Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
na tapczanie siedzi leń
Moje RPGi
sapphire creek, secrets of london & nowy orlean
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 ataraxiae

#56885 06 gru 2021, 14:42

Dancingqueen pisze:
03 gru 2021, 21:46
Ostatnio cały czas prześladuje mnie myśl, że pograłabym na jakimś New York never sleeps 🤷‍♀️ Dawno nie było nic z ogromnych miast
Oo tak, też mi brakuje ostatnio większych miast. Nowy Jork, albo coś innego, Chicago nawet :/ Z chęcią bym nawet pomogła jakby ktoś się zdecydował zrobić
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
I don't follow rules. I follow dogs on social media
Moje RPGi
Australia
Podziękował(a): 3 razy

#56891 06 gru 2021, 17:11

Czasy Ani z Zielonego Wzgórza i ogólnie taki klimat powieści - cudownie byłoby stworzyć coś na Wyspie Księcia Edwarda.

Oprócz tego podbijam z pomysłem Polski z lat '90 i wczesnych '00 - szaro, buro i wciąż trącając komunizmem, chociaż niby już go nie ma. Przymierzanie jeansów na kartonie na bazarze i picie herbaty z nieśmiertelnych szklanek z koszyczkiem.

#56895 06 gru 2021, 20:59

crystaleth pisze:
06 gru 2021, 14:42
Dancingqueen pisze:
03 gru 2021, 21:46
Ostatnio cały czas prześladuje mnie myśl, że pograłabym na jakimś New York never sleeps 🤷‍♀️ Dawno nie było nic z ogromnych miast
Oo tak, też mi brakuje ostatnio większych miast. Nowy Jork, albo coś innego, Chicago nawet :/ Z chęcią bym nawet pomogła jakby ktoś się zdecydował zrobić
Ja też mogłabym pomóc! (chociaż nie umiem ani w kody, ani w grafikę 😅)
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#56896 06 gru 2021, 22:50

Dancingqueen pisze:
06 gru 2021, 20:59
crystaleth pisze:
06 gru 2021, 14:42
Dancingqueen pisze:
03 gru 2021, 21:46
Ostatnio cały czas prześladuje mnie myśl, że pograłabym na jakimś New York never sleeps 🤷‍♀️ Dawno nie było nic z ogromnych miast
Oo tak, też mi brakuje ostatnio większych miast. Nowy Jork, albo coś innego, Chicago nawet :/ Z chęcią bym nawet pomogła jakby ktoś się zdecydował zrobić
Ja też mogłabym pomóc! (chociaż nie umiem ani w kody, ani w grafikę 😅)
Osobiście podbijam NY ale takie klimatyczne! Kodów nie oferuje ale pięknie zakładam tematy :lol: także jakby ktoś się zebrał w sobie to chętnie pomogę tylko dajcie coś nowego i klimatycznego!
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#56897 07 gru 2021, 0:26

cuks pisze:
06 gru 2021, 22:50
Dancingqueen pisze:
06 gru 2021, 20:59
crystaleth pisze:
06 gru 2021, 14:42


Oo tak, też mi brakuje ostatnio większych miast. Nowy Jork, albo coś innego, Chicago nawet :/ Z chęcią bym nawet pomogła jakby ktoś się zdecydował zrobić
Ja też mogłabym pomóc! (chociaż nie umiem ani w kody, ani w grafikę 😅)
Osobiście podbijam NY ale takie klimatyczne! Kodów nie oferuje ale pięknie zakładam tematy :lol: także jakby ktoś się zebrał w sobie to chętnie pomogę tylko dajcie coś nowego i klimatycznego!
Nieśmiało dodam, ze ja tez, mam słabość do NYC ✨ przy budowie nie pomogę, ale chętnie zagram! 😌

I tak, wiem, ze teoretycznie jest nowy jork, ale ja chce taki, gdzie administracja czuwa, są aktywni gracze i w ogóle xd
1 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

#56918 07 gru 2021, 22:53

miss irie pisze:
07 gru 2021, 0:26
cuks pisze:
06 gru 2021, 22:50
Dancingqueen pisze:
06 gru 2021, 20:59


Ja też mogłabym pomóc! (chociaż nie umiem ani w kody, ani w grafikę 😅)
Osobiście podbijam NY ale takie klimatyczne! Kodów nie oferuje ale pięknie zakładam tematy :lol: także jakby ktoś się zebrał w sobie to chętnie pomogę tylko dajcie coś nowego i klimatycznego!
Nieśmiało dodam, ze ja tez, mam słabość do NYC ✨ przy budowie nie pomogę, ale chętnie zagram! 😌

I tak, wiem, ze teoretycznie jest nowy jork, ale ja chce taki, gdzie administracja czuwa, są aktywni gracze i w ogóle xd
O tak, taki żywy, zadbany nyc byłby super :loff:

