Ogłoszenia

Dział, w którym znajdują się najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem forum. Znajdziesz tutaj ogłoszenia, regulamin, przewodnik po Edenie oraz spis odznak.
  
Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#46475 30 mar 2019, 22:30

Ogłoszenie #75
Ostatnio było tu dość cicho - jednak nie dajcie się zwieźć! Wbrew pozorom zakasamy rękawy i pracujemy pełną gębą. Czemu? A no już z radością Was informuję <3

Oto garść zmian, jakie zostały wprowadzone na Edenie!
  • Zmiany w rejestracji i zakładaniu kont!
    >> Informacja o konieczności podania poprawnego maila (do którego posiadacie dostęp) jest bardziej widoczna;
    >> Dodana została informacja o usuwaniu kont, które nie zostały aktywowane w ciągu 14 dni od ich założenia
    *Nie otrzymałeś maila aktywacyjnego na maila? Żaden problem! Napisz do jednego z administratorów na jakiekolwiek inne medium - wszystkie dane kontaktowe podane są w zakładce O Edenie -> Administracja Edenu (do znalezienia w gwincie żarówki);
    >> Usunięte zostały wszystkie konta, które spełniły powyższy warunek - hura, dla wolnych nazw użytkowników!
    >> Od dnia dzisiejszego wymagane jest, by przy każdym koncie forumowym był podany przynajmniej jeden opiekun takiego konta. Na dniach zostaną wysłane wiadomości do wszystkich kont forumowych.
  • Zautomatyzowano proces dodawania nowości z forów!
    >> Chcesz, by Twoje ogłoszenie jeszcze sprawniej trafiało do nagłówka? Zdarzało się, że administracja nie uwzględniła jednej z informacji, którą Ty uznałeś za ważną? Żaden problem! Teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce - samodzielnie sugerując, jak powinna brzmieć reklama! Jak to zrobić? - spytasz? Nic prostszego!
    Do Waszej dyspozycji oddajemy specjalny BBCode, który prezentuje się w poniższy sposób:

    Kod: Zaznacz cały

    [reklama]tu wpisz streszczenie[/reklama]
    Banalne, prawda? A dzięki temu już nigdy ważne informacje nie zostaną pominięte! <3
    Prosimy jednak, by wiadomość nie przekraczała 120 znaków - w przeciwnym wypadku rościmy sobie prawo do skrócenia reklamy.
  • Modyfikacje w tagach!
    >> Pod ChatBoxem nie będą się więcej pojawiać tagi związane bezpośrednio z podpisami, co poprawia przejrzystość proponowanych przez Was słów kluczowych!
    >> Propozycje podczas wpisywania tagów nie uwzględniają już wielkości liter.
    >> Usprawniono zarządzanie tagami - dzięki czemu zaproponowane przez Was słowo kluczowe szybciej otrzyma odpowiadający mu kolor.

    I to tyle na dzisiaj!
    Ale trzymajcie rękę na pulsie! Już jutro przyjdziemy do Was ze szczegółami dotyczącymi nowego Edenowego konkursu!
    Kto się nie może doczekać? :brewki:
    Z poszanowankiem!
    Eden Team
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Nobody knows his real name
But now he just uses one he saw on a grave
Moje RPGi
coś czaruję
Podziękował(a): 9 razy

#47168 05 maja 2019, 23:15

Ogłoszenie #76
Jak zapewne nie umknęło Waszej uwadze - na Edenie w ostatnich dniach doszło do kilku zmian - głównie w kwestii składu administracyjnego.
Po ostatnich kilku miesiącach żegnamy się z Yati, która do tej pory pełniła funkcję moderatora. Dziękujemy za cały jej poświęcony czas - nie tylko na samym Edenie, ale i poza nim :brewki:
Chwilowo też swoją rangę zmieniła Bandito - która do odwołania będzie pełniła funkcję moderatora. Prosimy użytkowników o zrozumienie i nie kierowanie do niej kwestii nie cierpiących zwłoki.
Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy jesteśmy do Waszej dyspozycji, i jeśli napotkacie jakikolwiek problem na naszym vortalu - z radością służymy Wam pomocą. Chcemy jednak przypomnieć, że i Wy jesteście częścią Edenu - jeśli więc zauważycie jakiekolwiek nagięcia regulaminu w jakiejkolwiek jego części - śmiało, zgłaszajcie posty przez odpowiednią funkcję widoczną przy oknie z jego treścią. Pozwala to na najszybszą reakcję z naszej strony.

