Warrior Cats

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#28883 28 cze 2017, 14:50

BROŃ SWOJEGO KLANU, NAWET KOSZTEM WŁASNEGO ŻYCIA

Obrazek
Tuż przy Słonej Wodzie, tam, gdzie co wieczór tonie słońce, znajduje się wyjątkowe miejsce - tu właśnie od wielu księżyców osiedliły się dzikie, leśne koty, które współżyją we względnym pokoju podzieleni na cztery klany. Legendy głoszą, że zostali podzieleni według swoich umiejętności: Klan Cienia zrzeszał nocnych łowców o bystrych umysłach i ostrych pazurach, Klan Gromu zebrał koty silne, potrafiące tropić zwierzynę nawet w najgęstszych zaroślach, Klan Rzeki odnalazł koty zdolne łowić swoją zwierzynę w wodzie, zaś Klanem Wichru stali się najszybsi biegacze zdolni doganiać umykające zające. Różnią się pod wieloma względami, jednak to, co ich łączy, to Kodeks Wojownika oraz przeznaczenie - wieczna szczęśliwość i możliwość polowania wśród przodków na rozległych połaciach Srebrnej Skórki, którą widać z ziemi co noc, gdy tylko słońce zakończy swój żywot w grzmiących falach Słonej Wody, a grafit nieba rozjaśnia się tysiącem spoglądających na koty Gwiezdnych, dawnych wojowników, którzy zakończyli swoją wędrówkę i doglądają teraz tych, których łapy wciąż stoją pewnie wśród zielonych traw.

Artemida jest to najstarsze, wciąż prężnie rozwijające się forum oparte na świecie Wojowników autorstwa Erin Hunter. Akcja forum skupia się na dzikich, leśnych kotach żyjących w czterech klanach: Cienia, Gromu, Rzeki i Wichru, które łączy przestrzeganie Kodeksu Wojownika oraz wiara w Gwiezdny Klan, a także kotach spoza klanów: samotnikach żyjących na własną łapę oraz pieszczochach - domowych kotach. Stawiamy przede wszystkim na fabułę, która popycha całą akcję forum do przodu, a wszystko to dzieje się pod czujnym okiem sztabu mistrzów gry.

Informacje ogólne:
 • Forum działa od 2006 roku, możemy się więc pochwalić jedenastoletnim stażem!
  ♦ Możliwość dołączenia do jednej z sześciu grup: Klanu Cienia, Klanu Gromu, Klanu Rzeki, Klanu Wichru, Samotników lub Pieszczochów Dwunogów; dla nowych użytkowników gra pierwszą postacią możliwa jest wyłącznie w którymś z klanów ze względu na utrudnioną rozgrywkę postaciami spoza klanów.
  Mocny nacisk na wartką, klimatyczną fabułę, którą tworzą gracze. Każdy może mieć wpływ na to, jak potoczą się losy jego postaci, klanu, całego lasu.
  ♦ W związku ze skupieniem się na fabule postaci nie pojawiają się "z powietrza"; grę na forum można rozpocząć jako jednoksiężycowe kocię w miocie NPC lub też adoptując porzuconą postać. Pozwala to na wdrożenie się w życie forum i naukę zasad gry i uniwersum wraz z dorastającą postacią.
  ♦ Rozbudowany system kostek, duża ilość aktywnych mistrzów gry oraz możliwość dowolnego rozwoju postaci pod względem statystyk; obowiązuje aktywny system nagradzania graczy za aktywną rozgrywkę fabularną, doświadczenie można również zdobywać podczas akcji z mistrzem gry, zarówno tych planowanych jak i nie.
  ♦ Możliwość okaleczenia fizycznego lub psychicznego bądź też śmierci postaci podczas akcji z mistrzem gry bez konieczności wyrażania zgody użytkowników. Na dzikie koty niebezpieczeństwo czyha cały czas i nikt nie jest bezpieczny.
Forum może wyglądać przytłaczająco, szczególnie biorąc pod uwagę ogromną ilość postów pisanych w ciągu dnia, jak i samych użytkowników - jesteśmy jednak bardzo otwartą grupą, a użytkownicy oraz administracja zawsze postarają się wprowadzić każdego do gry. Odnajdzie się tu każdy, niezależnie od tego czy kiedykolwiek miał do czynienia z serią o Wojownikach czy też nie :'>

Awatar użytkownika
O mnie
Nie.
Moje fora
Artemida.

