Noritoshi

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#19636 30 kwie 2016, 19:23

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Kamil! Znany w środowisku PBFów, a i ogółem w internetach także, jako Noritoshi. Jestem autorem rozwiązania takiego jak postarium.pl, które jest obecnie rozwijam w nowej, lepszej wersji. Na forach grywam od pięciu lat, a zaczynałem od Naruto.
O SOBIE: Student informatyki drugiego stopnia, lubiący szukać alternatywnych rozwiązań wszędzie, gdzie tylko się da. Nie lubię czegoś, co wiele osób zna, bądź cieszy się cholernie wielką popularnością.
ULUBIONA KSIĄŻKA: generalnie ostatnio czytuje wszystkie gatunki, z każdego najwybitniejsze dzieła. Kiedyś bardzo zachwycałem się Ręką Mistrza S. Kinga, obecnie chyba Millenium (w szczególności tom pierwszy) pozostawiło we mnie trwałą pamięć o sobie. Metro 2033 także kupiło moją wyobraźnię.
ULUBIONY SERIAL: Choć wiele lat minęło, to jednak nic z takim entuzjazmem nie oglądałem jak "Skazanego na śmierć".
ULUBIONY FILM: Oj nie, zbyt trudne pytanie!
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: -
  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Patrząc pod kątem pbfów, to generalnie na całym programowaniu webowym: HTML/CSS/JS (wraz z jQuery), PHP.
POMOGĘ Z: tym, co powyżej. Plus kwestie stawiania własnego hostingu, instalacji forum, edycji plików HTML i CSS stylu. Ogarniam też programy graficzne.
  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: cokolwiek
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Aisuru (wiele postaci) , Ścieżki Ninja (wiele postaci), Distress School (ne pamiętam ;c), Faction Before Blood (Caroline Fox, Keith Blackwood)
AKTUALNIE GRAM NA: Virus (Vega), Caledonia (Scarlett Kersey)
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: To chyba będą Lightning i Tifa z Final Fantasy. Mam do tych wyglądów sentyment wynikły z postaci które je miały/mają.
    - męskie: nic nie zwraca we mnie szczególnej uwagi, by warte było tu odnotowania.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2016, 2:14 przez Noritoshi, łącznie zmieniany 2 razy.

#19884 14 maja 2016, 16:09

Cześć Noritoshi, bardzo miło poznać!

#30650 07 sie 2017, 8:48

O kurde, Norek! Ty żyjesz! Siema!

Pozdrowionka od
Kushiego/Kagamiego/Naokiego/miałemwciulpostacimożecośpamiętasz :)

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#30661 07 sie 2017, 11:16

Jasne że Cię cholero pamiętam xDD

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#30664 07 sie 2017, 11:21

Alpaka <3

ODPOWIEDZ ]