tear udaje, że umie w kody

Tutaj znajdziesz warsztaty poszczególnych projektantów forumowych.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Could you find a way to let me down slowly?
A little sympathy, I hope you can show me.
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27213 06 maja 2017, 1:39

Zaznaczam na wstępie, że pracuję tylko z forumpolish, wxv i czo. Dopiero tydzień temu zaczęłam się zaprzyjaźniać z cba i chociaż nasza znajomość zapowiada się obiecująco - nie podejmę się zleceń na fora na tym hostingu.

Co robię? W zasadzie wszystko. Zaczynając od prostych ogłoszeń czy tabelek, przez karty postaci i informatory, aż po całe style albo po prostu grzebanie w templates na nieszczęsnym forumpolish bo wiem, że niektórzy się ich boją.

Niedługo otworzą się trzy fora, dla których stworzyłam style, więc będę mogła się nimi tutaj pochwalić - na ten moment musicie wierzyć na słowo, że kodów się nie boję i coś potrafię.

Póki co przyjmę zamówienia na małe kody, style mogę co najwyżej poprawić - taka sytuacja utrzyma się pewnie do końca maja, później proszę sypać we mnie zamówieniami na dowolne kodziki ^^

W zamówieniu piszcie czego potrzebujecie, w jakich odcieniach (mogą być konkretne kolory, czemu nie), wspomnijcie też o wybranych czcionkach, jeśli takie macie. Dobrze też, jeśli określicie, w jakim czasie chcecie dostać gotową pracę. Żebym się przypadkiem nie rozleniwiła!

Zapraszam serdecznie :aaaaa:

[hr]
Dla kogo niewolniczyłam?
- http://www.forelsket.wxv.pl/
- http://www.crimsontide.wxv.pl
- http://www.nirlie.wxv.pl
- http://www.brentwood.wxv.pl/
- http://www.camp-of-shadows.wxv.pl - styl, pola profilu, kody używane przez administrację w postach.

[hr]
Małe kody. O większości pewnie zapomniałam, ale coś podrzucę:
PODPISY:
Pokaż

RELACJE:
#1 - przed najechaniem (klik), po najechaniu (klik)
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 18:10 przez bandito, łącznie zmieniany 14 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
I am your nightmare.
Moje fora
Shadow York

#27237 07 maja 2017, 17:12

Witam ^^ jako że ja na kodach nie znam się kompletnie to chciałabym prosić o podpis na Dark Artifices. Co prawda do otwarcia forum zostały jeszcze dwa tygodnie, ale wolę zamówić z wyprzedzeniem xD
Chciałabym, aby znalazły się w nim:
* gify http://media1.giphy.com/media/h5NLPVn3rg0Rq/giphy.gif
http://static.tumblr.com/qxbjpws/88Jmds ... qdxxyt.gif
* imię i nazwisko - Lexa Cervantes
* oraz cytat - Save me if I become my demons
* no i preferuję ciemną kolorystykę EDIT styl forum będzie ciemny, więc jednak jaśniejsza kolorystyka będzie lepsza ;3
Jeśli już mam określić czas realizacji, to te dwa tygodnie - do czasu otwarcia forum - byłyby dobre. Z góry bardzo Ci dziękuję <3

Awatar użytkownika
O mnie
Mnie bawi.
Moje fora
Kołysanka i studia </3

#27654 20 maja 2017, 13:45

Polecam tear, ładnie zrobiła mi tabelki na forum! <3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27695 22 maja 2017, 21:04

Podpis dla Nightmare skończony i kodzik poleciał na pw :faint2:

Obrazek

A Ce bardzo dziękuję za reklamę :aaaaa:

#27840 29 maja 2017, 17:35

Tworzysz profile na forumpolish? :hug3:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#27891 03 cze 2017, 10:53

Zdarza się.

Awatar użytkownika
Moje fora
TVD 4EVER!
czekajac na omen

MAYKEE#4734

#27956 06 cze 2017, 8:31

czy można załapać się na styl na wxv? :)

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#30160 30 lip 2017, 9:39

Póki co zamówień nie przyjmuję (muszę wygrzebać się spod zleceń), ale wszystko powinno potrwać do września. Później warsztat znowu zostanie otwarty!

+ uzupełniłam pierwszy post o działające fora, dla których pracowałam. Takie małe CV :roll:

#31176 15 sie 2017, 17:51

Polecam tę panią, zrobiła mi ten podpis oraz na Camp of Shadows! :alko:
[align=right]What is a jaeger? A jaeger is the pinnacle of human invention. When the monsters came, we did not wait for heroes to fall from the sky and save us. We saved ourselves. Innovation is our superpower. What is a jaeger? It&#8217;s you, times a thousand, tall as a mountain, with a beating heart that burns as bright as the sun! Enabling us all to become the most heroic version of ourselves.[/align]

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#31516 22 sie 2017, 15:32

Uzupełniłam pierwszy post o przykłady podpisów i relacji. Proszę się rozgościć i rozejrzeć, za dwa tygodnie otwieram warsztacik i znowu dam się wykorzystywać :aaaaa:

Awatar użytkownika
Moje fora
czekam na jakąś perełkę
nigdzie się nie wybieram
 6588096

#35610 09 gru 2017, 12:20

Tear czy Twój warsztat dalej działa? Chciała bym Cię prosić o wykonanie stylu na forum. Jest to możliwe?

Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia, piszę licencjat, tracę wenę na posty i 17 czerwca wyjeżdżam za ocean na 4 miesiące
Moje fora
nowy jork, the gifted; czekam na dom nocy; marzy mi się gone albo pod kopułą (pomogę!)
pojawiam się i znikam

Gomez #3358
 630774

#38960 13 mar 2018, 10:47

Cześć! Czy mogłabym prosić o zrobienie podpisu na SWOSU? <3

Imię i nazwisko mojej postaci to Kerisha Turner, ale nie musi być załączone do podpisu. W sumie od Ciebie zależy, jak ładniej będzie wyglądać!
Gif to prosiłabym o ten -> klik
Chciałabym też taki cytat "She loves control, she wants it her way and there's no way she'll ever stay, unless you give it up. She loves control, she wants it her way and all it takes is just one taste, you wanna give it up."

Generalnie nie mam w sumie jakichś dużych wymagań co do tego, jak podpis mógłby wyglądać. Lubię nie za kolorowo, delikatnie, minimalizm też jest spoko.

Z góry dziękuję <3

(i tak dla podpowiedzi dodam, że baaardzo podobają mi się te podpisy, co tu w warsztacie proponujesz, przede wszystkim numer 8 mnie urzekł, ale wszystkie są cudowne) :lowki:

Awatar użytkownika

#40924 31 maja 2018, 12:51

Działasz, tworzysz? :) Potrzebuje całość: styl, pola, ogłoszenie ;)
[center]Obrazek[/center]

#42448 25 lip 2018, 20:51

Hej! Dalej tworzysz? :)

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Pracuję nad Domem Nocy.

bandito#0212
 62809691

#47174 06 maja 2019, 0:34

Warsztat z dniem dzisieszym wznawia pracę!

Choć nie mogę się pochwalić setkami wolnych godzin, to raz czy dwa razy w tygodniu będę w stanie przysiąść do czegoś kreatywnego. Jeśli więc potrzebujesz drobnej pomocy z estetyką forum, pragniesz podpisu, kodu relacji lub czegokolwiek innego - krzyknij na mnie tutaj lub w wiadomości prywatnej. Chętnie pomogę i otrzepię kurz z klawiatury. :D