tear

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Could you find a way to let me down slowly?
A little sympathy, I hope you can show me.
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27427 12 maja 2017, 20:33

• TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: tear. Kilka osób już pytało mnie, skąd wzięła się ta nazwa, więc pędzę z wytłumaczeniem: https://www.youtube.com/nky4me4NP70
ULUBIONA KSIĄŻKA: Podejrzewam, że nie tylko mnie uzupełnienie tego pola sprawia trudność. Kiedyś ktoś bardzo mądry (mój nauczyciel etyki i filozofii) powiedział, że prawdziwy czytelnik nie może się ograniczać. Dlatego czytam wszystko, co dostanie się w moje rączki: zaczynając na biografiach, przez powieści przygodowe i fantastykę dla dzieciaków, aż po literaturę grozy. Tych ostatnich co prawda nie czytam zbyt wiele, ale jeśli już - sięgam po Stephena Kinga.
Ostatnią serią, jaką w całości przeczytałam, były "Mroczne umysły", pojedynczą książką "5th wave" w oryginale. Lubię czytać literaturę angielską, jakiś czas temu przekonałam się do sonetów Shakespeare'a w jego ojczystym języku.
Ogromna fanka "Misji 100", na podstawie której powstał serial "The 100". Oprócz tego nastolatka po uszy zakochana w Kubusiu Puchatku i wierna fanka Severusa Snape'a. Tak, należę do tych okropnych ludzi, którzy życzyli mu jak najlepiej.
Na mojej półeczce nad internatowym łóżkiem dumne miejsce zajmuje cykl "GONE: Zniknęli" i kilka książek Jojo Moyes. Gust literacki mam prawie tak zwariowany, jak osobowość.
Swoją drogą - czy ktoś jest w stanie polecić mi jakieś dobre sci-fi w stylu "Fobosa" Victora Dixena?
ULUBIONY SERIAL: Zdecydowanie "The 100", "Lucyfer" i "Gra o Tron". Ostatnio wzięłam się za nadrabianie zaległości i zrezygnowałam z "Once Upon a Time" na rzecz "Arrow" i "Flasha". Mama też dopilnowala, bym od dziecka zaznajamiała się z uroczym humorem doktora House'a. Aktualnie chyba żaden serial oprócz wymienionych wyżej jest w stanie mnie do siebie przekonać.
O, było jeszcze "Emerald City" z przecudownymi aktorami. Bardzo polecam.
ULUBIONY FILM: Nie oglądam zbyt wiele filmów, ale zdecydowanie wszystkie, w których występuje Logan Wolverine. Nie pogardzę też Iron Manem i Lokim! #teamFrostIron #KapitanAmerykadogazu
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Ukulele screamo! Znane szerzej jako muzyka wykonywana przez zespół twenty one pilots. Kocham tych wariatów od kilku długich lat, codziennie coraz mocniej. Zaraz po nich w moim serduszku miejsce mają Panic! at The Disco i Ed Sheeran, który ostatnimi czasy ciągle doprowadza mnie do łez. Kilka lat temu też zakochałam się w BVB, a teraz ta miłość przeszła na samego Andy'ego.
Obrazek
  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Może "znam się" to trochę za dużo powiedziane, ale nieskromnie jest być skromnym, więc powiem, że od pięciu lat siedzę w kodach. Postawię styl, podpis zrobię, pola profilu, ładne ogłoszenie. A jeśli czegoś nie umiem - chętnie się douczę. Lubię poznawać nowe rzeczy i dopinać wszystko na ostatni guzik i pilnuję, żeby moje prace były estetyczne.
POMOGĘ: ze wszystkim, co jest związane z forami. Doradzę co do moderowania, poprowadzę za rączkę przy Panelu Administracyjnym, poratuję nawet przy niecieszących się sławą templates na forumpolish.

• TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Zdecydowanie wszelkiego rodzaju second life'y, choć ostatnio próbuję się w forum o tematyce Marvelowskiej i póki co czuję się na nim świetnie.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Czarodzieje, Vancouver, Warszawka, NYC, WO, wcześniej wszelkiego rodzaju małe fora o tematyce szkolnej, które najczęściej nie przeżyły trzech miesięcy.
AKTUALNIE GRAM NA:
http://sanjose.jcink.net/ - Paddy Cavanaugh

ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Hayley Atwell, Eva Green albo Amanda Seyfried, jeśli już gram kobietami. Zazwyczaj rzadko to robię.
    - męskie: Sebastian Stan, Tom Ellis, Brock O'Hurn, Tom Hiddleston Joshua Dun, Tyler Joseph, Brendon Urie, Matt Healy, Robert Downey Jr, Chris Evans. Najczęściej.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018, 0:28 przez bandito, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
menago i agentka kgb polskiego środowiska pbf, która w wolnych chwilach hakuje eden - ale mów mi Ania.
Moje fora
angeltown, berry i zerkam za nowymi
ja tu tylko przejazdem
 gold#8233
 54725397

#27428 12 maja 2017, 21:01

Tear pisze:wierna fanka Severusa Snape'a. Tak, należę do tych okropnych ludzi, którzy życzyli mu jak najlepiej.
Kupiłaś mnie jeszcze bardziej w tym momencie.
^^

+ P!atD i Ed, ojejuuu :aaaaa:
Obrazek

#27458 13 maja 2017, 22:09

Dziń dybry Peggy!
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It’s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27460 13 maja 2017, 23:41

Asami pisze:Dziń dybry Peggy!
Dobry wieczór :alko:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27506 14 maja 2017, 23:37

No witam :alko:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#32697 20 wrz 2017, 22:07

winter soldier pisze:
Obrazek

Awatar użytkownika

#34637 08 lis 2017, 12:26

Obrazek

Weź zacznij grać, cieciu XD

Awatar użytkownika