Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czekam, aż coś mnie urzeknie.

#58643 31 sie 2022, 15:53

To ja zmienię trochę tory i może jakieś pieski/wilczki? Przyznam, że zatęskniło mi się za popylaniem jakimś czworonogiem. A z innej beczki, to może jakies postapo, coś zalatujące Stalkerem.
1 Obrazek

Awatar użytkownika

#58650 02 wrz 2022, 18:36

Ech marzy mi się coś w Polsce, nawet mogłabym pomóc tworzyć. :smok:
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
¯\_(ツ)_/¯
Moje RPGi
mlem
Podziękował(a): 1 raz

 Bork Corg#9144

#58651 03 wrz 2022, 7:22

Insanity pisze:
31 sie 2022, 15:53
To ja zmienię trochę tory i może jakieś pieski/wilczki? Przyznam, że zatęskniło mi się za popylaniem jakimś czworonogiem. A z innej beczki, to może jakies postapo, coś zalatujące Stalkerem.
Podbijam czworonogów, pieskiem by się pograło qwq
1 Obrazek

Awatar użytkownika

#58653 03 wrz 2022, 13:12

fuckit pisze:
02 wrz 2022, 18:36
Ech marzy mi się coś w Polsce, nawet mogłabym pomóc tworzyć. :smok:
Też czekam na coś polskiego! Chyba coś się miało tworzyć, ale nie wiem, czy pomysł nie umarł.
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Ej Ferb, wiem już co będziemy dzisiaj robić!
Moje RPGi
Londyn, Ku(r)wiszewo i Altera
Raczej bywam niż jestem. Szybciej złapiesz mnie na discordzie
Podziękował(a): 1 raz
 Atte#9027

#58691 19 wrz 2022, 21:54

Mi osobiście marzy się jakieś forum w europejskim mieście innym niż angielskie (Berlin, Madryt, Paryż czy Rzym brzmią naprawdę dobrze), jakieś duże miasto w Azji (Japonia albo Korea ktoś coś?) albo cokolwiek w innym rejonie świata. Może Afryka albo Ameryka Południowa? Nie pogardziłabym także jakimś Miami, Chicago czy Waszyngtonem. Czymkolwiek innym od Los Angeles czy Nowym Jorkiem (bo te mi się osobiście lekko przejadły). Ewentualnie coś w Teksasie.

Z drugiej strony marzy mi się forum osadzone w Londynie, ale w czasach innych niż współczesne. Nie powiem: moje serduszko podbiłoby coś w klimatach Bridgertonów czy powieści Jane Austen. Suknie balowe, skandale, pojedynki czy tajemnice rodzinne - ukocham za historyczny sl *.*

Chętnie zagrałabym gdzieś na forum, które żywo czerpałoby z baśni i bajek czy też Pamiętników Wampirów. Grimm albo Dawno, dawno temu - grałabym <3
2 Obrazek

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#58693 19 wrz 2022, 22:36

Może nieco bliższe historyczne SL? Berlin Wschodni w połowie lat osiemdziesiątych?
Szara strefa, organizowanie jeansów zza Żelaznej Kurtyny, parada z okazji Dnia Zwycięstwa, prześladowania polityczne i tajna policja Stasi?

