Czarodzieje

ODPOWIEDZ ]

#13058 12 paź 2015, 21:06

Czarodzieje to forum założone w 2009 roku, osadzone we współczesnych latach, w czarodziejskim świecie wykreowanym przez J.K.Rowling. Od tego czasu PFB nieustannie działa, stopniowo się rozwijając i przechodząc transformacje. Na forum co roku pojawia się inna fabuła dotycząca mieszkańców Hogwartu - głównie pozwalająca na tworzenie postaci przyjezdnych, co związane jest z różnego rodzaju wymianami uczniowskimi.
  • Do Hogwartu tym razem trafiają uczniowie wyłącznie z Salem. Planowana wymiana kulturowa zostaje zawieszona ze względu na niespodziewaną tragedię za oceanem. Przyjmowani są w dwa sposoby - albo są bogaci i posiadają pieniądze na opłacenie takiego wyjazdu, albo są uzdolnieni i dostali specjalne stypendium. Część przyjezdnych dodatkowo należy do tajnego stowarzyszenia Wands and Skulls, do którego przyjmowani byli uczniowie wpływowi, bądź o silnym charakterze, z predyspozycjami do osiągnięcia życiowego sukcesu. Osoby do niego należące współpracowały z dyrektorem Salem, przez co w czasie pożaru wyniosły ze szkoły cenne, czarnomagiczne przedmioty. Jak się jednakże okazuje, także ci spoza tej tajnej grupy, mogli - uciekając - znaleźć nieco niezwykłych rzeczy. Od Ciebie zależy, czy będziesz w stowarzyszeniu, czy zabrałeś jeden z tajemniczych przedmiotów i czy inni o tym wiedzą.
    Przyjazd rówieśników zza oceanu nie cieszy się wielkim uznaniem. Amerykanie posunęli się do tego, iż napisali petycję, dzięki której otrzymali w zamku specjalne piętro wyłącznie na ich prywatne sypialnie. Dyrektor, przejęty tragedią, jaką przeżyli, łatwo przystał na propozycję, co, jak łatwo się domyślić, wywołało oburzenie wśród Anglików. Jakby tego było mało, ogień rywalizacji podsycają wszelakie konkurencje stawiające przeciw sobie te dwa narody.
    Wszystko wskazuje na to, że ten rok upłynie uczniom pod znakiem nieustannej rywalizacji!


Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#13931 16 lis 2015, 12:28

Jednorożce zagrożone?

Od ostatnich kilku dni cały magiczny świat nie mówi już o niczym innym - w Zakazanym Lesie znaleziono poważnie zranionego jednorożca, którego na szczęście udało się uratować. Najnowsze wieści podają jednak, że nie był on jedynym tego typu przypadkiem - już za kilka dni, na pomoc ruszy grupa ratunkowa złożona ze studentów Hogwartu oraz dorosłych wolontariuszy.

To fragment ostatniego Proroka Codziennego. Nie wiadomo co (lub kto) stoi za tymi haniebnymi czynami, ale pojawiło się wiele plotek, m.in., że w pobliżu Zakazanego Lasu widziano zaginionego dyrektora Salem.
Z pewnością nie pomoże to we wciąż zaostrzającym się konflikcie pomiędzy uczniami z Hogwartu a szkoły przyjezdnej.

Każdy pełnoletni czarodziej może zgłosić się na wolontariusza i pomóc w ratowaniu jednorożców!
Obrazek

#14335 30 lis 2015, 14:27

Witam, obecnie jestem nowa na forach PBF i rozglądam się za odpowiednim dla siebie. Ostatnimi czasy zastanawiałam się nad Czarodziejami właśnie, jednak nastąpiły pewne zgrzyty. I zapewne zwyczajnie utraciłabym zainteresowanie forum i puściła to w niepamięć gdyby nie post, na który natknęłam się wczorajszego wieczora.

Przejrzałam dokładnie regulamin i odnosi się on tylko do tego co wolno, a czego nie wolno użytkownikom. Nie byłam w stanie znaleźć takiego, który jasno przedstawiłby prawa i zobowiązania administratorów. Samo FAQ jest puste. Dlatego niestety najwyraźniej tworzenie „miejsc uciech” jest zgodne z regulaminem, a raczej nie jest po prostu przez niego regulowane.

