Pokemon Kingdom PBF

ODPOWIEDZ ]

#45866 03 lut 2019, 22:57

Obrazek
Czy chcesz rozpocząć grę?
➣ Tak
➣ Bardzo!
TERAZ

Witaj w Królestwie Pokemon! Miejscu, w  którym istnieją stworzenia ziejące ogniem, plujące lodem i panujące nad elektrycznością! Wyrusz razem z nami w niezapomnianą podróż ze swoim towarzyszem, którego możesz wybrać pośród około 500 kieszonkowych stworków.

Stwórz oryginalną kartę trenera z prawdziwego zdarzenia i:
⇢ Wyrusz w niesamowitą podróż w systemie MG&Gracz w świecie na Twoich zasadach, gdzie możesz być kim tylko chcesz.
⇢ Wybierz swoją drużynę! Fascynuje Cię ewolucja, siła Pokemonów, a może zostałeś stworzony, by opiekować się wyklutymi z jajka maluszkami? Team Mystic, Valor lub Instinct czekają właśnie na Ciebie.
⇢ Określ drogę trenera! Zamierzasz dbać o swoje pociechy i sprawisz, że będą szczęśliwe, czy będziesz trenował je żelazną ręką, by stworzyć silną i lojalną armię?
⇢ Krocz ścieżką koordynatora dbającego o każdy detal wyglądu twoich pokemonów lub zostań doświadczonym trenerem.
⇢  Bierz udział w krótkich, wieloosobowych sesjach zwanych polowaniami w celu zdobycia doświadczenia i nowych towarzyszy podróży.
⇢ Codziennie (sam lub z innymi trenerami) spędzaj czas na szkoleniach i ucz swojego Pokemona nowych ruchów, które pokonają wszelkie przeciwności, które postawi przed tobą los.
⇢ Korzystaj z kurortu i od czasu do czasu pozwól odpocząć swoim podopiecznym z najbardziej relaksującym miejscu w Pokepolis.
Wykluwaj jajka w systemie dziennego ogrzewania i otaczaj maluchy opieką. Spraw, by wyrosły na porządne Pokemony!
⇢ Pracuj nad charakterem swoich Pokemonów, od którego zależy naprawdę wiele. Chyba nie chcesz, żeby się zbuntował?
⇢  Bierz udział w walkach, które oparte są na wygodnym systemie wspierającym kreatywność. Skłaniamy się tu bardziej w kierunku anime, a nie gier.
⇢ Poznaj prosty system karmienia, który opiera się na wyszukanym guście Pokemonów!
⇢ Samodzielnie przygotuj przysmaki dzięki lekcjom gotowania w Pokepolis! Oferujemy naukę tworzenia pokeblocków, poffinek, pokepuffów, a nawet Rare Candy!
⇢ Załóż i dbaj o swój ogródek. Wyhoduj prawie 70 gatunków jagód i poznaj ich zastosowanie w kuchni.
⇢ Odkryj nowe Pokeballe - wyroby z apricornów, których działanie zostało zmienione na potrzeby naszego forum.
Obstawiaj walki swoich ulubionych trenerów, zagraj z krupierem w kości i zgarniaj gotówkę.
⇢ Po prostu dołącz do nas i dobrze się baw!
Pokemon Kingdom to otwarte dnia 01/02/2019r forum PBF. Do jego stworzenia natchnął nas przerażająco mały asortyment tak wdzięcznej i znanej wszystkim tematyki, jaką jest Pokemon. Serdecznie zapraszamy do miejsca, które będzie się wciąż rozwijać i to z Waszą pomocą. Stwórzmy Pokemon Kingdom razem!
Administracja PokeKingdom:
http://pokekingdom.forumpolish.com/

#46051 17 lut 2019, 19:52

Aktualizacja #1

Na forum pojawił się system zapraszania przyjacioł do gry. Zapraszamy do skorzystania!
http://pokekingdom.forumpolish.com/t175 ... rzyjaciela

#46060 18 lut 2019, 23:11

Aktualizacja #2

Forum przeszło małą zmianę wyglądu. Możecie to sprawdzić!
http://pokekingdom.forumpolish.com/

#46747 11 kwie 2019, 21:42

Aktualizacja #3

Regulamin.
Nowy punkt: ☆ Na forum funkcjonuje zasada "jednej strony". Oznacza to, że można bez konsekwencji przenieść się z jednego działu MG do drugiego, nie tracąc przy tym profitów zdobytych poza przygodą (zdobyte w przygodzie należy usunąć).

Strefa walk!
Zmieniono liczbę ruchów dostępnych w walce dla niskich poziomów. Teraz trenerzy z Pokemonami o levelach 3-5 wybierają dwa ataki, zamiast jednego. Dodatkowo zabroniono walk maluszkom (1-2 poziom).
Dodano zasadę: "W Battle Tower można brać udział tylko w jednej walce jednocześnie."