Kolejna kwestia, którą pragniemy z Wami poruszyć wcale nie należy do najprostszych. Jak zapewne wiecie - niebawem minie rok, odkąd Eden stanął na swoim własnym adresie. W tamtym okresie hosting opłaciliśmy z własnych środków, tym razem jednak - chcielibyśmy Was prosić o pomoc.
Niebawem przekażemy więcej szczegółów. Jeśli jednak ktokolwiek z Was czułby się na siłach, by wesprzeć Eden swoim groszem - prosimy o skierowanie wiadomości prywatnej do @Noritoshi


Dziękujemy!
Eden Team

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#47753 04 cze 2019, 20:05

Ogłoszenie #77

Dzisiaj w godzinach wieczornych Eden zostanie wyłączony na ok. 1-2 godziny, w związku z przenosinami na nowy serwer.
Przedłużenie domeny jak i opłacenie hostingu na kolejny rok wiązało się z kosztami, które aktualnie zostały pokryte przez administrację. Nie ukrywamy jednak, że bylibyśmy wdzięczni za wsparcie ze strony Edeńczyków, nawet w postaci symbolicznej złotówki.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu przez wiadomość prywatną z @Noritoshi

Dziękujemy, że jesteście z nami i liczymy na owocną - nie tylko w najbliższym roku, ale ogółem - współpracę <3

Noritoshi
Eden Team
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#51475 26 sty 2020, 20:35

Ogłoszenie #78
Z dniem dzisiejszym przychodzimy do Was z jedną z najważniejszych aktualizacji w ostatnim czasie.
W związku z pracami nad usprawnianiem Edenu, które już niebawem będziecie mogli obserwować wcielone w życie, już teraz przedstawiamy Wam aktualizację regulaminu.
Najważniejsze zmiany dotyczą odseparowania kwestii dotyczących konta od zasad ogólnych, oraz rozbudowanie punktów będących do tej pory częścią Grafiki i kodów - kryjących się teraz pod nową nazwą Udostępnionych treści.
Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi zmianami, ponownie podkreślając, że nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania.

W najbliższym czasie czekają nas jeszcze duże zmiany dotyczące całej Strefy Forów, które mają uprzyjemnić przepływ informacji między graczami jak i administratorami danych tworów.
Eden Team
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#53596 08 paź 2020, 13:27

Ogłoszenie #79
Drodzy użyszkodnicy i użyszkodniczki!

Eden budzi się po nieco wymuszonym śnie letnim i jak pewnie zdążyliście już zauważyć - coś zaczęło się zmieniać!
Zaczynamy od podstaw:
  • Większość działów przeszła już czystki - dawno nieaktualizowane tematy zostały przeniesione do archiwum, a bazy reklam jak i forów zostały odświeżone (jeśli Twój temat znalazł się w archiwum, a nie powinien, prosimy o wiadomość prywatną do któregokolwiek z administratorów). Fora, które w ostatnim czasie nie zostały dodane do bazy w ciągu najbliższych 2-3 dni się tam znajdą.
  • Czystki w działach przechodzą do stale monitorowanej części naszych zadań i będą się odbywać średnio raz w miesiącu.
  • Podobnie wygląda kwestia czystek w grupach - już na dzień dzisiejszy kolorki uległy zwężeniu, by odzyskać daną barwę (technika/grafika) konieczne jest udzielanie się w odpowiednich działach.
  • Zapowiedzi i poszukiwania, które nie będą aktualizowane/podbijane min. raz w miesiącu będą przesuwane do archiwum
  • Przypominamy o kodzie

    Kod: Zaznacz cały

    [reklama]skrót informacji z reklamy[/reklama]
    w dziale reklam, który jest obowiązkowy dla każdej wrzucanej aktualizacji! Treści udostępnione pod tym kodem mogą być wklejone w dowolnym miejscu w poście i nie będą one widoczne dla użytkowników edenu - ułatwią jednak administracji umieszczenie najważniejszych informacji w nowościach z forów.
W tym miejscu pragniemy prosić administratorów obecnie działających forów, by ponownie sprawdzili swoje fora w naszej bazie - duża część zaproszeń do discorda uległa przeterminowaniu, co nie pozwala nowym graczom na wyszukanie Waszych kanałów.
Zapraszamy do aktywności we wszystkich naszych działach, bo już niebawem... Czeka na Was jeszcze więcej nowości! Między innymi w formie ocen (nad którymi trwa ostra debata), grup na Edenie czy małego przeobrażenia z poczwarki na motylka.
Ale Ciii... To przecież jeszcze nie teraz.

