Pomysły, propozycje, życzenia

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

 Luxter#4127

#44104 23 wrz 2018, 12:48

Z racji, że około połowa propozycji przechodzi bez echa proponuję zamiast tematu z propozycjami stworzyć dział na propozycje, gdzie każda propozycja będzie osobnym tematem. Takie rozwiązanie ma szereg plusów:
  1. Separacja propozycji, posty na temat różnych propozycji nie przeplatają się (jak to ma miejsce obecnie)
  2. Automatycznie tworzy się spis propozycji (każda propozycja to osobny temat z deskryptywną nazwą)
  3. Wiele osób może wypowiedzieć się pod daną propozycją, dorzucić swoje trzy grosze, zaproponować rozszerzenie propozycji bądź lepszą alternatywę (teraz głupio jest się odezwać pod cudzą propozycją i nie chcąc robić śmietniku)
  4. Można by w takim temacie z propozycją zrobić np. ankietę i poznać szybko zdanie innych/ogółu
  5. Można by przenosić rozwiązane propozycje do archiwum zachowując porządek w aktualnych
  6. Nowy temat z propozycją wyświetlałby się automatycznie na sb zachęcając ludzi do wyrażania swojej opinii o propozycji
  7. Można "bumpować" propozycję (sam mam na to często ochotę, ale w obecnym systemie się powstrzymuję)
  8. I zapewne wiele innych, które mogliby dopisać tutaj inni użytkownicy, jakby ta propozycja była osobnym tematem.
Common sense is so rare that it should be classified as a super power. ~ Bill Murray.
Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise. ~ Thomas Gray.

Awatar użytkownika
O mnie
Zawodowo leniuchuję i zabijam smoki w Rumuni.

#44708 07 lis 2018, 13:18

Czy istnieje możliwość ogarnięcia punktu w regulaminie, który odnosiłby się do spamu osobnymi tematami w dziale poszukiwań? Mam tu na myśli przypadek użytkownika Sabrina, dodającego aż 4 tematy dotyczące tej samej postaci. Dla mnie to spam, w teorii tracą na tym inne poszukiwania. W dziale widnieją szukajki jeszcze z lipca... Dlatego kolejne pytanie to kiedy zostanie przeprowadzona czystka? Może w takich wypadkach 1 user - 1 temat by się sprawdził?


Ps. W innych działach też przydałyby się gruntowne porządki. Święta tuż tuż.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
50 twarzy Bongo. Dziś jestem ptakiem, jutro samolotem, a po jutrze twoją matką!

#44712 07 lis 2018, 14:55

Fajnie, że ktoś usuwa moje posty.

Wracając - Jestem za tym by w poszukiwaniach postaci każde forum miało tylko jeden temat.

Awatar użytkownika
O mnie
50 twarzy Bongo. Dziś jestem ptakiem, jutro samolotem, a po jutrze twoją matką!

#45098 18 lis 2018, 20:33

Puk, puk to znowu ja!

Generalnie proponowałabym by w gotowca zmienić "wxv/czo" na "PHPBB BY PRZEMO" no bo ten hosting jak wiadomo już nie istnieje, a skrypt jaki na nim był używany to właśnie ten.

Ogólnie samą nazwę kategorii czyli "Na konkretne hostingi" zmieniłabym na "Na konkretne skrypty" bo tamtejszy podział i tak jest głównie skryptowy (nie licząc forumotion)

Awatar użytkownika
O mnie
Na różnych forach jestem znany pod kilkoma nickami: Francesca [Spectrofobia] / Suzaku [Shadow of York] / Tadji [Król Lew PBF] / Mia Ana Chavarrie o Takashi Zhang [Riverdale]. Poza Forum jestem jako Myr lub Myrddin.
Moje fora
Nie gram nigdzie na ten moment.
Raz jestem, Raz mnie nie ma
 61422213

#45419 19 gru 2018, 19:54

Wpadłem na pomysł, żeby mógł pojawić się dział w którym mogliby chętni użytkownicy pomagali w poprawianiu tekstów chodzi o stylistykę bo wiadomo nie każdy jest orłem z polskiego. A myślę że taki dział by dopomógł taki dla takich osób. (Na niektórych forach francuskich to się ładnie przyjęło).
Campus Moon aktualny projekt [progress: 80%].

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.

 Noritoshi#2699
 6016244

#45694 16 sty 2019, 16:47

@Luxter
Nie zamierzamy się aż tak rozdrabniać z propozycjami. Nie ma ich tak wiele i jeden temat wystarczy.

Dział traktujący o wxv został przemianowany na dział phpBB22by Przemo. Usunęliśmy także dział dotyczący phpBB2, gdyż tak przestarzałego skryptu już się nie używa. Rozwiązania problemów dot. wxv, które są bezpośrednio związane z Przemo , zyskały nowy tag, zaś te stricte dotyczące samego wxv (bodaj aż dwie sztuki) zostały usunięte.

@Faravahar
Staramy się już o aktualizowanie poszukiwań na bieżąco. Wkrótce zmienimy też zasady tego działu tak, aby jedna osoba nie mogła już tworzyć kilku tematów na raz, a zobowiązana była tworzyć poszukiwana zbiorowe.

@Syriusz
Obecnie nie planujemy wprowadzenia takiej funkcjonalności. Uważamy, że jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tym zakresie, to może założyć temat w poszukiwaniach osób. Są tagi poszukuje-wsparcia oraz uzupełnianie-tematów, z których można skorzystać w takim ogłoszeniu.
x x x x