Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
lubię pjeski
Moje RPGi
lorne bay
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 1 raz
 ileiak

#61143 25 lip 2023, 19:21

Mi to się marzy SL, który stawiałby na MG. Nie na zasadzie jakichś pojedynczych eventów, tylko faktycznie aktywnej rozrywki, z dużą ingerencją w życie postaci, z różnymi przypadkami losowymi, z postaciami NPC, które faktycznie odgrywałyby jakąś rolę. Wiem, że teraz mało kto ma czas na prowadzenie takiego forum, ale nawet bardziej rozbudowany skład Mistrzów zrobiłby robotę. Mam wrażenie, że teraz wybór jest między SLami, na których nic się nie dzieje albo forami fantasy, które mają opis świata tak długi, że nikt go nigdy nie przeczytał. Meh.
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#61148 29 lip 2023, 16:35

Rosalinda pisze:
03 lip 2023, 8:19
Forum oparte o the 100 byłoby w sztos! Zamieniłabym jednak nastolatków na dorosłych i niekoniecznie kierowała serialem, który w późniejszych sezonach totalnie odjechał.
Brakuje również forum opartego o survival i niekoniecznie widziałabym tu zombie, choć TWD:Dead City rozbudziło apetyt.
podbijam ♥
1 Obrazek
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

Awatar użytkownika

#61149 30 lip 2023, 8:01

Jako że obejrzałam drugi sezon Good Omen, to zamarzyło mi się forum z demonami i aniołami. Wieki temu grałam na takim, które było połączeniem Supernatural i Pamiętników Wampirów i powiem szczerze, że tęskni mi się za tamtymi czasami.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#61162 02 sie 2023, 11:01

zombie pisze:
30 lip 2023, 8:01
Jako że obejrzałam drugi sezon Good Omen, to zamarzyło mi się forum z demonami i aniołami. Wieki temu grałam na takim, które było połączeniem Supernatural i Pamiętników Wampirów i powiem szczerze, że tęskni mi się za tamtymi czasami.
O, to! Totalnie bym grał. <3
Albo Percy Jackson, półbogowie i ratowanie świata. :D

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz
 Dorek Chlorek#8650

#61165 03 sie 2023, 7:46

Kira pisze:
02 sie 2023, 11:01
O, to! Totalnie bym grał. <3
Albo Percy Jackson, półbogowie i ratowanie świata. :D

Persiakowe uniwersum jak najbardziej!
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61179 07 sie 2023, 14:55

A ja bym chętnie zobaczyła elementy z serialu "Wataha" w niewielkiej wiosce otoczonej jeziorami i lasami.
Klimatyczne miejsce, zżyta społeczność ale też konflikty od pokoleń. Spokojne życie, niewielkie możliwości, przemyty przez granice, wyzwania dla straży granicznej i policji. Wszystko to jeszcze połączone z miejscowymi legendami i miejscami, w które lepiej po zmroku nie chodzić.
Jakiś tam zarys pojawił mi się już w głowie więc jeśli są zainteresowani to chętnie się podzielę pomysłem (mogę nawet oddać do dopracowania).
Nie wydaje mi się, że przyciągnie to tłumy ale fajnie byłoby zagrać w takim miejscu :D
4 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Morsmordre
 Grosia

#61201 16 sie 2023, 17:50

Klimat starożytnego Egiptu? Albo forum z bóstwami starożytnymi, które przeniosły się do współczesności, pozbawione mocy lub z jej resztkami?
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Nie wiem, co robię ze swoim życiem.

#61202 17 sie 2023, 17:32

Starożytny Egipt brzmi bardzo ciekawie. Nie dość, że mamy świeże miejsce, to jeszcze kulturę, wierzenia i całą masę możliwości związanych z wplataniem wątków historycznych. Chętnie bym coś takiego zobaczyła, ale wymagałoby mnóstwa pracy, więc pewnie nieprędko zobaczymy taką grę.

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#61254 03 wrz 2023, 17:11

Coś na wzór serialu Ragnarok z gigantami i odradzającymi się bogami :<3:
2 Obrazek
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
morsmordre, die ac nocte

#61302 12 wrz 2023, 17:13

podbijam Egipt, moje niespełnione marzenie *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika

#61304 13 wrz 2023, 19:58

Jakieś duże miasto by się przydało, ostatnio na rynku jest przesyt małych miasteczek i wiosek. Może teraz jakaś metropolia? Coś nowego, świeżego. Brakuje mi takiego miejsca.

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#61306 14 wrz 2023, 9:44

stokrotka_ pisze:
13 wrz 2023, 19:58
Jakieś duże miasto by się przydało, ostatnio na rynku jest przesyt małych miasteczek i wiosek. Może teraz jakaś metropolia? Coś nowego, świeżego. Brakuje mi takiego miejsca.
Podbijam, chce duże miasto 🫶🏻✨
Obrazek

Awatar użytkownika

#61320 16 wrz 2023, 17:36

stokrotka_ pisze:
13 wrz 2023, 19:58
Jakieś duże miasto by się przydało, ostatnio na rynku jest przesyt małych miasteczek i wiosek. Może teraz jakaś metropolia? Coś nowego, świeżego. Brakuje mi takiego miejsca.
Ja bym chętnie zobaczyła polskie większe miasto - może Kraków, Wrocław, Trójmiasto albo Warszawkę. Co jakiś czas pojawiają się pbf-u osadzone w Polsce, ale od dawna nie było niczego nie osadzonego na jakiejś zapomnianej przez Pana Boga wsi. A widzę potencjał w polskiej metropolii *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
cola, sentinel, brother.morphine

#61330 17 wrz 2023, 20:20

stokrotka_ pisze:
13 wrz 2023, 19:58
Jakieś duże miasto by się przydało, ostatnio na rynku jest przesyt małych miasteczek i wiosek. Może teraz jakaś metropolia? Coś nowego, świeżego. Brakuje mi takiego miejsca.
A może Chicago?
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#61368 30 wrz 2023, 21:59

TVD <3
Obrazek