Kontakt z administracją

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
chyba jelonki
Raz na ruski rok

#4545 15 maja 2015, 23:12

Kontakt z administracją
Chcesz nam coś powiedzieć? Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie, propozycje oraz pytania.

Awatar użytkownika

#5905 26 maja 2015, 13:44

Mam pytanie w związku z tym całym "zapowiedziowym zamieszaniem" w temacie Nowego Jorku. Każdy widzi, że do plagiatu doszło, każdy też widzi, że zapowiedź została przez Yennę od razu usunięta dopóki się sprawa nie wyjaśni co jest bardzo rozsądne i też ładnie Krucza tam odpisałaś. Łapię wszystko. Ale zastanawiam się jakie konsekwencje spotkają osoby, które się tego dopuściły, a które są administratorkami Edenu. Bo niewątpliwie na tym całym zamieszaniu traci nie tyle co samo forum, a raczej jego zapowiedź co ogólnie administracja Edenu, bo przepraszam ale administrator, który dopuszcza się plagiatu nie ma ani autorytetu, ani tym bardziej szacunku użytkowników. Także to dupa jest wtedy, a nie administrator (przynajmniej w moim odczuciu). Poza tym zadziwia mnie brak jasnej informacji ze strony czy to monroe czy whatever w tej sprawie zwłaszcza, że aż pogrzebałam w archiwum i monroe pisała
Eden miał być miejscem dla każdego, gdzie nic nie będzie ukrywane i zamiatane pod dywan, więc uważam, że każdy ma prawo wiedzieć co się stało
A tutaj nie odpowiedziała mi na pytanie jak się odnosi do tej kwestii jako admin zarówno Nowego Jorku jak i admin Edenu. Także no coś tutaj jest bardzo nie tak. I jestem ciekawa jak zamierzacie rozwiązać już nie samą kwestię plagiatu, ale tego, że jest w to zamieszana administracja Edenu.

#5906 26 maja 2015, 13:47

O, dobrze, że Baranina znalazła ten temat, bo mi się przypomniało, że podczas remontu zapomniałyście zmienić regulamin. Skoro już jawnie nazywacie się administracją to zapewne kilka punktów KONIECZNIE musicie zmienić.

No i dodajcie sobie punkt, że nie można wypowiadać się w tematach zapowiedzi osób związanych lub będących w administracji.

Awatar użytkownika
Moje fora
chyba jelonki
Raz na ruski rok

#5910 26 maja 2015, 13:59

Yenna, Wildfox i ja, czyli trzy osoby z pięcioosobowego składu administracji uważamy, że niejako nasze zachowanie powinno stanowić przykład, a osoba, która zrobiła coś, co jest niefajne i nieetyczne, tj. skopiowania tekstu zapowiedzi z zapowiedzi kogoś innego i wykorzystała jej jako swojej, na pewno nie należy do zachowań, jakie należy powtarzać. Nie chcemy, aby wizerunek takiej osoby wpływał na nasz wizerunek, ani całego Edenu.

Wspólnie też podejmujemy decyzję o usunięciu whatever z administracji. Jeśli chodzi o monroe, która jest zamieszana w budowanie forum o Nowym Jorku, czekamy do wieczora, aby pokazała swoje stanowisko, co do plagiatu, nie jako administratorka NY, a jako administratorka Edenu.

Cari, właśnie z Yenną omawiałyśmy zmiany w tym regulaminie :D
I wypowiadać się może każdy i wszędzie, administracja nie stanowi Królestwa Niebieskiego.

Awatar użytkownika

#5913 26 maja 2015, 14:03

No i właśnie o taką jasną odpowiedź mi chodziło, bo w sumie mimo wszystko słabo wygląda to, że 1/3 (hihihi matma wow) aż! składu jest w to w jakiś sposób zamieszana i oczywiście nie wpływa to na ocenę tego co wy robicie, ale wpływa już na to jak się postrzega CAŁOŚCIOWO administrację w której skład na ten moment wchodzisz ty czy whatever, czy monroe jednakowo. I dziękuję ślicznie za odpowiedź, o to mi chodziło <3

Awatar użytkownika
O mnie
Istotka wyklęta przez wszystkich przeklęta.
Moje fora
eden.wxv.pl
 8008135

#5916 26 maja 2015, 14:07

wpływa już na to jak się postrzega CAŁOŚCIOWO administrację w której skład na ten moment wchodzisz ty czy whatever, czy monroe jednakowo
Postrzega się bardzo dobrze. Ktoś zrobił źle, jest na to dowód, to wylatuje z ekipy, zamiast udawać, że jest w porządku, że nic się nie stało, czy coś takiego. Surowe prawo, to lubię, #dudaufamtobie