#42043 06 lip 2018, 17:36


Obrazek
Nowości ze świata Wojowników
» Nowy styl forum - Saphic! Jednocześnie jeden ze starszych stylów na forum, xandblue, został usunięty.
» Zmiany i doprecyzowania w Regulaminie forum - więcej tutaj.

» Nowy miot NPC w Klanie Cienia! Rodzicami są Łasicze Futerko, zwodnicza piękna kocica, i Jastrzębi Krzyk - klanowy żartowniś przewrażliwiony na własnym punkcie. Zachęcamy do dołączenia.

» W adopcjach znajduje się obecnie parę postaci do przejęcia. Niektóre z nich mają ustalony wygląd i charakter, inne są do stworzenia praktycznie od zera. Jest to idealne wyjście dla osób, które nie chcą zaczynać od małego kociaka.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 11:56 przez vermilion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
Nie.
Moje fora
Artemida.

#42133 09 lip 2018, 23:28


Obrazek
Nowości ze świata Wojowników
» Nowe ogłoszenie forum, wykonane przez Fokę. Aby wyświetlało się poprawnie, należy odświeżyć stronę za pomocą Ctrl+F5 lub wyczyścić cookies w przeglądarce.

» Nowy miot NPC w Klanie Wichru! Rodzicami są ciepła, pewna siebie kocica Jodłowa Igła, oraz dość chłodny w obyciu i rozsądny wojownik imieniem Chłodny Powiew. Niestety, ale w tym miocie nie ma już wolnych miejsc.
» Pojawił się także nowy miot NPC w Klanie Gromu. Rodzicami została dwójka lekkoduchów - spokojna, niepoprawna optymistka Osikowa Łapa, oraz prawie dwa razy starszy od niej Lekki Krok, dość leniwy kocur, który nie jest za bardzo zainteresowany sprawami klanu czy towarzystwem innych. W miocie wciąż są dostępne miejsca!

WYDARZENIA FABULARNE:
» Przywódca Klanu Wichru, Krucza Gwiazda, przepadł bez wieści, jednakże klan nie dopuścił do władzy jego zastępcy, Gradowego Podmucha. W związku z tym Medyk, Niezapominajkowe Serce, udał się zasięgnąć pomocy u Gwiezdnych w wyborze nowego przywódcy. Obecnie odbywa się Ceremonia, na której Medyk ma ogłosić, kto obejmie tę rangę, a także, jak brzmi jego nowe imię (Szałwiowy Dym).

» Zaginęła dotychczasowa Medyczka Klanu Gromu, Gwieździsta Ścieżka. Nie zostawiła po sobie terminatora, więc zapewne niedługo zostanie wybrany nowy terminator medyka.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 11:56 przez vermilion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
Nie.
Moje fora
Artemida.

#42593 09 sie 2018, 17:31


Obrazek
Nowości ze świata Wojowników
» Zmiany w administracji: w związku z przedłużającą się nieobecnością i brakiem kontaktu, Szczurowąsy nie będzie już Administratorem Technicznym.
» Temat Śmierć i kontakty z duchami w Zasadach został przebudowany, tak, by był bardziej przejrzysty i by zawierał więcej informacji na temat grup martwych oraz nawiedzania.
» Drobne poprawki w FAQ.

ROZPOCZĘCIE GRY - NOWE MIOTY POSTACI NPC:
» W Klanie Cienia urodziły się kocięta pełnej klasy, pewnej siebie Wrzosowej Ścieżki i nieśmiałego, płochliwego wręcz terminatora - Okopconej Łapy. Para jest młoda, jednak znali się praktycznie całe swoje życie, a teraz starają się jak najlepiej wychować swoje kocięta. W miocie dostępne są cztery miejsca.

» W Klanie Wichru na świat przyszły kocięta Czajkowego Lotu i Wilgotnego Nosa. Para ma za sobą dość burzliwą przeszłość i… ciężko powiedzieć, że to, co ich łączy, to jakaś wielka, namiętna miłość. Nie spodziewali się w sumie, że staną się sobie bliscy, na dodatek w tak szybkim czasie, i zdaje się, że teraz, gdy urodziły im się kocięta, odkrywają nie tylko, jak być rodzicami, ale także, czym dokładnie jest ta ich relacja. W miocie dostępnych jest aż osiem miejsc.

WYDARZENIA FABULARNE:
» Klan Wichru ma nową przywódczynię - Malinową Gwiazdę, która na swojego zastępcę wyznaczyła Sokoli Cień. Medyk, Szałwiowy Dym, po wielu księżycach wybrał sobie terminatorkę: została nią Lśniąca Łapa.