Pragniemy Wam również przedstawić nową twarzyczkę w naszym gronie - @VAYNER! Nasza pracowita mróweczka pracuje w pocie czoła co by nam wybić głupie pomysły z głowy i liczymy, że przyjmiecie ją równie ciepło jak my!
Z zespołu za to odeszła @Kira, której dziękujemy za cały wkład pracy włożony w ten nasz mały światek. W zapłacie Nori obiecał całe pół ciasteczka, ale z odbiorem własnym.

Wśród nowości nie może Wam również umknąć nasz nowy konkurs graficzny! Zachęcamy wszystkich do udziału i trzymania ręki na pulsie - to nie koniec Waszej aktywizacji!

Na dzisiaj to tyle nowości.
Jeśli macie jakieś pytania czy zastrzeżenia, prosimy o kontakt w odpowiednim temacie lub poprzez wiadomości prywatne do któregokolwiek z administratorów.

Bądźcie grzeczni i do zobaczenia!
Eden Team
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#54321 25 lis 2020, 20:13

Ogłoszenie #80
Okrągła liczba może nie pokrywa się z ilością zmian, jakie wprowadzamy, ale mamy Wam do zakomunikowania kilka nowości, a także możemy szepnąć, że to nie będzie koniec zmian na Edenie.

  1. Nastąpiła aktualizacja regulaminu. Wprowadziliśmy następujące zmiany:
    - Konto Forumowe będzie posiadać rangę tylko w okresie promocji forum na Edenie.
    - Zmieniamy zasady publikacji postów w dziale ocen. Chcemy, aby dział ten był bardziej atrakcyjny dla użytkowników, a administratorzy forów mogli zapoznać się z opiniami stricte dotyczącego ich tworów. W związku z tym bardzo zachęcamy administratorów (i tylko ich) do otwierania tematów w tym dziale.
    - Rozszerzamy możliwość oceniania postów na działy: Okiem Edenu, Zapowiedzi oraz Pomysły na Fora.
    - Nie pozwalamy już na wstawianie bezpośrednich linków do blogu na tumblrze w postach z avatarami. Same avatary nadal mogą być jako grafiki wstawiane. Zapraszamy do współpracy poprzez wymianę banerów.
    - Wprowadzamy graficzną formułę reklamy dla forów, które wkrótce się otworzą.
  2. Dodaliśmy szczegółowe regulaminy do następujących działów: Pomysły na fora, Zapowiedzi, Reklamy, Oceny, Poszukiwania, Warsztaty. Znajdziecie je nad lista tematów w wymienionych subforach.
  3. Informujemy, że od dnia dzisiejszego skrupulatnie będziemy przenosić nieaktywne tematy z wyżej wspomnianych działów.
  4. Wprowadzamy także cykliczne aktualizowanie członkostwa w grupach specjalnych.
  5. Z powrotem witamy w naszych szeregach @Kirę, tym razem będzie zajmować stanowisko moderatora. Informujemy także oficjalnie, że opuściła nas @bandito.
  6. Przygotowujemy dla siebie nowy podział obowiązków.
  7. Zmieniamy układ nagłówka oraz stopki, a także umiejscowienie promocji forów. Zmiany zajdą w ciągu kilku dni.
  8. W dziale ocen pojawił się formularz oceniania postów. Wymagane jest korzystanie z niego.
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#56577 17 paź 2021, 18:42

Ogłoszenie #81
Czasem nadchodzi taki okres, kiedy nic nie jest jak przedtem i nawet nie wiemy, kiedy to zaczęło iść w tę niefajną stronę. Nas, jako zespół administracyjny, spotkała ta przykrość i zostawiliśmy Eden samopas, za co bardzo chcielibyśmy Was przeprosić. Zależy nam na tym, aby projekt nie zawalił się, a żył dalej i z powodzeniem zrzeszał społeczność PBFów, dlatego podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze stanowiska administratorów i moderatorów oraz przekazaniu Edenu nowemu zespołowi administracyjnemu.