Mam tutaj na myśli rzecz, która przeważyła nad moją decyzją odnośnie dołączenia do forum. Oczekiwałam przyjaznego, przystępnego forum literackiego, a trafiłam na – za przeproszeniem – forum niewyżytych małolat. A przynajmniej takie odnoszę wrażenie patrząc na restaurację "La Bodega Negra"

Obrazek

Osobiście czuję się tym zniesmaczona. Pomysłodawcy restauracji z pewnością nie mają pojęcia jak wygląda prawdziwy sex-shop, a więc czuję się w obowiązku uświadomienia im, że ekspedientki nie są bezmózgimi, wciskającymi na siłę swoje towary, męczydupami. To sklep jak każdy inny, tyle, że z bardziej intymnymi przedmiotami. Jeśli autorki sądzą inaczej to uważam, że nie są jeszcze na tyle dojrzałe by tworzyć coś takiego. Etap śmiania się z nieprzyzwoitych rzeczy skończył się dla mnie lata temu. Zresztą jeśli ja, nie będąc zarejestrowana mogłam poczytać sobie spis „ pierścieni erekcyjnych” czy „przedłużek dla partnera” to osoby nieletnie też mogą. A uwierzcie mi, że małe, czerwone „+18” nigdy nikogo nie powstrzymało przed dalszym czytaniem.

Podsumowując czuję zdegustowanie i rozczarowanie. Uważam, że jeśli administracja musiała chwytać się czegoś tak żałosnego jak erotyczny cyrk (bo inaczej nie da się określić miejsca, w którym ekspedientki zachowują się w taki sposób) z restauracją z nachosami w piwnicy to nie jest to miejsce dla mnie. I naprawdę mi przykro bowiem miałam nadzieję związane z tym forum.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#14341 30 lis 2015, 16:10

Przekazuję odpowiedź, napisaną przez naszego moderatora, który stworzył temat.
W tym miejscu chciałabym przeprosić za wydźwięk, jaki mógł wzbudzić ten temat, który w żadnym wypadku nie miał propagować wulgarności, ani treści erotycznych. Stworzyłam go w oparciu o autentyczną meksykańską restaurację, a opis kostek przybrał taką formę zdecydowanie nie w celu obrazy dla ekspedientek takich lokali. Nie próbowałam tym rozszerzać żadnych treści obraźliwych. Często tworząc kostki wizualizujemy pewne persony w sposób mocno przerysowany, dla urozmaicenia rozgrywki i zwiększenia atrakcyjności kostek. Najpewniej ten opis nie raziłby tak w oczy, gdyby dotyczył się treści mniej kontrowersyjnych. Przyznaję, teraz po przeczytaniu tego obszernego postu, że może ten temat budzić zniesmaczenie, choć kiedy go tworzyłam, w żadnym stopniu nie było to moim zamierzeniem. Wtedy nawet nie przeszłoby mi przez myśl, że mogłoby się to spotkać z takim odbiorem. Winę przyjmuję całkowicie na siebie. Bezrefleksyjnie założyłam temat, który miał być formą urozmaicenia gry i lekkiego żartu. Jako osoba mocno zdystansowana do takich tematów, nie dostrzegłam w tym nieprawidłowości. Prosiłabym jednak w tym miejscu, żeby nie oceniać całego forum za sprawą jednego użytkownika (mnie) i jednego tematu. Forum posiada na ten moment 10 101 tematów, w tym jeden o takiej treści, więc nazywanie tego forum: „forum niewyżytych małolat. " jest mocno niesprawiedliwe wobec tych, którzy w tej kwestii niczym nie zawinili. Jest to absolutnie moje niedopatrzenie, za wszelkie wrażenie zdegustowania i rozczarowania odpowiadam ja, więc w tym miejscu, jeśli byłoby to możliwe, prosiłabym o ocenę mojej osoby, a nie wizerunku forum. Trudno mówić tu o wizerunku forum, kiedy ma ono znacznie więcej wartości niż jeden, bezrefleksyjnie, nierozważnie założony przeze mnie temat, który oczywiście niezwłocznie został edytowany.
Mimo wszystko, wciąż zapraszamy na nasze forum, bo erotyki dużo u nas nie znajdziesz (jeśli rzeczywiście to tak cię zniechęciło). Staramy się, żeby w eventach było jak najwięcej magii, chociaż jak na każdym forum, gracze prowadzą prywatne wątki tego typu (jednak wtedy również oznaczane są czerwonym "+18", bo prawda jest taka, że ma ono ostrzec, a nie powstrzymać przed czytaniem).
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#14359 30 lis 2015, 18:49

