Warrior Cats

Awatar użytkownika

#28883 28 cze 2017, 14:50

BROŃ SWOJEGO KLANU, NAWET KOSZTEM WŁASNEGO ŻYCIA

Obrazek
Tuż przy Słonej Wodzie, tam, gdzie co wieczór tonie słońce, znajduje się wyjątkowe miejsce - tu właśnie od wielu księżyców osiedliły się dzikie, leśne koty, które współżyją we względnym pokoju podzieleni na cztery klany. Legendy głoszą, że zostali podzieleni według swoich umiejętności: Klan Cienia zrzeszał nocnych łowców o bystrych umysłach i ostrych pazurach, Klan Gromu zebrał koty silne, potrafiące tropić zwierzynę nawet w najgęstszych zaroślach, Klan Rzeki odnalazł koty zdolne łowić swoją zwierzynę w wodzie, zaś Klanem Wichru stali się najszybsi biegacze zdolni doganiać umykające zające. Różnią się pod wieloma względami, jednak to, co ich łączy, to Kodeks Wojownika oraz przeznaczenie - wieczna szczęśliwość i możliwość polowania wśród przodków na rozległych połaciach Srebrnej Skórki, którą widać z ziemi co noc, gdy tylko słońce zakończy swój żywot w grzmiących falach Słonej Wody, a grafit nieba rozjaśnia się tysiącem spoglądających na koty Gwiezdnych, dawnych wojowników, którzy zakończyli swoją wędrówkę i doglądają teraz tych, których łapy wciąż stoją pewnie wśród zielonych traw.

Artemida jest to najstarsze, wciąż prężnie rozwijające się forum oparte na świecie Wojowników autorstwa Erin Hunter. Akcja forum skupia się na dzikich, leśnych kotach żyjących w czterech klanach: Cienia, Gromu, Rzeki i Wichru, które łączy przestrzeganie Kodeksu Wojownika oraz wiara w Gwiezdny Klan, a także kotach spoza klanów: samotnikach żyjących na własną łapę oraz pieszczochach - domowych kotach. Stawiamy przede wszystkim na fabułę, która popycha całą akcję forum do przodu, a wszystko to dzieje się pod czujnym okiem sztabu mistrzów gry.

Informacje ogólne:
 • Forum działa od 2006 roku, możemy się więc pochwalić jedenastoletnim stażem!
  ♦ Możliwość dołączenia do jednej z sześciu grup: Klanu Cienia, Klanu Gromu, Klanu Rzeki, Klanu Wichru, Samotników lub Pieszczochów Dwunogów; dla nowych użytkowników gra pierwszą postacią możliwa jest wyłącznie w którymś z klanów ze względu na utrudnioną rozgrywkę postaciami spoza klanów.
  Mocny nacisk na wartką, klimatyczną fabułę, którą tworzą gracze. Każdy może mieć wpływ na to, jak potoczą się losy jego postaci, klanu, całego lasu.
  ♦ W związku ze skupieniem się na fabule postaci nie pojawiają się "z powietrza"; grę na forum można rozpocząć jako jednoksiężycowe kocię w miocie NPC lub też adoptując porzuconą postać. Pozwala to na wdrożenie się w życie forum i naukę zasad gry i uniwersum wraz z dorastającą postacią.
  ♦ Rozbudowany system kostek, duża ilość aktywnych mistrzów gry oraz możliwość dowolnego rozwoju postaci pod względem statystyk; obowiązuje aktywny system nagradzania graczy za aktywną rozgrywkę fabularną, doświadczenie można również zdobywać podczas akcji z mistrzem gry, zarówno tych planowanych jak i nie.
  ♦ Możliwość okaleczenia fizycznego lub psychicznego bądź też śmierci postaci podczas akcji z mistrzem gry bez konieczności wyrażania zgody użytkowników. Na dzikie koty niebezpieczeństwo czyha cały czas i nikt nie jest bezpieczny.
Forum może wyglądać przytłaczająco, szczególnie biorąc pod uwagę ogromną ilość postów pisanych w ciągu dnia, jak i samych użytkowników - jesteśmy jednak bardzo otwartą grupą, a użytkownicy oraz administracja zawsze postarają się wprowadzić każdego do gry. Odnajdzie się tu każdy, niezależnie od tego czy kiedykolwiek miał do czynienia z serią o Wojownikach czy też nie :'>

ODPOWIEDZ ]