Na jakim RPG byście zagrali?

Masz pomysł na RPGa, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#56433 29 sie 2021, 1:30

Należy podać tematykę lub szczegóły odnośnie RPG, którym potencjalnie ktoś byłby zainteresowany.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika

#56434 29 sie 2021, 10:13

nadal marzy mi się coś w klimacie Winx Fate oraz jakieś post-apo z zombiakami, które przetrwa dłużej niż dwa tygodnie! no i czekam na sl w mniej słonecznych klimatach

Awatar użytkownika
O mnie
samozwańczy król dramatu
Moje RPGi
Dreamy Seattle
 silly_bones#8161

#56435 29 sie 2021, 16:04

ja sobie tak pomyślałam, że jeśli myślisz o SL w mniej słonecznych warunkach klimatycznych, to przecież Dreamy Seattle powinno być jak znalazł! wprawdzie żadna nowość, ale za to dzielnie się trzyma, więc może warto rzucić okiem :D

#56440 31 sie 2021, 13:18

aloes pisze:
29 sie 2021, 10:13
nadal marzy mi się coś w klimacie Winx Fate oraz jakieś post-apo z zombiakami, które przetrwa dłużej niż dwa tygodnie! no i czekam na sl w mniej słonecznych klimatach
A co powiesz na forum o W.I.T.C.H?

Awatar użytkownika
Moje RPGi
pracuję nad magicznym midgardem
Podziękował(a): 1 raz

#56454 07 wrz 2021, 10:31

braindead pisze:
27 sie 2021, 20:43
Z chęcią zobaczyłabym forum z wilkołakami i czarownicami :hungry:
Tak! Brakuje takich forów *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 2 razy | Pomógł(a) : 17 razy

#56456 07 wrz 2021, 12:53

a ja dalej grzecznie czekam na coś w klimacie pamiętników wampirów, ale bez miliona ras, które są powymyślane i potem po jednym jest w każdej, a takie typowo pamiętnikowe jedynie ^^ coś podobnego do bloody games (czy jakoś tak to szło), które było kiedyś ;(


i szkoła, czasy liceum, gdzie można było robić głupie rzeczy i praktycznie nikt nie tworzył osób, które szkołę średnią miały już za sobą! <3

Awatar użytkownika

#56457 07 wrz 2021, 14:14

VAYNER pisze:
07 wrz 2021, 12:53
a ja dalej grzecznie czekam na coś w klimacie pamiętników wampirów, ale bez miliona ras, które są powymyślane i potem po jednym jest w każdej, a takie typowo pamiętnikowe jedynie ^^ coś podobnego do bloody games (czy jakoś tak to szło), które było kiedyś ;(


i szkoła, czasy liceum, gdzie można było robić głupie rzeczy i praktycznie nikt nie tworzył osób, które szkołę średnią miały już za sobą! <3
też czekam na pamiętniki :c
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me.
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#56469 09 wrz 2021, 21:10

Duże miasto. Po prostu. Wiem, że taki chociażby Nowy Jork to dla niektórych odgrzewanie kotleta, ale dobrze zrobiony (meaning na płatnym serwerze, z ogarniętym stylem) byłby moim zdaniem mile widziany.
8 Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

#56497 21 wrz 2021, 21:39

poproszę jakieś zimną sl-ową miejscówkę, albo Seul wreszcie!
no i z miłą chęcią coś współczesnego z wampirami, czy innym nadnaturalnym wątkiem *.*
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
trying to do my bestpacito here
Moje RPGi
idą do wora
Pomógł(a) : 1 raz

#56518 27 wrz 2021, 11:37

Podbijam wcześniejsze wypowiedzi - brakuje mi czegoś mniej słonecznego, nieco większego, niż miasteczko na wybrzeżu i ogromnym plusem byłby dobrze ogarnięty styl. Nowy Jork, San Francisco, Philadelphia, cokolwiek? Jeśli będzie trzeba pomogę przy budowie.
5 Obrazek
  • Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
wygodnie mi na Midgardzie