Ja tylko wspomnę, że jest to dział reklam, a nie ocen, więc w sumie ten temat powinien być prowadzony w innym wątku. Rozumiem, że na Edenie to nie jest obowiązek, aby taki temat stworzyć z oceną, ale jednak prosiłabym o przemyślenie tej sprawy skoro użytkownicy chcą się wypowiadać.
W dalszym ciągu dyskusję możecie kontynuować na pw.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#15657 05 sty 2016, 15:53

Zimowe Czarodzieje

Obrazek


Z okazji świąt odbyło się kilka małych eventów, które pozwoliły naszym graczom poczuć magię świąt. Forum zostało przystrojone świąteczno-zimowymi akcentami, a u wielu graczy na avatarach pojawił się padający śnieg.

Obecnie, trwa ostatni z trzech mini-eventów. Jeśli chcesz wziąć udział w wyścigach na sankach, bitwie na śnieżki albo przejechać się wozem zaprzęgniętym w renifera - nie czekaj! Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na czarodziejowych błoniach.

Już od dwóch tygodni na Czarodziejach pada śnieg, więc jeśli Ci go brakuje (albo może chcesz na niego ponarzekać?), przybywaj! Obiecujemy prawdziwą, śnieżną zimę!

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#17801 20 lut 2016, 14:19

Czarodziejskie Ferie Zimowe

Obrazek


Czarodzieje, zarówno uczniowie jak i chętni dorośli, wyjechali w Góry Skaliste, gdzie podziwiać mogą prawdziwą zimę i mieszkać w nie do końca tak luksusowym hotelu. Niewątpliwie miejsce to przesiąknięte jest magią.
Ferie niedługo będą już się kończyć, a my z tej okazji zapraszamy na event. Uczestnicy mają za zadanie rozwikłać trzy zagadki: dlaczego Lodowy Zamek zaczął się roztapiać? Co spowodowało, że posąg smoka jakby się zepsuł i nie pozwala na lewitację? Czym są tajemnicze ryki, które usłyszeć można przy wodospadzie?

Zapraszamy! W razie chęci dołączenie do eventu wystarczy napisać prywatną wiadomość do aministracji.

Tajna Korespondencja


Tajna korespondencja to nic innego, jak po prostu listy wysyłane do kogoś zupełnie obcego. Przez cały czas trwania zabawy, nikt z was nie poznaje tożsamości wylosowanego mu korespondenta - ta wyjawiana jest dopiero na samym końcu. Dzięki temu nasze postacie mają możliwość pisania z kimś, z kim być może normalnie nie miałyby okazji się poznać. To także kusząca okazja dla tych, których kusi wcielanie się w kogoś innego! Wymiana listów odbywa się poprzez wysyłanie pw z treścią listu do Listonosza, a ten za was (tak by nie zdradzić waszej tożsamości), wkleja przesłany list do specjalnego tematu. Każda para bowiem otrzymuje temat w subforum, w którym śledzić może swoją postępującą wymianę wiadomości.

Trwają zapisy!
Obrazek

#18968 28 mar 2016, 18:58

Obrazek
MAŁOMIASTECZKOWE ŻYCIE
DOROSŁYCH CZARODZIEI

CZYLI NADCHODZĄCA FABUŁA NA CZARODZIEJACH


W tym roku na Czarodziejach, planujemy nowy rozdział w życiu dorosłych czarodziei. Obecnie pracujemy nad zbudowaniem przede wszystkim nowej dzielnicy dla pełnoletnich.

  • Chcemy, aby tam skupiało się małomiasteczkowe, życie czarodziejskie. Jaka będzie różnica między Hogsmeade czy Londynem? Przede wszystkim taka, że w większości tematów stawiamy na kostki, już w opisowym poście. Te startowe losowania dadzą dorosłym możliwość zdobycia wielu punktów, ale także ich stracenia. Unikatowe przedmioty będą jedną z możliwości do wylosowania. Świat dorosłych pozwala nam na większe pole do popisu, z którego w pełni chcemy skorzystać.