Dla MG!
Dodano punkt w regulaminie dla MG. Należy od teraz zgłaszać rozdane w ramach wydarzeń w przygodzie kwoty większe, niż 300$.

Nowy dział!
W stolicy powstał dział "zlecenia". Jest to miejsce, w którym można zgłaszać się do prac na forum (tych, które wyświetlają się w ogłoszeniach na stronie głównej). Więcej informacji o tym znajdziecie tutaj.

Multikonta!
Na forum wprowadzone zostały multikonta. Listę wytycznych do jego posiadania znajdziecie teraz w poradnikach! Tutaj.

Aktualizacja!
☆ Do poradnika "Asortyment sklepu" dodano listę przedmiotów eventowych, niedostępnych w przygodzie. W tym Exp. Share, Cherish Ball, Luxury Ball.
☆ Do poradnika "Zdobywanie poziomów i ataków dodano Exp. Share wraz z jego zastosowaniem: "Posiadając w ekwipunku Exp. Share możemy dzielić zdobyte poziomy między Pokemony - wybrane wartości należy uwzględnić po otrzymaniu poziomów (na przykład po walce) pamiętając o tym, że Pokemon, który brał udział w wydarzeniu musi otrzymać minimum jeden level."
☆ W kurorcie zmieniono szansę za zdobycie losowej statystyki pokazowej. Teraz jest to 40% (za minimum) do 100% zależnie od jakości wysłanego postu.
☆ Ogłoszenie od graczy - Instrukcje w targowisku rozbudowano o punkt "poszukiwanie pracowników". Teraz można zaproponować pieniądze innemu trenerowi w zamian za opiekę nad ogródkiem, czy sadem podczas nieobecności.
☆ Wydarzenia Globalne nie mają wpływu na prowincje (zamiast tego oddziałują na strefę fabularną).

Zmiany w bonusach drużyn.
Nastąpiły poważne zmiany w bonusach dla drużyn z zachowaniem specjalizacji każdej z nich. Valor otrzymał nowe wartości bonusów przy nauce ataków, Pokemony Mysticów będą otrzymywały więcej doświadczenia, a Instinct zyskał profity z sadzenia jagód. Więcej tutaj..
W związku z tym musiały zostać wprowadzone kosmetyczne zmiany:
- W zasadach walk stworzono punkt mówiący o profitach z walk. Tam też umieszczono wzmiankę o bonusie dla Mysticów;
- W temacie szkoleń dodano listę przedziałów bonusów dla Valor;
- W temacie przedszkola zmieniono bonus Instinctu z 2-8% do 3-10%;
- Do działu dla trenerów dodano kamienie ewolucyjne po 4.000$ każdy z uwzględnieniem przeceny 20% dla Mysticów.
- Do instrukcji ogrodu dodano +20% bonusu przy sadzeniu oraz listę dodatkowych plonów dla teamu Instinct.

Portfel.
Nowe wytyczne w sprawie prowadzenia portfela. Od teraz wszelkie wydatki i przychody należy na bieżąco dokumentować właśnie w tym jednym poście pod Kartą Postaci (nie w dzienniku). Zasadę tą narzucono już we wzorze postaci.

Charakter Pokemona
Nowy formularz MG odkrył wątpliwości, które powinien rozwiać nowy temat w poradnikach. Mówi on między innymi o tym, że charakter Pokemona jak najbardziej można korygować w przygodzie. Więcej tutaj.

Walki Pokazowe
Contest Hall została otwarta dla koordynatorów i ciekawskich trenerów, którzy chcą sprawdzić swoje siły w walkach pokazowych. Niekompletny temat z zasadami pokazów został zastąpiony "Zasadami Pokazów Pokemon", a do działu dołączył temat mający na celu poszukiwania swoich przeciwników.
W związku z tym do działu "Dla mieszkańców" dodaliśmy listę administracji i sędziów. Ich podział na specjalizacje z pewnością ułatwi nam wybór odpowiedniej osoby do spełnienia naszych oczekiwań. Odnośnik do tematu znajduje się w Battle Tower (zasady walk, poszukiwania) oraz Contest Hall (zasady walk, poszukiwania).

Gazetka.
W Dolnym Mieście powstał budynek redakcji gazetki. Ruszyły nabory na osoby, które zadecydują o dalszym losie działu. Serdecznie zapraszamy.

#47394 18 maja 2019, 15:13

Kolejny rework wygladu forum! Zapraszamy do sprawdzenia!
http://pokekingdom.forumpolish.com/

ODPOWIEDZ ]