#56547 06 paź 2021, 11:53

Cokolwiek z nadnaturalnym wątkiem i aktywnym mg *.*
4 Obrazek

Awatar użytkownika

#56550 07 paź 2021, 19:21

Mi też brakuje jakiegoś dużego miasta, Nowy Jork, czy coś w tym stylu. Albo też jakieś małe miasteczko w stylu White Oak, czy przedmieścia Brookhaven. W takim małym miasteczku można też poszaleć- co wy na to, żeby na przykład nasze postacie były przydzielane losowo do jakichś rodzin fabularnych? Dałoby to możliwość graczom na otworzenie się, bo wiadomo, że teraz każdy sobie planuje rodziny i relacje jeszcze zanim forum się otworzy a to by pozwoliło chociaż trochę tego uniknąć. Jakaś to zawsze rozrywka, oczywiście dla chętnych
8 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie kleję kody
 soyblossom

#56565 14 paź 2021, 11:20

Slavnikita pisze:
07 paź 2021, 19:21
Mi też brakuje jakiegoś dużego miasta, Nowy Jork, czy coś w tym stylu. Albo też jakieś małe miasteczko w stylu White Oak, czy przedmieścia Brookhaven. W takim małym miasteczku można też poszaleć- co wy na to, żeby na przykład nasze postacie były przydzielane losowo do jakichś rodzin fabularnych? Dałoby to możliwość graczom na otworzenie się, bo wiadomo, że teraz każdy sobie planuje rodziny i relacje jeszcze zanim forum się otworzy a to by pozwoliło chociaż trochę tego uniknąć. Jakaś to zawsze rozrywka, oczywiście dla chętnych
Totalnie podbijam przedmieścia w stylu Whisteria Lane z możliwością rozgrywek w sąsiadującym dużym mieście <3

Awatar użytkownika
O mnie
czekam aż znowu będziemy popijać bacardi

#56573 14 paź 2021, 19:58

Slavnikita pisze:
07 paź 2021, 19:21
Mi też brakuje jakiegoś dużego miasta, Nowy Jork, czy coś w tym stylu. Albo też jakieś małe miasteczko w stylu White Oak, czy przedmieścia Brookhaven. W takim małym miasteczku można też poszaleć- co wy na to, żeby na przykład nasze postacie były przydzielane losowo do jakichś rodzin fabularnych? Dałoby to możliwość graczom na otworzenie się, bo wiadomo, że teraz każdy sobie planuje rodziny i relacje jeszcze zanim forum się otworzy a to by pozwoliło chociaż trochę tego uniknąć. Jakaś to zawsze rozrywka, oczywiście dla chętnych
super to losowanie jest, grałabym na takim miasteczku mocno *.*
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
szukam miejsca by znów dużo grać ale na razie tylko dużo pracuję i tylko Netflix mnie odstresowuje
Moje RPGi
czekam na coś fajnego!
chwilowo niedostępna
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#56633 27 paź 2021, 13:36

Slavnikita pisze:
07 paź 2021, 19:21
Mi też brakuje jakiegoś dużego miasta, Nowy Jork, czy coś w tym stylu. Albo też jakieś małe miasteczko w stylu White Oak, czy przedmieścia Brookhaven. W takim małym miasteczku można też poszaleć- co wy na to, żeby na przykład nasze postacie były przydzielane losowo do jakichś rodzin fabularnych? Dałoby to możliwość graczom na otworzenie się, bo wiadomo, że teraz każdy sobie planuje rodziny i relacje jeszcze zanim forum się otworzy a to by pozwoliło chociaż trochę tego uniknąć. Jakaś to zawsze rozrywka, oczywiście dla chętnych
Podbijam!
Chętnie bym też zobaczyła po prostu jakieś małe, klimatyczne miasteczko nad wodą. Dajcie coś małego i klimatycznego!
3 Obrazek

ODPOWIEDZ ]