Kontakt z administracją

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Magic Lullaby, The Gifted
life is brutal & full of zasadzkas

Mrusia#8627

#36618 06 sty 2018, 1:49

Hey! A tak sobie pomyślałam, że może warto by było dodać w profilu miejsca na linki nie tylko do stron www, ale też instagramów, filmwebów, pinterestów itd.? Z jednej strony sądzę, że byłoby poręcznie i pozwalałoby poznać sups ludzi z podobnymi zainteresowaniami, a z drugiej, że byłoby za dużo treści na forum przy profilach... Co myślicie? :bezradny:

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię w larpy, PBF-y i masochizm emocjonalny.
Moje fora
The Gifted

@Kaczka#4211

#36626 06 sty 2018, 12:02

mrusia pisze:Hey! A tak sobie pomyślałam, że może warto by było dodać w profilu miejsca na linki nie tylko do stron www, ale też instagramów, filmwebów, pinterestów itd.? Z jednej strony sądzę, że byłoby poręcznie i pozwalałoby poznać sups ludzi z podobnymi zainteresowaniami, a z drugiej, że byłoby za dużo treści na forum przy profilach... Co myślicie? :bezradny:
Podbijam! Możnaby ustawić, żeby wyświetlało się tylko w profilu, żeby nie przytłoczyć postów.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#36641 06 sty 2018, 18:58

Wg mnie jest link do prezentacji i tam możecie opisać siebie, i dać linki do blogów i blogasków. W profilach to serio będzie źle wyglądało, kiedy już teraz jedno pole nachodzi na drugie np. GG na WWW.

Awatar użytkownika
Moje fora
Memento Mori

#37170 17 sty 2018, 13:22

Wciąż mam nieodczytane wiadomości na pw, można prosić o ich zabranie? Z góry dziękuję <3

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Moje fora
San Jose, Shadow York, Caledonia i tworzę M.A.R.S!

Noritoshi#2699
 6016244

#37172 17 sty 2018, 13:51

naprawione :)
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Istotka wyklęta przez wszystkich przeklęta.
Moje fora
eden.wxv.pl
 8008135

#37174 17 sty 2018, 13:57

I ja!

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori

#37178 17 sty 2018, 14:22

Również poproszę <3
Poszukujemy wiedźm, wampirów i ożywieńców *.*

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Moje fora

Noritoshi#2699
 6016244

#37179 17 sty 2018, 14:40

zrobione!
x x x x

Awatar użytkownika

Luxter#4127

#37194 17 sty 2018, 18:03

Czy można prosić o przywrócenie PW, które zostały usunięte w skutek przekroczenia limitu 100 PW przez jakiś spam?

Przyszło mi (bodajże) 93 wiadomości, a w skrzynce wcześniej miałem więcej niż 7. Z tego względu najstarsze PW po prostu mi zniknęły, żeby zrobić miejsce nowszym.

Aby zilustrować:
Pełna skrzynka (najstarsza wiadomość ma temat "Re: Proszę")
https://imgur.com/qKQmLsg

Przyszła mi kolejna (najstarsza wiadomość zniknęła)
https://imgur.com/Oof6Pse
Common sense is so rare that it should be classified as a super power. ~ Bill Murray.
Where ignorance is bliss, 'tis folly to be wise. ~ Thomas Gray.

Awatar użytkownika
 46018297

#37196 17 sty 2018, 18:19

Luxter pisze:Czy można prosić o przywrócenie PW, które zostały usunięte w skutek przekroczenia limitu 100 PW przez jakiś spam?

Przyszło mi (bodajże) 93 wiadomości, a w skrzynce wcześniej miałem więcej niż 7. Z tego względu najstarsze PW po prostu mi zniknęły, żeby zrobić miejsce nowszym.

Aby zilustrować:

podpisuję się pod tym mocno ;x
[align=center]
  • Obrazek
[/align]

Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia, piszę licencjat, tracę wenę na posty i 17 czerwca wyjeżdżam za ocean na 4 miesiące
Moje fora
nowy jork, the gifted; czekam na dom nocy; marzy mi się gone albo pod kopułą (pomogę!)
pojawiam się i znikam

Gomez #3358
 630774

#37198 17 sty 2018, 18:25

seeyouagain pisze:
Luxter pisze:Czy można prosić o przywrócenie PW, które zostały usunięte w skutek przekroczenia limitu 100 PW przez jakiś spam?

Aby zilustrować:

podpisuję się pod tym mocno ;x
Ja tez! :(

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

Noritoshi#2699
 6016244

#37201 17 sty 2018, 18:36

zrobione.
x x x x

Awatar użytkownika

Luxter#4127

#37204 17 sty 2018, 18:40

Nie wiem jak u reszty, ale w moim przypadku jedyna rzecz jaka uległa zmianie to wyświetlana liczba nieprzeczytanych PW na pasku menu. W skrzynce nadal mam niezmienioną sytuację: dużo spamu i usunięte stare PW.
Common sense is so rare that it should be classified as a super power. ~ Bill Murray.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

Noritoshi#2699
 6016244

#37205 17 sty 2018, 18:47

no to se ten spam usuń, problem stwarzasz :D twoja skrzynka, nie będę ci w "śmieciach" grzebać xD
x x x x

Awatar użytkownika

Luxter#4127

#37206 17 sty 2018, 18:49

Prośba tyczyła PRZYWRÓCENIA usuniętych wiadomości - dokładniej problem opisałem wcześniej. Proszę kogoś ROZGARNIĘTEGO z administracji o odpowiedź.