San Jose

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
EKIPA: ChybaTy, Okamgnienie, Grosia
Moje fora

#45840 02 lut 2019, 0:35

Obrazek
San Jose
01.02.2019
Obrazek
To już dziesięć miesięcy!
Luty witamy kolejnym małym świętem! Dziesiątki wątków, dziesiątki długich stronic wspólnej historii i to okrąglutkie dziesięć miesięcy zabawy. Życie w San Jose płynie dalej, a absurdy tego miasta nie cichną!
BEKA stycznia i kolejne wyzwania
Beczki się potoczyły, tytuły zostały rozdane! Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do zapoznania się zawartością tych beczuszek - KLIK! Pojawiły się również nowiutkie odznaki i rzucono kolejne fabularne wyzwania!
Fruwająca katastrofa?
Kapryśna wichura San Ann pogrywa z mieszkańcami San Jose. Te potężne wiatry nie pozwalają spać spokojnie. Wraz z podmuchami ludzie gubią dachy i bieliznę, zapadają na tajemnicze choroby, ale może też komuś się poszczęści i przyfrunie jakaś milsza niespodzianka?
Czy to jakieś czary?
Trwają spotkania KLUBU CZYTELNIKA i KINOMANIAKÓW, na których.. dzieją się rzeczy niespotykane! Wspólne oglądanie filmu i dyskusja nad książką nie mogą być aż tak nudne, aby usnąć i... no właśnie, co tam się właśnie wydarzyło? Koniecznie sprawdźcie, co się dzieje na spotkaniach stowarzyszeń.
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#46204 02 mar 2019, 13:33

Obrazek
San Jose
01.03.2019
Obrazek
Za nami więcej, niż mniej!
To już ostatni krok, nim stuknie nam rok! JEDENAŚCIE MIESIĘCY absurdu, plot twistów, psoceń Mistrza Gry. A będzie tylko gorzej lepiej! Dzięki, że jesteście z nami! A kto jeszcze nie dotarł, niech nie zwleka - mnóstwo frajdy go u nas czeka!
Mini-event lokalnych stowarzyszeń!
Uwaga tym razem wyzwanie dla KUCHENNYCH AMATORÓW i PAKERÓW Co łączy pakowanie i gotowanie? Oto jest pytanie!
21 urodziny Alvina!
Wszyscy są zaproszeni na wielką bibę u Wiewióra! Pewnie będzie nudno, bo w końcu to wuj Hoffmana urządza tę imprezę, a to już stary człowiek i nie może... się doczekać aż gówniak się usamodzielni. Może właśnie dlatego wbijcie? Kto, jak nie Wy, może ożywić tę stypę?!
Ponadto...
> Wybraliśmy Bekę Lutego i śmiejemy się na całego!
> Pojawiło się dziesięć nowych odznak, które można wykorzystywać dla fabularnej radochy!
> Głowy rodzin fabularnych zostały przekształcone w NPC, czyli MG robi z nimi co chce - bójcie się!
> Trwają przesłuchania po walentynkach w cyrku Cervinków. To jakaś grubsza kryminalna afera. Jak bardzo wpłynie na losy postaci? Przekonamy się wkrótce...

Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#46444 27 mar 2019, 13:40

Obrazek
San Jose
27.03.2019
Obrazek
Już prawie rok!
Rok temu szykowaliśmy dla Was wielką kalifornijską przygodę, która trwa do dziś. Za pięć dni wspólnie zdmuchniemy pierwszą świeczkę. Cieszymy się, że jesteście z nami i szykujemy garść niespodzianek, ale... dlaczego nie można rozpocząć świętowania wcześniej? W tym wielkim oczekiwaniu rozpoczynamy gorące odliczanie i startujemy z zadaniami. Zajrzyjcie koniecznie do ROCZNEGO PRZYPASU!
Sanjoska ruletka rzuca wyzwanie!
W San Jose nikt nie narzeka na brak wrażeń! Wszystkich śmiałków zapraszamy do spróbowania swoich sił w nowym wyzwaniu. SANJOSKA RULETKA odważnie sobie pogrywa, wkręcając postacie w wir zabójczej zabawy. Nie daj jej się!

Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#46522 03 kwie 2019, 11:54

Obrazek
San Jose
03.04.2019
Obrazek
ROCZEK!
Stało się. Rok temu, 1 kwietnia zapełniliście swoimi postaciami uliczki San Jose. Dziś wspólnie świętujemy dwanaście miesięcy zabawy, wspominamy największe absurdy, z łezką w oku wracamy do ulubionych wątków. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami już od pierwszych dni i serdecznie zapraszamy tych, którzy do tej pory nie dali nam się wciągnąć! <3 STO LAT!
Zanim odpakujesz prezenty...
Głośno i aktywnie odliczaliśmy ostatnie dni do rocznicy. Specjalny PRZYPAS ROKU wyłonił prawdziwych VIPów. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Tymczasem przez cały miesiąc płynęliśmy z falą komedii, a najzabawniejsze wątki i postacie wzięły udział w BECE MARCA. Zwycięzców wcisnęliśmy do ostatniej już beczki. Koniecznie zerknij!
Jak to ostatniej BECZKI?
Nowy rok oznacza powiew świeżości. Wprowadzamy nową comiesięczną tradycję, która zastąpi naszą BEKĘ. Oto SJESTA FABULARNA! Rzucamy pisarskie wyzwanie tematyczne. Oj, będzie się działo!
Garść wspomnień
Za nami niewyobrażalne wzloty i bardzo nędzne upadki naszych postaci, przez te miesiące tworzyła historia, która wzburzyła kalifornijskim światem. Przyszykowaliśmy dla autorów specjalne podsumowanie, w którym mogą wyłonić postacie i wątki zasługujące na wielkie roczne zwycięstwo... Oto Wielki Plebiscyt San Jose - FRUKTOSE!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Zapraszamy!
Obrazek