#79 czemu to forum?

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me.
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#30384 02 sie 2017, 12:22

<BR><center><div class='dopost'>Czemu to forum?</div></center><br>Obiecałyśmy Wam wywiad, który będzie mógł pokazać nam to dlaczego niektórzy wybierają mangę, inni SL, a jeszcze inni fantasy. Na początku miałyśmy w planach wysłać to do kilku użytkowników i przedstawić wam odpowiedź w formie jednego posty, ale padł pomysł aby zrobić z tego temat w Oku, które w końcu polega na wyrażaniu opinii, dlatego też przychodzimy do Was z pytaniami, na które prosimy abyście nam odpowiadali w postach poniżej!

Kod: Zaznacz cały

[size=10][b]GRAM NA: [/b][/size]
wpisz tutaj wszystkie gatunki forów, na których grasz/grałeś/grałaś

[size=10][b]CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?  [/b][/size]
nie/tak. Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, podziel się z nami na jakich :) 

[size=10][b]CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI? [/b][/size]
tutaj wpisz odpowiedź 

[size=10][B]CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?  [/b][/size]
tutaj wpisz odpowiedź

[size=10][B]GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?[/b][/size]
tutaj wpisz odpowiedź
Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 19:52 przez anaideia, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika

#30386 02 sie 2017, 12:51

GRAM NA:
Potterki, herbie, zewy, wampiry, historyczne, inne dziwy.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Chciałam zagrać na Mgławicy Mocy, ale od pięciu lat piszę KP i jeszcze jej nie zaczęłam, hehe.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Nudą i chęć popisania sobie.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
To nie kwestia gatunku a towarzystwa.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Na jakimś typowym SLu, bo do tej pory grałam tylko na Shelter i chwilę na Grizzly Lane.

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za uwagę.

#30400 02 sie 2017, 15:21

GRAM NA:
Harry Potter, Percy Jackson, manga i anime, szkoły dla osób z nadprzyrodzonymi mocami, autorskie fantasy, Pamiętniki Wampirów, Avengersi, małe SLe.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak, próbowałam na Królu Lwie, ale mi nie wyszło.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Wychowałam się na Harrym, a mój pierwszy PBF był właśnie w tej tematyce. Mam sentyment do Hogwartu. Skoro nie dostałam swojego listu, to chociaż mogłam się przenieść tam za pomocą forum.
Manga i anime - były dość popularne na hostingu mojeforum i łatwo było znaleźć aktywnie działające. Sama nie oglądałam zbyt dużo anime, ale podobały mi się obrazki w tym stylu. Teraz już mniej się tym interesuję.
Fantasy - właściwie to nie pamiętam, bym na którymś forum wytrzymała dłużej niż kilka miesięcy. Uważam, ze forum to nie jest zbyt dobre miejsce na tego typu rzeczy. MMORPG oferuje o wiele lepsze rozwiązania. Na mmo potrafię zagnieździć się latami.
Małe SLe - miałam wiele podejść do SLi różnego typu, ale po założeniu postaci i kilku rozgrywek szybko kończyłam zabawę. Wycofałam się więc z dużych forek na małe. To był strzał w dziesiątkę. Tworzę sobie fabułę tak jak lubię, znam każdego, nikt nie jest anonimowy ani nie ginie w tłumie. Lubię to.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Właściwie u mnie jest pełen bukiet oprócz postapo i zwierzęcych, więc... :lol: Sama nie wiem. Po prostu mogę spełniać się w każdym kierunku.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Zagrałabym na postapo. Myślę, że za szybko skreślam ten nurt. Nie lubię strojów (brudasy hehe), gry też jakoś mi nie podeszły, książki... Tylko Metro 2033 skradło moje serce. Może kiedyś powstanie jakieś forum, które zmieni moje myślenie o postapo i przestanę ignorować ten nurt.