Nie jest to operacja, która wiążę się jedynie ze zmianą uprawnień dla kilku kont i elo. Jest wiele spraw wokoło, które należy ustalić. Potrzebny jest zgrany zespół, który podoła obowiązkom i regularnie będzie doglądał Edenu.
Poniżej wyjaśniamy kilka kwestii, związanych z obecnym stanem Edenu jak i sposobem naboru.


Rzeczy techniczne:
  1. Kwestie techniczne serwera. Forum stoi na hostingu w Cyberfolks. Hosting jest używany tylko na rzecz Edenu, a hosting oraz domena przypisane są do mojego prywatnego konta klienta. Domena ważna jest do 04.06.2022. i w okolicach tej daty koszt odnowienia na kolejny rok wyniesie 121,78zł brutto. Hosting wygasa 22.06.2022 roku i normalnie odnowienie kosztuje duże pieniądze (~400zł), ale postawienie nowego hostingu i skopiowanie danych to koszt "promocyjny" na rok około 100zł brutto i zawsze korzystaliśmy z tej drugiej opcji, bo jesteśmy Januszami i liczymy cebulę.
  2. Kwestie techniczne forum. Forum stoi na skrypcie phpBB 3.2.2, posiada szereg dodatkowych rozszerzeń, w tym parę autorskich. Wszystkie operacje wagi codziennej są możliwe do wyklikania z panelu administratora. Jedynie zmiana wyglądu i wgrywanie nowych rozszerzeń wymagają logowania się przez panel FTP. To nie są trudne rzeczy, kwestia tylko odnalezienia się w wielu różnych zakładkach i zapamiętania co gdzie jest. No i podstawowa znajomość HTMLa będzie przydatna, bo w ten sposób edytowane są ogłoszenia/stopka/podstrony.
  3. Support techniczny. Ja, Noritoshi, oferuję bezpłatną i miłą pomoc w zakresie pomocy w poruszaniu się po panelu administracyjnym, używaniu FTP oraz w kwestiach hostingu/domeny. Wyjaśnię, objaśnię itd.
  4. Koszty. Przez ostatnie lata z płatnościami było różnie. ostatnio mieliśmy głównie anonimowych dobroczyńców oraz sami, jako administracja, opłacaliśmy domenę i hosting. Innych kosztów nie ma. W sytuacji, gdyby były problemy ze zorganizowaniem hajsów, dopłacę tyle, ile trzeba będzie.

Nabór do zespołu
  1. Zgłoszenia. Zapraszamy wszystkich chętnych do przesyłania nam zgłoszeń i liczymy na to, że znajdzie się wielu fajnych ochotników do wejścia w zespół administracyjny. Dostaliśmy już parę ofert pomocy i liczymy na więcej. Dlatego też proszę, aby zainteresowani kierowali do mnie ( @Noritoshi) na wiadomość prywatną oferty wejścia w skład zespołu. Pomocne będzie, jeśli od razu nakreślicie jaką rolę chcielibyście pełnić w nowym zespole, czym się zajmować. Pomocne też będzie podanie nicku na Discordzie celem dalszego kontaktu. Na tę chwilę termin składania zgłoszeń to 31 październik włącznie.
  2. Finalny skład zespołu. Docelowo chcielibyśmy, aby spośród chętnych uformował się nowy zespół około 4-5 osób, które będą chciały ze sobą współpracować, rozdzielą miedzy siebie wszystkie obowiązki i podołają temu wcale nie łatwemu zadaniu. Ja nie zamierzam wchodzić w oficjalny skład, będę tylko szarym kotem od pomocy technicznej, strażnikiem od tego, żeby nic nie wybuchło, a jak wybuchnie, to żeby szybko wróciło do stanu sprzed eksplozji.
  3. Wybór składu. W zależności od tego, ilu będzie chętnych, a także jakie będą w tej kwestii propozycje Edeńczyków jak i samych chętnych do przejęcia sterów, zorganizuje się odpowiedni sposób selekcji. To może przyjąć formę publicznego głosowania, a może też się dziać za zamkniętymi drzwiami - nie wiemy, bo nie wiemy, czy będziemy mieć, przykładowo, 5 zgłoszeń czy 15+. Przy wyborze osób, kluczowe znaczenie będzie też miał dotychczasowy staż na Edenie. Będziemy rozmawiać z każdym kandydatem, żeby wiedzieć, jaką ma wizję i oczekiwania od całości zespołu, którego stałby się członkiem. Ważną kwestią jest dla nas to, by skład się zwyczajnie ze sobą lubił i nie okazał się niewypałem, dlatego też ostateczny wybór będzie zależał od różnych czynników.

