San Jose

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#45840 02 lut 2019, 0:35

Obrazek
San Jose
01.02.2019
Obrazek
To już dziesięć miesięcy!
Luty witamy kolejnym małym świętem! Dziesiątki wątków, dziesiątki długich stronic wspólnej historii i to okrąglutkie dziesięć miesięcy zabawy. Życie w San Jose płynie dalej, a absurdy tego miasta nie cichną!
BEKA stycznia i kolejne wyzwania
Beczki się potoczyły, tytuły zostały rozdane! Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do zapoznania się zawartością tych beczuszek - KLIK! Pojawiły się również nowiutkie odznaki i rzucono kolejne fabularne wyzwania!
Fruwająca katastrofa?
Kapryśna wichura San Ann pogrywa z mieszkańcami San Jose. Te potężne wiatry nie pozwalają spać spokojnie. Wraz z podmuchami ludzie gubią dachy i bieliznę, zapadają na tajemnicze choroby, ale może też komuś się poszczęści i przyfrunie jakaś milsza niespodzianka?
Czy to jakieś czary?
Trwają spotkania KLUBU CZYTELNIKA i KINOMANIAKÓW, na których.. dzieją się rzeczy niespotykane! Wspólne oglądanie filmu i dyskusja nad książką nie mogą być aż tak nudne, aby usnąć i... no właśnie, co tam się właśnie wydarzyło? Koniecznie sprawdźcie, co się dzieje na spotkaniach stowarzyszeń.
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#46204 02 mar 2019, 13:33

Obrazek
San Jose
01.03.2019
Obrazek
Za nami więcej, niż mniej!
To już ostatni krok, nim stuknie nam rok! JEDENAŚCIE MIESIĘCY absurdu, plot twistów, psoceń Mistrza Gry. A będzie tylko gorzej lepiej! Dzięki, że jesteście z nami! A kto jeszcze nie dotarł, niech nie zwleka - mnóstwo frajdy go u nas czeka!
Mini-event lokalnych stowarzyszeń!
Uwaga tym razem wyzwanie dla KUCHENNYCH AMATORÓW i PAKERÓW Co łączy pakowanie i gotowanie? Oto jest pytanie!
21 urodziny Alvina!
Wszyscy są zaproszeni na wielką bibę u Wiewióra! Pewnie będzie nudno, bo w końcu to wuj Hoffmana urządza tę imprezę, a to już stary człowiek i nie może... się doczekać aż gówniak się usamodzielni. Może właśnie dlatego wbijcie? Kto, jak nie Wy, może ożywić tę stypę?!
Ponadto...
> Wybraliśmy Bekę Lutego i śmiejemy się na całego!
> Pojawiło się dziesięć nowych odznak, które można wykorzystywać dla fabularnej radochy!
> Głowy rodzin fabularnych zostały przekształcone w NPC, czyli MG robi z nimi co chce - bójcie się!
> Trwają przesłuchania po walentynkach w cyrku Cervinków. To jakaś grubsza kryminalna afera. Jak bardzo wpłynie na losy postaci? Przekonamy się wkrótce...

Zapraszamy!
Obrazek