#30401 02 sie 2017, 15:41

GRAM NA:
Głównie Fantasy, czasem mangowe (ale nie w oparciu o konkretne anime czy mange). W przeszłości zwierzęce.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak na poważnie to chyba nie. Zdarzyło mi się zagrać na bodajże jednym forum gdzie były realne wizerunki, ale ono było na podstawie Świata Mroku więc raczej do fantasy trzeba go zaliczyć. Baardzo dawno temu grałam też na jednym PBF strategicznym, podobnym mechanicznie do serii gier Heroes.
A, grałam też na PBF Marvela, ale odeszłam głównie przez złą atmosferę i nudę.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Ogólnie jestem fanką fantastyki, kocham smoki, magię, mityczne bestie i nadprzyrodzone zdolności.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
To, że zwykle rozgrywka ta jest kompletnie inna niż nasze realne życie, jest nieprzewidywalna i dzięki temu się nie nudzi tak szybko.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Chyba wróciłabym do Marvela. SLów nie wybrałabym z następujących powodów:
- Dla mnie nudna forma rozgrywki.
- Ustalanie na wstępie relacji czyli planowanie swojej rozgrywki od A do Z, czego nie lubię.
- Chaos z wizerunkami, pominę fakt, że 99,99% znanych ludzi jest dla mnie kompletnymi randomami, tak bardzo wywalone na showbiznes :lol:
- Niestety krótka żywotność takich PBFów.

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#30409 02 sie 2017, 15:52

GRAM NA:
Przede wszystkim Potter. Grałam na zwierzęcym na początku swej przygody z PBF-ami, na SL-u o psychiatryku, SL-ach w klimatach Plotkary, kilka podejść do mangowych, raz do forum stricte fantasy. I jeszcze duperelki z elfami i krasnoludami. Teraz głównie Potter.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak, w sumie podałam nawet wyżej. Próbowałam też na Virusie (ale nie skończyłam KP, a potem było mi głupio wchodzić), myślałam też o postapo bardziej realnym w stylu TWD, ale jedno zostało zamknięte zanim spróbowałam, drugie miało niestety bardzo niekorzystną dla mego wzroku grafikę.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Kocham Pottera od dziecka i totalnie czuję te klimaty. Zaczynałam od NK i blogów, a potem znajoma stamtąd pokazała mi PBF-y i się wkręciłam. Inne klimaty również nie są mi obce, ale jednak nadal czuję magię w walce na różdżki.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Przede wszystkim inspirujący ludzie - w sumie można to odnieść do każdego gatunku. To jak rozwinięty jest dany świat i/lub jak samemu można go rozwinąć. Wątki, możliwości. Jeśli jestem użytkownikiem, patrzę też na to jak pochodzą administratorzy do swojego tworu i ludzi, będących nie tylko na forum, ale poza nim. No i super mi się gra ze świadomością, że jestem częścią czegoś większego.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Spróbowałabym może z czymś sci-fi? Albo ponownie na mangowym lub postapo? Na typowy SL mnie nie ciągnie, chyba że byłoby to we wcześniejszych latach i z jakąś ciekawą fabułą to być może.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 17:29 przez crashie, łącznie zmieniany 1 raz.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
tell Cersei, I want her to know it was me.
Podziękował(a): 13 razy | Pomógł(a) : 30 razy

#30411 02 sie 2017, 16:01

GRAM NA:
Moja przygoda z forami zaczęła się pewnie z siedem/osiem lat temu. Już wtedy mieszałam gatunki; pierwszymi forami, na których grałam były zwierzęce (wilki, niestety nie pamiętam nazwy), zaraz potem pojawiły się moje pierwsze SLe, prędko zastąpione przez fantasy o wampirach, a dalej fora mangowe i potterowskie. Miło patrzeć, że część miejsc, gdzie zaczynałam przygodę z daną tematyką dalej działa i zrzesza mnóstwo graczy. Do niedawna przez dłuższy okres grałam głównie na SLach z małym wyjątkiem na Magiczną Kołysankę.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Innego niż wymienione wyżej - nie. Jeśli chodzi o mieszanie gatunków - tak.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Do forów o wilkach przekonali mnie znajomi, z którymi grywałam. Do fantasy, mangowych i potterowskich przyciągnęła tematyka. A SLe... Chyba po prostu lubię też taką luźną grę, bez głębszego zarysu fabuły, z ograniczonym mg.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Atmosfera na forum. Jeśli gracze danego gatunku zniechęcą mnie do forum na samym początku, zazwyczaj nie zostaję na długo.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Zaryzykowałabym z czymś z pogranicza fantasy/sci-fi, z czystej ciekawości.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2017, 16:02 przez anaideia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje RPGi
sol
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#30412 02 sie 2017, 16:02