» W klanie Rzeki również został wybrany terminator medyka - Księżycowa Łapa. Z klanu wygnano Tonące Słońce, wojownika, który został przygarnięty do klanu w wieku paru księżyców. Narodził się miot zastępczyni przywódcy, Czerwonego Maku, i przywódcy klanu Gromu, Błyskającej Gwiazdy, jednak nikt nie wie, kto jest ojcem ósemki kociąt.

» W Klanie Gromu na ceremonii wybuchła awantura pomiędzy klanowymi kotami a przywódcą. Narodził się miot terminatorki Łaniej Łapy i jej partnera, Wzburzonej Wody.

» Świeżo mianowany wojownik klanu Cienia, Olchowy Szept, zaatakował przekraczającego granicę terminatora z klanu Wichru, Iskrzącą Łapę.

» Na ziemi niczyjej na środku terytorium czterech klanów, przy Czterech Dębach, dwójka terminatorów z klanu Cienia zaatakowała wygnaną kocicę, Płomień. Na miejscu bójki zjawiły się także koty z klanu Rzeki oraz sam przywódca klanu Cienia, Wężowa Gwiazda.

Awatar użytkownika
O mnie
Nie.
Moje fora
Artemida.

#43843 08 wrz 2018, 12:32


Obrazek
Nowości ze świata Wojowników
ROZPOCZĘCIE GRY - NOWE MIOTY POSTACI NPC:
» Rodzicami w Klanie Gromu zostali Skacząca Żaba, czyli raptowna i energiczna wojowniczka, oraz Słoneczny Poranek, pogodny leniwiec o złotym sercu. W miocie nie ma już wolnych miejsc.

» W Klanie Rzeki urodziły się kocięta mrukliwej kocicy, Zroszonego Listka, i wyrachowanego Brudnego Kamienia. Para nie darzy siebie miłością, raczej się unikają, nie są też specjalnie zainteresowani wychowywaniem swoich kociąt. W miocie pozostały trzy miejsca.

» W Klanie Cienia matką została zdystansowana, spokojna Trzcinowa Sadzawka, której partnerem jest niedawno mianowany wojownik z Klanu Wichru, Miękki Obłok. Kocięta będą mogły przejść do klanu ojca, jeżeli tego będą chcieli userzy, pod warunkiem ustalenia tego fabularnie. Pozostało jedno wolne miejsce.

WYDARZENIA FABULARNE:
» Klan Wichru: Medyk, Szałwiowy Dym, przepadł bez wieści zaraz po tym, jak na swoją terminatorkę wybrał Lśniącą Łapę, która została bez nauczyciela i od niedawna zaczęła pobierać nauki u Malinowych Chaszczy, czyli zdegradowanej pomocniczki medyka z Klanu Gromu. Pstra Chmura, czyli była medyczka Klanu Wichru i zarazem siostra ówczesnej przywódczyni, została wygnana. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa.

» Na granicy Klanu Rzeki i Klanu Gromu w bójkę wdały się dwie terminatorki, Zachodząca Łapa i Kwiecista Łapa. Do Świetlikowej Gwiazdy dochodzą wieści o tym, oraz o fakcie, że ojcem kociąt zastępczyni, Czerwonego Maku, jest Błyskająca Gwiazda, w związku z czym kocur udaje się na rozmowę do przywódcy Klanu Gromu.

» W Klanie Gromu wciąż brakuje Medyka. Obecnie wybierani są kandydaci na stanowisko terminatora medyka. Na czarny kaszel zmarła Wierzbowa Łapa, córka Bursztynowookiej i Gorejącego Krzewu, a na jej pogrzebie Malinowe Chaszcze oznajmiła, że nie będzie dłużej leczyć kotów z klanu. Na granicy dwie terminatorki, Krowia Łapa i Żubrza Łapa, zaatakowały dwójkę pieszczochów - Hieroglifa i Piktograma.

» W Klanie Cienia urodziła się dwójka kociąt Króliczego Pląsu i samotnika Chmielograba, który wcześniej zgwałcił Zawilcową Skórkę z Klanu Wichru. Króliczy Pląs została wcześniej ostrzeżona przez przywódcę, że jeżeli jej wycieczki na Ziemie Niczyje będą miały jakieś konsekwencje, on nie pozostawi tego bez kary, w związku z czym teraz wygnał kocicę.

» Wężowa Gwiazda z Klanu Cienia i Malinowa Gwiazda z Klanu Wichru spotykają się na granicy, by omówić sprawę ataku jednego z Cienistych wojowników na terminatora z Klanu Wichru.

ODPOWIEDZ ]