Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#58053 02 cze 2022, 12:01

A ja tylko kolejny raz podrzucę, że fajnie by było gdyby pojawiła się, któraś z poniższych opcji:

a) małe miasteczko - dobrze przemyślane, klimatyczne i dopracowane. Może Alaska ale też Irlandia czy nawet Norwegia brzmią super. Niech będą ograniczenia w tworzeniu nowych biznesów czy kolejnej przyjezdnej 30 latki, która znudziła się wielkim miastem. Myślę, że małe miasteczka mają sporo do zaoferowania i fajnie jakby w końcu zebrała się jakaś ekipa, która zdecyduje się podjąć rękawicę.

b) Warszawa - bo dawno nie było, a dobrze zrobiona zawsze się sprzeda, tym bardziej, że obecnie niczego polskiego nie widzę.

Awatar użytkownika
O mnie
Próbuję być odpowiedzialna, ale jakoś mi nie idzie
Moje RPGi
Nowy Orlean
Czas już na zimowy sen Potem pisać będzie lżej
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 2 razy

 moonlight_13

#58054 02 cze 2022, 21:02

Wampiry lub jakaś Szkocja? Ewentualnie Alaska :3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#58056 03 cze 2022, 9:25

cuks pisze:
02 cze 2022, 12:01
b) Warszawa - bo dawno nie było, a dobrze zrobiona zawsze się sprzeda, tym bardziej, że obecnie niczego polskiego nie widzę.
Warszawę bym sama zrobiła, pomogła, sypnęła groszem nawet :pls:
3 Obrazek

Awatar użytkownika

#58058 03 cze 2022, 16:31

nata pisze:
03 cze 2022, 9:25
cuks pisze:
02 cze 2022, 12:01
b) Warszawa - bo dawno nie było, a dobrze zrobiona zawsze się sprzeda, tym bardziej, że obecnie niczego polskiego nie widzę.
Warszawę bym sama zrobiła, pomogła, sypnęła groszem nawet :pls:
Róbcie Warszawę, tęskni mi się!

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#58059 03 cze 2022, 16:44

nata pisze:
03 cze 2022, 9:25
cuks pisze:
02 cze 2022, 12:01
b) Warszawa - bo dawno nie było, a dobrze zrobiona zawsze się sprzeda, tym bardziej, że obecnie niczego polskiego nie widzę.
Warszawę bym sama zrobiła, pomogła, sypnęła groszem nawet :pls:
Same! Tym bardziej, że dawno nie było i zwyczajnie brakuje czegoś polskiego no!
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
W planach mam pewien twór w odległym czasie. Aktualnie gram na Hashira i Król Lew*

* - Hiatus (przerwa).
Raz jestem, raz mnie nie ma
Podziękował(a): 6 razy

#58073 08 cze 2022, 3:10

Dawno nie było forum z gatunku sci-fi fantasy z anime, które chętnie bym przytulił. Gdybym miał trochę więcej czasu, za pewne by się takie pojawiło
1 Obrazek
Bywam częściej na discordzie, niż na Edenie. Pytania kierujcie na mój priv discorda.

Update: poszukuję korektora do opisów na Urban Fantasy - Aurum Regis

Awatar użytkownika

#58103 13 cze 2022, 20:37

TinTincia pisze:
02 cze 2022, 21:02
jakaś Szkocja? Ewentualnie Alaska :3
Wciąż czekam na oba! Dzika Szkocja bądź zimna Alaska/Kanada. W każdym razie coś bardzo małego, najlepiej wymyślone miasteczko z super klimatem i fabułą. Może ktoś jednak wysłucha naszych modlitw *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#58104 13 cze 2022, 21:40

Coś z wampirami...
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
too short for this shit
 ask me nicely

#58202 19 cze 2022, 11:00

A ja jestem trochę monotematyczna, ale może jest więcej osób, które chętnie zagrałyby na jakimś uniwersytecie, o? Z rozbudowanym kampusem i w ogóle? *.*
4 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
aktualnie nic :C

#58207 20 cze 2022, 16:31

Truposze - mogą być te z uniwersum TWD lub World War Z. Last of us też byłoby miło ujrzeć! Jakieś urban fantasy z magią, wampirami (łyknę nawet pamiętniki wampirów).
5 Obrazek 1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
czekam na postapo
Podziękował(a): 7 razy
 Wilczek#2397

#58219 20 cze 2022, 19:11

Baba pisze:
20 cze 2022, 16:31
Truposze - mogą być te z uniwersum TWD lub World War Z. Last of us też byłoby miło ujrzeć! Jakieś urban fantasy z magią
Obrazek

Przygarnąłbym jakąkolwiek postapokalipsę, niekoniecznie muszą to być truposze. Jakiś blackout, odcięcie od reszty świata, zbuntowane maszyny, potwory czy mutacje też brzmią dobrze.

Ostatnio chodzi za mną też motyw w stylu x-menów. Czasy współczesne, mutacje, supermoce, ale bez tych wszystkich multiversów czy innych kosmicznych zjadaczy światów. Takie bardziej przyziemne.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
I don't follow rules. I follow dogs on social media
Moje RPGi
Australia
Podziękował(a): 3 razy

#58268 28 cze 2022, 22:26

Zakurzona główna droga z szerogowymi domkami, niosła po sobie echo największego hitu tych wakacji. Niby każdy dom dzieliło podwórko i zabudowania, ale tak naprawdę, przy odrobienie ciekawości to nawet dało się wychwycić znajome nuty “Kylie give me just a chance, let’s go out in dance”.
Lato miało przejść do historii, jako "upalne wakacje 2015". Dorośli chronili się w cieniu, obcinając nożykami kawałki jabłek i wsuwając je do ust. Nieco młodsi radzili sobie na przeróżne sposoby — od kąpieli w nieco brudnej rzece, na której tamę zbudowały dzieciaki, nosząc worki z piaskiem. Inni ukradkiem dzielili się podkradzionymi papierosami lub zdobycznym jednym piwem na czterech. Na skupie grzybów prawdziwek biały w wyjątkowo dobrej cenie w tym tygodniu, a jak kto nie lubi chodzić, to i jagód może nazbierać i na dyskotekę będzie. Rowerem lub na stopa podjechać do najbliższego miasta, ot cała rozrywka.


Marzy mi się Polska na zapyziałej wsi. Tylko tyle i aż tyle.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#58344 13 lip 2022, 15:55

Forum oparte na twórczości Patricii Briggs :omg:
1 Obrazek
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

Awatar użytkownika

#58346 15 lip 2022, 14:14

Janek Burza pisze:
19 cze 2022, 11:00
A ja jestem trochę monotematyczna, ale może jest więcej osób, które chętnie zagrałyby na jakimś uniwersytecie, o? Z rozbudowanym kampusem i w ogóle? *.*
Też z utęsknieniem czekam na forum z fabułą osadzoną na uniwerku *.*

Awatar użytkownika
O mnie
I don't follow rules. I follow dogs on social media
Moje RPGi
Australia
Podziękował(a): 3 razy

#58349 16 lip 2022, 23:46

Wiem, że powstaje Szkocja, więc w jakimś stopniu podobne klimaty, ale jednak marzy mi się też Irlandia - z chęcią pomogłabym ogarnąć od strony lokalnej i folkowej, jakby ktoś potrzebował.
Może Cork i okolice?
1 Obrazek