GRAM NA:
Po lewej widać na czym aktualnie gram. Wygląda na to, że przytuliłam się do fantasy.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak. Próbowałam w sumie grać na wszystkim. Wilki, ludzie, krasnoludy, androidy - bez znaczenia. Strategi też zaliczyłam.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Ciekawość. Lubię łapać fajne wątki, poznawać miłych ludzi do pisania razem. Kiedy forum mnie ciekawi to robię konto i tyle.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Strzelam, że u mnie to będzie fantasy. Tak naprawdę to... ciekawe historie. Grałam też na zwykłych, nienadnaturalnych forkach, gdzie coś się działo (Old Whiskey, czy stary jak świat Vicorian London) i było super. Wydaje mi się więc, że przepisem na forum dla mnie są: aktywny MG wymieszany z ciekawymi ludźmi, których postacie tworzą klimat forum, a nie są chodzącymi, biernymi kartonami.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Tematyka nie ma znaczenia. Po prostu coś musi się dziać, a fabuła ma nie skupiać się wokół ładnych twarzy aktorów i ich przeważnie nudnych wątków, które wyczerpią / znudzą się w przeciągu miesiąca.
W sumie poszłabym w jakiś strateg bo się nagrałam w Europa Universalis, ale gdybym wbiła na Borysadę to bym im dała raka moimi pro decyzjami odnośnie rozwoju państwa. Może jednak postawię granie ludźmi, lol.

#30413 02 sie 2017, 16:58

GRAM NA:
Głównie na mangowych, chociaż szczerze uważam, że to pojęcie jest trochę słabe, bo mangi mają masę gatunków. Tak jak seriale czy filmy chociażby. W tej kwestii zwykle siedzę na forach z elementem urban fantasy albo dopuszczającego na jakiejś innej zasadzie twory nadnaturalne. Poza tym przepadam za postapo i czasami zahaczam o fora o zombiakach. Gram też na forach opartych o konkretne serie. I lubię światy autorskie.


CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak, na SLu! Jakoś rok/dwa lata temu, w czasie wielkiej dramy na faceboku o to, jakie są złe i niedobre. Tylko, że nigdy nie skończyłem kp... ale pamiętam, że ludzie byli w porządku. Pewnie jeszcze kiedyś zerknę, choć póki co mam za dużo postaci. Na Potterze też próbowałem, ale okazało się, że tematyka nie dla mnie.


CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Przypadek pierwszy. Nie lubię dyskutować na temat czegokolwiek, czego nie znam. Przypadek drugi. Włączyła mi się krótka faza na przypominanie sobie Pottera i ogarnęła mnie chwilowa magia.


CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Mangowe - hobby. Od około 10 lat interesuję się mangą i anime, dlatego widząc forum oparte na jakimś tytule, chętnie na nie zerkam, żeby zobaczyć, czy pewne rozwiązania mechaniczne/fabularne wyglądają tak, jakbym sobie wyobrażał i czy tradycje japońskie są dobrze zachowane.
Fantasy/postapo/urban fantasy - tak jak wyżej. Magiczne istoty w świecie współczesnym jakoś zawsze do mnie przemawiały, zamiłowanie do zombie zaszczepiły we mnie gry Resident Evil, a ogólnie do postapo - s.t.a.l.k.e.r. i po części metro 2033. Do tego też po części dochodzi bycie mangowcem, bo mongolskie kolorowanki obejmują też te obszary.
Światy autorskie - mocno szanuję ludzi, którzy mają do tego głowę i potrafią zlepić różne elementy w logiczną całość. Jeśli ten warunek jest spełniony, to wpadam i gram.
Ogólnie - ludzie. Atmosfera. Ale myślę, że to coś, co da się znaleźć na każdym typie forum. Poza tym lubię fakt, że można tam zazwyczaj grać praktycznie wszystko. W jednym wątku możesz bić się z kimś mocami, w kolejnym pić herbatkę z babcią i rozmawiać o pogodzie. Mogę robić po prostu to, na co mam nastrój i możliwości są nieograniczone.


GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Tydzień to tak naprawdę bardzo mało w życiu forum (przynajmniej tam, gdzie ja gram, bo drugożycia podobno idą szybciej?), także... potraktujmy to względnie. Myślę, że chciałbym się podjąć kolejnej próby grania na Second Life, a powodem byłaby ciekawość odnośnie tego, jak one działają aktualnie. Trochę jest dla mnie przytłaczające, że ludzie skaczą często do tematów z relacjami i piszą, że chcą jakieś, bo nie umiem z góry ustalić relki z kimś, kogo nie znam, ale nie szkodzi spróbować. I trochę się boję tej krótkiej żywotności takich forów. Byłoby przykro jakby nagle padło. W zasadzie jedyne, czego nie tknę, to zwierzęce, przez natknięcie się na kilka wątków, których nie odzobaczę.

#30427 02 sie 2017, 20:03

GRAM NA:
Second life & fantasy

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
tak, obracałam się chyba w każdym możliwym gatunku, który nie ma nic wspólnego z HP. Niestety jest to jeden jedyny temat, który nigdy mnie nie kręcił i prawdopodobnie nie będzie kręcił, bo nie jestem fanką Pottera, którego nawet całego nie oglądałam, bo wysiadałam po 20 minutach każdej części (oprócz pierwszej, pierwszą obejrzałam do samego końca)

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
SL - lubię zrobić sobie bogatego dupka, który może być kimkolwiek chce, bo rodzice mu dają pieniądze albo trzydziestoletnią dziwkę, która ma chorobę weneryczną (faceta też takiego mogę). Czasami też nie mam nic przeciwko pograniu normalną mężatką, która ma gorsze życie od mojego. Cóż, ogólnie lubię te fora za to, że moje postacie mogą mieć życie albo lepsze albo właśnie gorsze od tego, które ja prowadzę.
Fantasy - od tych forów zaczynałam. To właśnie siedem lat temu pierwszy raz trafiłam na forum poświęcone wampirom i takim oto sposobem zaczęłam obracać się w świecie pbf'ów. Ogólnie wybór był dla mnie dość oczywisty, bo miałam trochę manie na punkcie TVD, więc sami rozumiecie.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Tego chyba nie potrafię wytłumaczyć, po prostu są fora gdzie gra mi się dobrze, a także takie gdzie nie byłabym w stanie się odnaleźć.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Chciałabym spróbować forum na podstawie HP. Nigdy tego nie rozumiałam i wszystko co tam się odgrywało wydawało mi się czarną magią, dlatego fajna byłaby jakąś odmiana!

Awatar użytkownika
O mnie
Opiekun Crystal Empire
Moje RPGi
Crystal Empire
Bywam, gdy mam czas
Pomógł(a) : 1 raz

 #0054 Bajarz

#30432 02 sie 2017, 21:15

GRAM NA:
Fantasy, M&A

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak. Próbowałam na SLach, ale jednak to nie jest to, co gdzie bym chciała grać.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Ogółem jestem osobą, która interesuje się szerokim pojęciem fantastyki oraz M&A, poza tym, na tych drugich forach mogę bez większych problemów reklamować swoje rysunki, a czasami złapać Commissionerów.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Możliwości, jakie dają takie fora. Oczywiście mam tutaj na myśli te bardziej rozbudowane, a nie te opierające się tylko na romansach i nic poza tym. Szukam czegoś, co musi być z tak zwanym jajem, żeby człowiek i dobrze się bawił, ale także miał pewnego rodzaju wyzwania, których po wykonaniu można czuć się dumnym, że się zaszło tak daleko.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Myślę że Sci-Fi, gdyż nie miałam okazji grać na forum o takowej tematyce.