    Okolica ma być w pełni magiczna, dlatego zakup skrzatów domowych rzeczywiście będzie mieć znaczenie, również dla naszych statystyk (w końcu zawsze można go wezwać, by nam pomógł). Posiadanie psidwaka w ogródku nie będzie niczym nierealnym. Wystarczy przejść odpowiedni kurs i rzucić paroma galeonami, tak by stać się posiadaczem unikatowej, magicznej istoty.
    Spotkania na grę w Krwawego Barona czy Eksplodującego Durnia odbywać będą się w sąsiedzkich domach, bo to na co stawiamy mocno to osiedlowe, czarodziejskie życie. Tu także chcemy rozwinąć możliwość zdobywania punktów kuferkowych, zdając się na drobne, okoliczne eventy, tworzone na wzór szybkich wątków z lekcjami w Hogwarcie.
    Nasza okolica będzie posiadała wyboistą historię. Bo chociaż niegdyś była już zamieszkiwana przez czarodziei, to w wyniku plagi akromantul (i paru innych magicznych stworów) była zamknięta na parę lat. To więc, co dziś obserwujemy, to jej ponowne otwarcie i powrót na stare śmieci (bądź zupełnie nowe, domy będą w naprawdę promocyjnych cenach!). Oznacza to więc, że wpadnięcie na polanę tańczących wil, czy natknięcie się na trolla grasującego w pobliskim lesie, nie będzie tak niecodzienne, jakie byłoby to w Londynie.

    Chcemy, aby był to kawałek odmiennego forum - stanowczo odciętego od życia uczniów. Bowiem aby brać udział we wszelakich eventach, czy chociażby rzutach kostkami, będzie trzeba mieć rangę dorosłego. Nie wykluczamy możliwości tworzenia rodzin, do których należeć będą osoby w wieku szkolnym, jednakże Ci zapewne będą na stałe przebywać w Hogwarcie.
    A co tyczy się rodzin - na Czarodziejach nigdy nie mieliśmy większych rodów i postanowiliśmy to zmienić. W nowej dzielnicy powstanie około pięć rodów, które były w przeszłości, bądź są obecnie, powiązane z lokalnymi biznesami. Tego typu rodziny będą mieć narzucony mniej więcej szkielet, do którego będzie można tworzyć kolejnych potomków. Oczywiście rodziny te będą mieć między sobą konkretną fabułę, nakreślającą ich wzajemne stosunki - tak by ułatwić wszystkim nową grę i podłoże pod relacje.
    Dodatkowo życie podsycać będzie grupa przyjezdnych czarodziei - bo czym byłoby nasze forum bez nich? Tym razem w wydaniu wielopokoleniowym (tworzenie zarówno studentów w Hogwarcie, jak i jednocześnie dorosłych w Dolinie), tak by zachęcić nie tylko do tworzenia uczniów Hogwartu, ale i dorosłych.
Zaintrygowany opisem? Zajrzyj na nasze forum i dowiedz się o tym wszystkim nieco więcej.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#20438 11 cze 2016, 0:34

Obrazek

Bal na koniec roku

Już 26 czerwca odbędzie się bal, będący jednocześnie zakończeniem roku i pożegnaniem z przyjezdnymi. Z tej okazji zapowiada się wystrój w stylu indiańskim i dzikiego zachodu. Na pewno nie zabraknie dobranych tematycznie zabaw!

Jeszcze przed zakończeniem, uczniowie i studenci będą pisali egzaminy końcowe. Natomiast obecnie odbywa się ostatni w tym sezonie mecz Quidditcha, który rozstrzygnie kto zdobędzie Puchar.

Po balu wszyscy będą mogli udać się na czarodziejskie wakacje. Zapisy już wkrótce! Miejsce, jak zwykle, pozostanie tajemnicą aż do momentu wyjazdu :) .

Dołącz do Czarodziejów!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#21420 17 lip 2016, 1:47

Obrazek

Wakacje w egzotycznej Kolumbii
Od pewnego czasu czarodzieje bawią się na kolejnych wyjątkowych wakacjach - tym razem w Kolumbii. Miejsce w którym się znaleźli zapewnia wiele wyjątkowych atrakcji: kolorowe miasteczko z tubylcami, wybrzeże z mnóstwem pięknych plaż i kawałek niebezpiecznej dżungli do odkrycia.