Awatar użytkownika
 Baladya#3601

#58696 20 wrz 2022, 21:15

Z drugiej strony marzy mi się forum osadzone w Londynie, ale w czasach innych niż współczesne. Nie powiem: moje serduszko podbiłoby coś w klimatach Bridgertonów czy powieści Jane Austen. Suknie balowe, skandale, pojedynki czy tajemnice rodzinne - ukocham za historyczny sl
Chętnie bym grała, a nawet pomogła coś stworzyć.
Może nieco bliższe historyczne SL? Berlin Wschodni w połowie lat osiemdziesiątych?
Jak dla mnie to za blisko współczesności. Lepszy byłby okres lat 50- 60 , gdy Zimna Wojna była naprawdę gorąca. Ciekawym wyborem byłaby też międzywojenna Warszawa, Kraków, tudzież Gdańsk jako Wolne Miasto.
Tak jak jesteśmy już przy 80 latach, jestem zaskoczona, że nikt nie proponuje stworzenia forum na podstawie topowego serialu Stranger Things.
Chętnie zagrałabym gdzieś na forum, które żywo czerpałoby z baśni i bajek czy też Pamiętników Wampirów. Grimm albo Dawno, dawno temu - grałabym <3
Baśniowe forum byłoby świetne xD Kiedyś stworzono kilka edycji na podstawie "Dawno, dawno temu", niestety były to bardziej fora typu sl niż coś baśniowego. Tzn. baśniowość i magia odgrywały marginalną rolę przy wątkach i dramach z typowego sl'a. Jeśli chce się uwspółcześnione baśnie to lepszym wyborem byłby The Wolf Among Us i Fables.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2022, 12:54 przez Nadia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
WolvRPG
 Yellowneck

#58697 21 wrz 2022, 0:34

Corgi pisze:
03 wrz 2022, 7:22
Insanity pisze:
31 sie 2022, 15:53
To ja zmienię trochę tory i może jakieś pieski/wilczki? Przyznam, że zatęskniło mi się za popylaniem jakimś czworonogiem. A z innej beczki, to może jakies postapo, coś zalatujące Stalkerem.
Podbijam czworonogów, pieskiem by się pograło qwq
Co prawda nie pieskiem, ale całkiem luźne wilcze RPG wciąż działa (WolvRPG). Teraz trwa tam event, ale można i zacząć fabuł poza nim (zresztą, już się kończy).
Powstawało też bardziej przywiązane do realizmu forum Wilki vs Psy, ale chyba od jakiś dwóch lat powstaje i powstaje i powstać nie może. A szkoda. Chyba osoby, które nad nim (wciąż pracują) bardzo ambitnie podeszły do tematu i to do tego stopnia, że teraz ciężko im pogodzić życie osobiste z tworzeniem takiego złożonego tworu.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
lubię pjeski
Moje RPGi
lorne bay
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 1 raz
 ileiak

#58701 21 wrz 2022, 19:50

Nadia pisze:
20 wrz 2022, 21:15

Tak jak jesteśmy już przy 80 latach, jestem zaskoczona, że nikt nie proponuje stworzenia forum na podstawie topowego serialu Stranger Things.
Podbijam! Mega by mi się podobało coś chociaż luźno oparte na ST <3

Awatar użytkownika
O mnie
forever is the sweetest con
Moje RPGi
secrets of london
another one writes the dust
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

 daissy#3120

#58705 22 wrz 2022, 14:51

Może coś w świecie Gry o Tron z realnymi wizami, skoro House of Dragon tak dobrze się przyjęło :pls:
7 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
av: fassylover

#58716 23 wrz 2022, 18:04

Daisy pisze:
22 wrz 2022, 14:51
Może coś w świecie Gry o Tron z realnymi wizami, skoro House of Dragon tak dobrze się przyjęło :pls:
Grałabym! :omg:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#58718 23 wrz 2022, 19:03

Wciąż liczę na wampiry ^^
3 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz

#58720 23 wrz 2022, 22:07

Daisy pisze:
22 wrz 2022, 14:51
Może coś w świecie Gry o Tron z realnymi wizami, skoro House of Dragon tak dobrze się przyjęło :pls:
Podbijam!
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zawodowo leniuchuję i zabijam smoki w Rumuni.
Podziękował(a): 21 razy

#58727 24 wrz 2022, 18:45

Coś w klimacie pamiętników wampirów/the originals/legacies? *.*

Podbijam Ród Smoka, choć wolałabym jeszcze wcześniejsze czasy.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
nie ma mnie, w wowa gram

#58730 24 wrz 2022, 21:42

Ja bym chciała Dom Nocy, jedno forum się tworzyło i zniknęło w niebycie, a bardzo czekałam :<