#12 wiosenny podpis

ODPOWIEDZ ]

Który podpis podoba Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 28 kwie 2019, 22:07

Zgłoszenie 1
9
24%
Zgłoszenie 2
10
26%
Zgłoszenie 3
19
50%
Liczba głosów: 38
Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#46496 31 mar 2019, 18:19

MISTRZ PODPISÓW 2019
Zima pożegnała nas z przytupem (ostatnią śnieżycą w Warszawie :V), a Wy wciąż nieprzygotowani do wiosny? By należycie przywitać tę porę roku na Edenie - wychodzimy do Was z propozycją nie jednego, a aż dwóch konkursów - jednego dla Grafików, i drugiego - dla projektantów. Motywem przewodnim obecnych konkursów, jak już zapewne się domyślacie, będzie właśnie wiosna!

Zasady konkursu:
  1. W konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik Edenu.
  2. Celem konkursu jest wykonanie podpisów przy użyciu wyłącznie kodów HTML, CSS i BBCode, dla neutralnego koloru tła. Niedozwolone jest używanie innych technologii kodowania niż wyżej wymienione.
  3. By wziąć udział w konkursie należy wykonać podpis, używając podanych poniżej gifu oraz tekstu.
  4. Uczestnicy konkursu mogą dodać do podpisu pole będące miejscem na imię i nazwisko postaci/główny tekst, wystylizowany według własnego uznania.
  5. Po wykonaniu kodów należy przesłać je w PW zaadresowanym do @Noritoshi (prosimy o przesyłanie kodu wewnątrz tagu BBCode o nazwie “code”).
  6. Podpisy zgłoszone do konkursu zostaną anonimowo opublikowane w galerii konkursowej, dlatego zabrania się dodawania podpisów lub wskazówek dotyczących autorstwa w stworzonym kodzie.
  7. Czas na zgłaszanie swoich prac macie do 21 kwietnia, godziny 20:00.
  8. Zwycięzcy zostaną wybrani przez użytkowników Edenu w ankiecie, która pojawi się 22 kwietnia i będzie trwać do 28 kwietnia, godziny 20:00. Ogłoszenie wyników pojawi się tego samego dnia przed północą.
  9. Wygraną w konkursie jest specjalna odznaka, która wyróżni Wasz profil, uzyskanie koloru Projektanta (jeśli jeszcze go nie posiadacie), oraz przypięcie podpisu z dopiskiem [podpis miesiąca], gdy ten zostanie dodany do gotowców.
    ~~~
    Grafika (kliknij, by wyświetlić pełen rozmiar):
    Obrazek
    Cytat:
    With the coming of spring, I am calm again.
    Powodzenia!
    Eden Team
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#46930 22 kwie 2019, 22:05

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Mistrz Podpisu dobiegło końca! Otrzymaliśmy trzy zgłoszenia i poniżej je prezentujemy. Autorzy zostaną ujawnieni po zakończeniu głosowania, a na wybranie swojego faworyta macie czas do 28 kwietnia godziny 22:08!

Nagrodą za wygranie konkursu będzie przypięcie warsztatu z dopiskiem [polecamy], uzyskanie koloru Projektanta (jeśli się go jeszcze nie posiada) oraz specjalna odznaka, która przyozdobi profil!
Zgłoszenie 1

Obrazek
With the coming of spring,
I am calm again.
Zgłoszenie 2
With the coming of spring,
I am calm again.
Obrazek
Zgłoszenie 3

With the coming of spring,
I am calm again.
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#47284 10 maja 2019, 21:27

Nadszedł czas na wielkie podsumowanie naszych wiosennych konkursów. Jesteśmy szczęśliwi, że pomimo niewielkiej ilości zgłoszeń wszystkie prace konkursowe trzymały wysoki poziom. Dziękujemy wszystkim za udział.

Mistrzem Podpisów Wiosna 2019, z liczbą dziewiętnastu głosów, zostaje Noritoshi. Wielkie gratulacje.
Na drugim miejscu stanęła Mrusia, która zdobyła dziesięć głosów za swój piękny podpis.
Trzecie miejsce należy do Niut, która dostała od was 9 głosów.
x x x x

ODPOWIEDZ ]