Na razie, czarodzieje mogą samodzielnie zwiedzać miasteczko i okolice, a już niedługo czeka ich wycieczka podczas której lepiej zapoznają się z Ameryką Południową.

> Zapraszamy, zapisy wciąż są otwarte <


Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#21761 07 sie 2016, 11:03

Obrazek
Wycieczka część I: w głębi dżungli
Czarodzieje wreszcie doczekali się zapowiadanej wycieczki. Najpierw wyruszyli do samego środka dżungli i chociaż towarzyszy im miejscowy przewodnik, to wciąż muszą być ostrożni, bo natura w takim miejscu może być bardzo niebezpieczna. W tej części będą mieli okazję samodzielnie zdobyć jedzenie i przeżyć swoją pierwszą noc w egzotycznym lesie, śpiąc na hamakach.
Chętni wciąż jeszcze mogą się zapisać!

> wycieczka <
> zapisy <



Obrazek
Wakacyjny trening Quidditcha
Wakacje to nie tylko czas leniuchowania. Poza wylęgiwaniem się w słońcu i poznawaniem Kolumbii, uczniowie i dorośli będący na wakacjach mogą wziąć udział w wyjątkowym treningu, odbywającym się na wysepce w kształcie serca, prowadzonego przez jednego z graczy ze znanej drużyny Zjednoczonych z Puddlemere.

> zapraszamy, dopiero się zaczyna <

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#22122 28 sie 2016, 14:41

Obrazek

Wycieczka część III: Indiańska wioska

Pierwsza noc w dżungli szybko dobiegła końca, a czarodzieje przeprawiali się przez niebezpieczne bagna (część II).
Wreszcie dotarli do jako-takiej cywilizacji. Okazało się, że w głębi dżungli mieszka plemię Yagua, które bardzo gościnnie przywitało wycieczkę. Uczestnicy mogą wziąć udział w wielu atrakcjach: zatańczyć z miejscowymi, spróbować swoich sił w strzelaniu z dmuchawki, albo po prostu kupić jedną z wyjątkowych pamiątek. Śmiałkowie mogą też bliżej poznać się z tajemniczą Agahuascą. Zapraszamy!

> trzeci etap wycieczki <
Obrazek

#23947 20 lis 2016, 16:19

NOWA FABUŁA
DOLINA GODRYKA I MISTRZOSTWA ŚWIATA W QUIDDITCHU



Obrazek

Ten rok przynosi wiele zmian - Dolina Godryka, jedno z najbardziej magicznych i słynnych miejsc w Wielkiej Brytanii, znów zapełni się czarodziejami! Po latach walki z gigantycznymi akromantulami, które zmusiły mieszkańców do opuszczenia swoich posiadłości, Ministerstwo zapewniło, że okolica znów jest bezpieczna i może zostać ponownie zamieszkana. Ta wiadomość wywołała ogromne zamieszanie w magicznym świecie - czarodzieje na gwałt zaczęli sprowadzać się do jedynego oprócz Hogsmeade całkowicie magicznego miejsca, nastąpił gwałtowny rozwój drobnych przedsiębiorstw, a życie towarzyskie w Dolinie Godryka znów kwitnie!