Przyszłość Edenu
  1. Rozwój Edenu i konkurencyjne projekty. Wszyscy wiemy, że wobec Edenu zawsze stawiano wysokie wymagania, a groźba stworzenia nowego Edenu jest tak stara jak sam Eden, który też właściwie powstał jako konkurencja. Obiektywnie patrząc, Eden to przede wszystkim zbiór kont użytkowników, tematów i postów i robienie mu konkurencji jest co najmniej trudnym zadaniem, choć jednak wykonalnym.
    Chcielibyśmy, aby Eden rozwijał się, ale także nawiązywał współpracę z innymi projektami, a nie zamykał wszystkie drzwi i okna. Oczywiście, wolną rękę ma nowy zespół jak do tego podejdzie, a przede wszystkim, co finalnie uczyni.
  2. Wygląd forum - Są od dawna duże naciski na nowy wygląd Edenu. Sama zmiana wyglądu (czcionki, kolory, znienawidzona żarówka, ogłoszenia i stopka) są dość proste do wykonania i to zadowoli zdecydowaną większość.
    Robienie rewolucji w układzie poszczególnych sekcji to już duże wyzwanie, a użycie całkiem nowego wyglądu z puli ogólnodostępnych nie wchodzi w grę, bo ilość zainstalowanych dodatków i stworzonych hacków na obecnym szablonie, wyklucza taką opcję.
    Ja bezproblemowo pomogę przy edycji tego wyglądu, kwestia tylko taka, żeby znalazła się osoba, która mi powie/pokaże co jak powinno wyglądać i będzie miała trochę cierpliwości.
  3. Inne kwestie - tematów pewnie jest więcej do poruszenia, dlatego też powstał nowy temat: Przyszłość Edenu W którym każdy Edeńczyk może zadawać pytania, dyskutować na temat tego ogłoszenia oraz, co chyba najważniejsze, sugerować w jaką stronę Eden powinien zmierzać. Być może z dyskusji wyjdzie spójny obraz tego, jaki Eden powinien być i będzie to idealny materiał na początkową działalność nowego zespołu. Od razu uprzedzam, że o ile krytyka ogólna wobec Edenu jest dozwolona, to personalne podjazdy i mocno wulgarne wypowiedzi spotkają się ze zwyczajnym usuwaniem całego postu. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, wszak zależy nam tylko na tym, żeby Eden dalej nas łączył i zapewniał wysokiej jakości treści.
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji na PW oraz Discordzie.
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Kaczuszek morderczy nożem z plastiku.
Moje RPGi
Story of Magic
Martwy Kaczuszek
Podziękował(a): 29 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 łajzia#6375

#56676 13 lis 2021, 14:07

Ogłoszenie #82

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
Przychodzimy do Was z informacjami dotyczącymi nowego składu administracji Edenu. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczne za Wasze zgłoszenia i aktywność w temacie Przyszłość Edenu. Z pewnością weźmiemy pod uwagę wszystkie kwestie, jakie tam padły i postaramy się je systematycznie wprowadzać. Chcemy również podziękować poprzedniej ekipie za ich zaangażowanie i przeprowadzone modyfikacje na forum. Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom. Obiecujemy godnie reprezentować interesy wszystkich użytkowników Edenu. Zależy nam, żeby stał się on miejscem nie tylko aktywnym, ale i przyjaznym dla każdej osoby.