#30436 02 sie 2017, 21:38

GRAM NA:
Grałem na zwierzęcych, mangowych, SL-ach, science-fiction, typowych fantasy, forach na podstawie, historycznych. Cholera, jedyne, czego nie odhaczyłem, to fora o pokemonach (i pisze to osoba z nickiem ewolucji Growlithe'a). Aktualnie przesiaduję na Virusie i Lucid Dream. Ciągnie mnie do post-apo, do mangi i anime, do fantasy. Gdyby zostało stworzone solidne forum o Japonii, czasach Edo, samurajach — rzuciłbym się w ciemno i żadne barykady, żadne braki czasu i weny by mnie nie powstrzymały.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Da, grałem już niemal na wszystkich.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Poszerzenie możliwości. Nie mam nic do standardowego second life, ale jednocześnie uważam, że same w sobie są śmiertelnie nużące — bo dokładnie tych samych zagrywek można użyć na fabule forum każdej innej tematyki. Z kolei fantasy oferuje mi nowe rasy, umiejętności, wychodzenie poza granice ludzkich, fizycznych (i psychicznych?) możliwości. Nawet nie będę ukrywał, że to też forma pewnej rekompensaty — bo dostaję to, czego chciałbym doświadczyć, a nie mam żadnych realnych szans w naszym świecie, jakkolwiek bym nie pracował i nie wyciskał z siebie siódmych potów. Wiecie w czym rzecz, nie? Nieistotne ile godzin przesiedzę w ognisku, pirokinezy nie ogarnę.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Głównie to, o czym pisałem wyżej, ale też inna mentalność użytkowników, którzy do danej sprawy podchodzą z większą ironią, mniej przy tym zważając na kwieciste odzywki, uśmiechy i delikatne gesty.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Na podstawie, prawdopodobnie o Harrym Potterze — bo nigdy nie próbowałem. Nie ciągnie mnie ogółem do tej tematyki i raczej sceptycznie podchodzę do całego uniwersum, ale znam pewne osoby w sumie aż jedną dla których bym się przełamał.

Awatar użytkownika

#30437 02 sie 2017, 21:55

GRAM NA:
Głównie gram na S-Lach. Fantasy, manga, czy też inne kategorie forów nie są dla mnie, gdyż nie potrafię się na nich odnaleźć. Pewnie dlatego, że niezbyt są w moim guście.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Próbowałam, lecz nic z tego nie wyszło.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Myśl, że mogę stworzyć jakiej inne alternatywne życie i że mogę tą postacią przeżyć coś, co mogłabym nigdy sama nie doświadczyć.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
W S-Lach najbardziej lubię to, że mogę stworzyć kogoś całkiem odmiennego ode mnie, czy też pokierować życiem tej postaci w taki sposób, że stanie się kimś, kim ja np. chciałabym być w przyszłości. Lubię grać w tym gatunku, gdyż lubię poczuć się kimś innym. Przez pewien okres czasu mogę znajdować się w innej rzeczywistości. (dlatego kocham czytać książki)

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
Może mogłabym spróbować zagrać coś z mangi, a czemu? Wszystkiego trzeba spróbować.
🌸Tumblr z avkami 🌸
Obrazek

#30886 10 sie 2017, 17:07

GRAM NA:
poterki ( i poboczne szkoły magii), slki, utalentowani ( i poboczne, że ma się moce) no i fairytales - nie wiem gdzie to włączyć

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
no najpierw były TYLKO poterki i TYLKO jakieś z mocami, więc dla mnie INNYM jest granie na slkach

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
no poterki to przyszły po prostu, tak zaczęłam pisać na forkach - bo książka, bo jakieś dziwne poszukiwanie i nagle trafiłam na forum hp na którym się pisało swoje własne opowiadanka.


CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?

Poterki - można tu spotkać zarówno dziwolągi, jak i super graczy, którzy mają świetne pióro. Podoba mi się, że na takich forkach ludzie się mocno integrują i czują się przywiązani do swoich postaci.
Nie podoba mi się, że za dużo rzeczy biorą NA SERIO :( to tylko forka, dajcie spokój :(

Slki - dużo ciekawych ludzi, którzy nie mają oporów przed tym, żeby trochę zaszaleć , pięć razy zmienić ukochanego ( to ma też swoje złe strony, bo się nie przywiązują i uciekają). Podoba mi się LEKKOŚĆ slków, to że są niezobowiązujące.

z mocami - lubię się zastanawiać nad absurdalnością tego, że wszystkim się marzy posiadanie specjalnych MOCY, więc na takich forkach gram tak, że bawię się konwencją, pokazuję że taka teleportacja to też bez sensu, bo już się nigdzie człowiek wtedy nie ruszyłby, tylko teleportował z kibelka na kanape i spowrotem

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?

wybrałabym zamknięte forko o dowolnej tematyce na której wszyscy by po sobie cisneli, żebyśmy po tygodniu zamkneli :D to jedyna opcja, żebym była na forku tylko tydzień

#30893 10 sie 2017, 17:53

GRAM NA: Marvelowe, szamańskie, zwierzęce, potterowe

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
Tak. Próbowałam swych sił na SL, hetaliowych (ale to było dawno temu), a ostatnio myślę nad fantasy.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
Zainteresowania, faza na jakąś konkretną rzecz, ludzie którzy mnie zachęcili bo ich polubiłam, a głupio odmówić (jestem słabym człowiekiem).

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
Gatunek nie ma dla mnie szczerze znaczenia. Zależy mi tylko na dobrym samopoczuciu i ludziach do pisania.

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
To zależy od mojego nastroju. I aktualnej fazy.

Awatar użytkownika
O mnie
just vibing
Moje RPGi
czekam na forum o pbfach z ogarniętą administracją
czasem żyję, a czasem nie
Podziękował(a): 1 raz

 knox#6854

#30907 10 sie 2017, 20:11

GRAM NA:
w zasadzie to na wszystkim na podstawie. Grałam na kilku potterach, obozach herosów, kiedyś wpadłam na jakieś Dary Anioła, na Marvelu chyba też byłam. Grałam też milion lat temu na kilku forach fantasy i jakimś animcu.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ KIEDYŚ INNEGO GATUNKU FORÓW?
wpadłam kiedyś na jeden lub dwa SLe.

CO SKŁONIŁO CIĘ DO WYBRANIA DANEJ TEMATYKI?
zapewne sentyment. Dawniej byłam wielką fanką książek Rowling, kręciło mnie wszystko z tym powiązane; teraz nie jestem aż tak wielce powiązana z tą serią, ale na większości for potterowskich bawiłam się zawsze dobrze, więc nadal na nie wpadam.

CO SPRAWIA, ŻE NAJLEPIEJ GRA CI SIĘ W TYM GATUNKU/GATUNKACH?
zawsze trafiałam na super ludzi, zawsze miałam jakieś ciekawe pomysły na postaci i ich wykorzystanie. Wolę pottery od SLi, bo mogę się choć przez chwilę poczuć, jakbym była w ulubionym uniwersum; no bo kto nie chciałby pójść do Hogwartu?

GDYBYŚ PRZEZ TYDZIEŃ MIAŁ/A GRAĆ W INNEJ TEMATYCE, JAKĄ BYŚ WYBRAŁ/A I DLACZEGO?
z chęcią wpadłabym na jakiś SL lub ciekawego Marvela. Nigdy nie zagrzewałam na nich zbyt długo miejsca, bo szybko mnie nudziły.