Obrazek

To tam będą mieszkać uczestnicy tegorocznych Klubowych Mistrzostw Świata w Quidditchu, co dodatkowo ożywi atmosferę małego miasteczka! Warto też wspomnieć o samych mistrzostwach, które przyciągnęły najlepsze drużyny, a co za tym idzie - najlepszych zawodników z całego świata, chcąc wyłonić najlepszy skład! Młodsi, studiujący zawodnicy, nie chcąc tracić roku, zostali przyjęci do Hogwartu, co jak łatwo się domyślić, wzbudziło dużo emocji wśród młodych czarodziejów, a zwłaszcza fanów quidditcha!
  • &#8226; Zostań zawodnikiem jednej z najlepszych drużyn quidditcha. Do wyboru: Nietoperze z Ballycastle, Osy z Wimbourne i Sroki z Montrose
    &#8226; Stwórz postać należącą do rodzin zamieszkujących Dolinę Godryka - każda jest wyjątkowa i ma swoje tajemnice
    &#8226; Albo po prostu zamieszkaj w Dolinie Godryka, odkrywaj jej tajemnice i baw się dobrze w towarzystwie sąsiadów
    &#8226; Dołącz do jednego z klubów dla dorosłych czarodziei
    &#8226; To doskonały moment, aby dokonać dobrej inwestycji. Jeśli twoja postać posiada mieszkanie lub dom w innej części Wielkiej Brytanii, możesz go sprzedać za cenę, za jaką go zakupiłeś, a następnie kupić tanio dom w Dolinie. Możesz na tym dobrze zarobić! Chęci wymiany mieszkań, dokonuj w tym temacie
    &#8226; Odkryj jakie bonusy daje Ci posiadanie skrzata domowego
    &#8226; Zacznij pracować w Dolinie
    &#8226; Rozwiązuj questy przeznaczone dla czarodziejskich pracowników najróżniejszych miejsc
    &#8226; Odkrywaj tematy w dolinie opatrzone opisem "Kostki". Są to rozbudowane tematy, w których już na starcie czekają Cię przygody. Dają one nie tylko niezwykłe bonusy, ale i mogą ściągnąć na twoją postać prawdziwie koszmarne konsekwencje - zaryzykujesz?


Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#25217 10 lut 2017, 10:02

Obrazek

Gracze quidditcha poszukiwani!

Czarodzieje w nowym roku radzą sobie bardzo dobrze. Życie w szkole, jak i w dorosłym świecie toczy się powoli, a uwaga większości czarodziejów zwrócona jest na Mistrzostwa Świata w Quidditchu.
Jeśli zastanawiasz się czy stworzyć u nas postać - a przede wszystkim jaką - serdecznie zapraszamy wszystkich graczy quidditcha! Mogą być to zarówno dorośli, jaki i studenci, ważne, żeby dobrze latali i chcieli poświęcić się zawodowo tej grze. Mogą dołączyć do jednej z trzech drużyn.



Obrazek

Ferie Zimowe

Zapisy jeszcze trwają, ale już niebawem czarodzieje wyjadą na niezapominane ferie zimowe! Miejsce jest niespodzianką, możemy jednak obiecać, że miejsce będzie wyjątkowe - jak zresztą jest przy każdym czaro-wyjeździe.
Również na feriach odbędzie się Bal Walentynkowy. Zaproszeni są wszyscy, zarówno uczący się w szkole, jaki i dorośli spoza Hogwartu, którzy mogą postarać się o fuchę dodatkowego opiekuna - tych w końcu nigdy nie za dużo przy tak niesfornych uczniach i studentach.



Obrazek

Czarodzieje listy piszą...

Od wczoraj trwa nasza już tradycyjna zabawa - Tajna Korespondencja. Polega na tym, że czarodzieje zostali dobrani w pary i piszą do siebie listy, nie wiedząc kto jest po drugiej stronie. Wciąż można dołączyć!


> Zapraszamy na Czaro! <

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Czarodzieje

#29410 12 lip 2017, 23:22

Obrazek
Czaro-wakacje w Grecji

Rok szkolny w Hogwarcie wreszcie dobiegł końca. Już po raz kolejny puchar domów został zdobyty przez Ravenclaw, natomiast po ostatnim, bardzo emocjonującym meczu, mistrzostwa w quidditchu wygrał Gryffindor. Zwyczajny bal miał tym razem formę imprezy basenowej, na której świetnie bawili się zarówno uczniowie, jak i zaproszeni absolwenci.

Po dwóch tygodniach przerwy, czarodzieje wyjechali na wakacje. Tym razem jest do Grecja, a dokładnie dwie wyspy, jedna typowo pocztówkowa z biało-niebieskim domkami, kotami i plażami, druga kryjąca w lesie tajemnicze świątynie. Na razie czarodzieje zapoznają się ze swoimi współlokatorami i zwiedzają wyspy, jednak już niedługo będą miały miejsce różne eventy.

Żeby zachęcić do tworzenia wakacyjnej atmosfery, zorganizowaliśmy konkurs na najbardziej wakacyjny profil. Zapraszamy do udziału!

Obrazek