#5939 26 maja 2015, 15:34

kurcza pisze:Tak jak napisała Yenna, jeśli zapowiedź nie zostanie DZISIAJ uaktualniona, w tym uzupełniona o odpowiedzi na pytania, które nurtują userów, w tym mnie, to zostanie przeniesiona do archiwum. Prosimy też, aby jedna osoba z administracji wyjaśniła stanowisko całej administracji wobec zarzutu o plagiat na moje pw.
Poczytałem sobie dyskusję i...
Mimo wszystko uważam Wasz tok postępowania w tym przypadku za bardzo błędny. Dlaczego mają się tłumaczyć tylko administracji? Ludzie czekali (lub nadal to robią), więc chyba wszystkim należą się wyjaśnienia. Takie uciekanie od większej odpowiedzialności, brak odwagi, żeby powiedzieć SPARTACZYLIŚMY SPRAWĘ.
Skoro jesteście w stanie podziękować za współpracę, to nie bawcie się w przepuszczanie w przepuszczanie informacji pocztą pantoflową. Potem wychodzą jeszcze nieciekawe plotki. <:
[center]jestem smutnym poszukiwaczem mocnej kawy, krótkiego snu, intensywnych przeżyć oraz straconego czasu wolnego[/center]

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#5948 26 maja 2015, 16:20

Nie, nie ukrywamy niczego. Na razie jednak chcemy poznać stanowiska obu stron. Podziękowaliśmy za współpracę, bo źle to o nas świadczyło jako ekipie, że takie rzeczy się dzieją z naszej strony. Na jakiej zasadzie macie nam ufać i wierzyć, że chcemy dobrze skoro popełniamy takie błędy? Płacimy za nie wspólnie. Podjęłyśmy decyzję o pożegnaniu z administracji whatever i wcale nie było prosto do tego dojść. Natomiast co do samego plagiatu to powstał temat z propozycjami i tam wysunęłyśmy opcję oświadczeń. W oświadczeniu cała sytuacja byłaby wyjaśniona i klarownie przedstawiona już jako fakt, a nie nagonka, gdzie każdy dorzuci swoje trzy grosze.

Daj nam trochę czasu, a wszystko będzie dobrze. :hug3:

Awatar użytkownika

#6267 28 maja 2015, 11:23

Może by tak wprowadzić jakieś tagi w opisach tematów z avatarami? Sam kolor włosów byłby sporym ułatwieniem dla osób, które szukają dla siebie odpowiedniego wyglądu, tak jak w avatarach kostiumowych czas z którego owe kostiumy pochodzą. Miłym akcentem byłoby również może jakieś cechy charakterystyczne jak piegi, broda czy farbowane włosy.

Awatar użytkownika
Moje fora
chyba jelonki
Raz na ruski rok

#6268 28 maja 2015, 11:26

grellcia pisze:Może by tak wprowadzić jakieś tagi w opisach tematów z avatarami? Sam kolor włosów byłby sporym ułatwieniem dla osób, które szukają dla siebie odpowiedniego wyglądu, tak jak w avatarach kostiumowych czas z którego owe kostiumy pochodzą. Miłym akcentem byłoby również może jakieś cechy charakterystyczne jak piegi, broda czy farbowane włosy.
Pracujemy nad tym. Najpierw jednak chcemy skończyć tumblry, których się podjęliśmy.

Awatar użytkownika

#6269 28 maja 2015, 11:28

Ach, to super! Nie ma pośpiechu w takim razie, cieszę się, że macie to w planach <333

#6911 02 cze 2015, 23:01

Ja bym była za wprowadzeniem jakiejś kolejności alfabetycznej w dziale gotowców - podpisach, bo jest wielki syf i nie wiem jaki był ostatni :/

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#6915 02 cze 2015, 23:20

Tak, też o tym dzisiaj myślałam jak szukałam numeru ostatniego podpisu, żeby dodać gotowca!
Będzie zrobione! ^^

#7602 10 cze 2015, 15:07

Kiedy w końcu zmienicie regulamin? W końcu nie jesteście już "świetlikami" tylko jawną administracją, więc coś tu nie halo :/

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#7609 10 cze 2015, 17:44

Regulamin został zaktualizowany już dawno, nie mniej jednak potrzebowałam go uzupełnić o dwie informacje, co stało się dzisiaj. Mam nadzieję, że drobna niedogodność w związku z obecnością poprzedniej wersji nie była zbyt uciążliwa. Znane wcześniej zasady nie uległy zmianom. Zaktualizowany regulamin można znaleźć w wiadomym miejscu.

ODPOWIEDZ ]