Awatar użytkownika
 brother.morphine#0331

#56923 09 gru 2021, 1:27

Większe miasto, yes please! Też z chęcią bym pomógł w tworzeniu tematów i planowaniu. Może ktoś by spróbował znowu z Los Angeles i jego okolic. Wiem, że było jakiś czas temu, ale potencjał chyba nie został wykorzystany i jak pamiętam, prowadzone nie było jakoś specjalnie dobrze [takie słyszałem głosy, bo załapałem się na końcówkę istnienia]. Pomysł z Miami też zapowiadał się super. Ale każde większe miasto da radę. Tyle pomysłów na postacie w głowie, ale żadna nie pasuje do małomiejskich realiów.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie kleję kody
 soyblossom

#56924 09 gru 2021, 11:15

Podbijam powyższe posty, duże miasto byłoby fajną odmianą i też chętnie zobaczyłabym fajny i dopracowany projekt. Mogę nawet pomóc jakiejś dobrze zorganizowanej ekipie z kodami.

*tak, wiem, że jest aktualnie Seattle, ale jestem leniuchem i nieogarem, także brak powiadomień jest dla mnie dużym blokerem.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#56926 09 gru 2021, 12:03

Tyle podobnych głosów powyżej, że wypada zapytać, kto się podejmie i kto przyjmuje zgłoszenia do ekipy na pw? :hi:
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ganiam kangury na antypodach
Moje RPGi
gram na prywatnym San Francisco i lorne
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

#56928 09 gru 2021, 16:34

fassylover pisze:
29 lis 2021, 11:54
Forum post apo bez początków apokalipsy jeśli chodzi o zombie. Oglądam TWD:Beyond World i widziałabym grę w bardziej zaawansowanych realiach niż pokazano to w TWD :brewki:

Poza zombie jest wiele możliwości na ciekawą akcję: blackout, kataklizm, atak jądrowy ect. Fajnie byłoby zobaczyć i pograć na takim forum :omg:
Podbijam! Wierzę, że da się przerwać złą passę tego typu forów. Dodatkowo super byłoby, gdyby ktoś stworzył forum inne niż SL (tu mi wybaczcie, ale rzucają się w oczy same zajawki na miasta, miasteczka). Nadnaturalne klimaty z wstawkami z horroru, coś z dreszczykiem :omg: Za wiktoriańską Anglię lub "historyczne" forum to w ogóle bym zapłaciła miljony :D
1 Obrazek
Siedziała na wierzbinie,
Wołała: - Swierzbi mię,
Pódź-ze, Maćku, podrap mię.



#56929 09 gru 2021, 16:46

cuks pisze:
09 gru 2021, 12:03
Tyle podobnych głosów powyżej, że wypada zapytać, kto się podejmie i kto przyjmuje zgłoszenia do ekipy na pw? :hi:
No właśnie, właśnie! Przydałaby się taka osoba, która zostałaby "szefem projektu" tj. potrafiła założyć forum na płatnym serwerze (może to jest banalnie proste, nie mam bladego pojęcia) i np. zebrała wszystkich zainteresowanych na wspólnym kanale na Disco by tam można było przegadać temat, snuć plany, dzielić się pomysłami.

Awatar użytkownika

#56931 09 gru 2021, 17:28

O jejku. Jeżeli ktoś podejmie się projektu dużego miasta: LA, Las Vegas, Miami czy NY będzie to idealne prezent na święta lub po nich. Chęcią mogę pomóc w uzupełnianiu tematów, tworzeniu tekstów, tej stronie fabularnej. Jeśli tylko znajdzie się ten pierwszy boss odważny, bo na zakładaniu na prywatnym serwerze się nie znam. A chętnie pograłabym w jakimś dopracowanym świeżym miejscu i z chęcią dołożyłabym swoją cegiełkę, bo czemu nie ❤️
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#56933 09 gru 2021, 21:20

Jestem totalnie po za tematem SL i nie grałbym, ale tak wszyscy mówią o większym, dopracowanym mieście, że skojarzyła mi się gra "Sherlock Holmes: Detektyw doradczy". Pomyślalem że taka gra paragrafowa mogłaby być dobra inspiracją do tego jak rozwiązać kwestię opisu większej liczby lokacji w dużym mieście.

Co do epoki wiktoriańskiej, to popieram - mógłby to być bardzo ciekawy setting.

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#56936 10 gru 2021, 10:42

kawa z mlekiem pisze:
09 gru 2021, 11:15
Podbijam powyższe posty, duże miasto byłoby fajną odmianą i też chętnie zobaczyłabym fajny i dopracowany projekt. Mogę nawet pomóc jakiejś dobrze zorganizowanej ekipie z kodami.

*tak, wiem, że jest aktualnie Seattle, ale jestem leniuchem i nieogarem, także brak powiadomień jest dla mnie dużym blokerem.
ta pomoc z kodami to coś, czego wszyscy chyba szukają, więc jak ktoś chce się zabrać za takie forum, to nic, tylko korzystać! :lol:
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
wygodnie mi na Midgardzie

#56938 10 gru 2021, 17:24

Ja ponawiam błagania o coś w klimacie Szótki Wron, bo strasznie mi tęskno do Ketterdamu *.*