W ramach powitania postanowiłyśmy się przedstawić, żebyście wiedzieli i wiedziały z kim właściwie macie do czynienia:

@Rebel - Hej ho, jestem jedną z tych osób, które zdecydowanie nie potrafią pisać o sobie, więc wybaczcie jeśli będzie sztywno. Zazwyczaj kręcę się na forach o tematyce urban fantasy, bywałam też na forach postapo i na superbohaterskich. Czasem zdarza mi się też zakręcić na SL, jednak zdarza się to rzadko. W wolnym czasie lubię sobie pogrzebać coś w Photoshopie, czego pewnie możecie się dowiedzieć z mojego profilu na edenie. Na PBFowym półświatku jestem od całkiem dawna, moim pierwszym forum był swiatludzi1 o ile mnie pamięć nie myli. Zamierzchłe czasy! Mam nadzieję, że sprawdzę się w tej nowej roli, jaką jest bycie administratorem Edenu. Xoxo Rebel.

@crashie - Cześć wszystkim, w świecie PBFów jestem już spory kawał czasu i nadal mnie trzyma. Interesują mnie głównie fora fantasy, ale i te zahaczające o science-fiction, czy też będące w klimacie mangi & anime lub zwyczajnie kręcące się wokół horroru, nieważne w jakim wydaniu. Nie lubię się ograniczać, szczególnie jeśli chodzi o postacie. Chętnie pomagam z dopracowywaniem konceptów, zwłaszcza tych fabularnych i stawiam na ciągły rozwój. Siedzę mocno w psychologii i kryminalistyce, co wspomaga proces kreowania przeze mnie bohaterów. Zaczynałam od forum o wilkach, bodajże sunclaws i od marauders na mojeforum.net. Do tej pory jest we mnie zresztą miłość do świata Harry'ego Pottera. Będę się starała być aktywna na Edenie i działała na jego rzecz. Uściski i smacznej kawy lub herbaty!

@Moonstar - last but not least! Witam serdecznie, zwać możecie mnie, jak chcecie. Moon, łajzia, a nawet łajza. W światku PBF dzielnie od 2014. Moje zainteresowania dotyczące gier przez cały ten czas zmieniały się diametralnie, bujałam się po wielu forach, na jednych zabawiłam dłużej, na innych nieco krócej. W tej chwili gram głównie urban fantasy. Ogarniam te tajemnicze fotoszopy nawet dobrze, MG jestem też nie najgorszym (na bazie opinii całych trzech osób!), a na Edenie przyjmę rolę osoby, która będzie m.in. wsparciem technicznym. Wszystko przecież da się wyklepać czy zakleić taśmą. Także jeśli nie będzie wam coś na edenie hulać, to możecie odzywać się do mnie na PW! Wiem też, że są rzeczy, które trzeba na stronie poprawić, powoli będę się zajmować również tym. Pozdrawiam serdecznie, czytała łajza łajzowska~ 💜

Na ten moment naszym pierwszym priorytetem będzie wykonanie porządków w działach i tematach. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt w odpowiednim temacie, lub poprzez wiadomości prywatne do któregokolwiek z administratorów.

Trzymajcie się ciepło,
Ekipa Edenu.

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#56906 07 gru 2021, 17:39

Ogłoszenie #83

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
Mamy dla Was kilka zmian, nowości oraz szereg uczynionych porządków, które nadal trwają. Małymi krokami działamy zgodnie z Waszymi sugestiami, które wybrzmiały, chociażby w ramach tematu Przyszłość Edenu.

Jednym z ważniejszych usprawnień jest poczyniony regulamin dotyczący kont specjalnych. Od dnia dzisiejszego kolory będą dodawane i usuwane zgodnie z zawartymi w nim przepisami. Nowe zasady znajdziecie w regulaminie ogólnym Edenu.

Przy okazji prosimy, żeby zastosować się do poniższych wskazań, żeby wszystko przebiegało sprawniej i przyjemniej:
  • Otworzyłeś/aś forum? Chcesz się znaleźć w nagłówku Edenu? Skontaktuj się z @moonstar w wiadomości prywatnej, bądź na discordzie. Załatwimy to od ręki!
  • W dziale z reklamami jest krótka notatka, a w niej bbcode reklama. Od tego momentu wszystkie reklamy pozbawione tego kodu nie będą wrzucane w ogłoszenia.
  • Dodajesz nowy wizerunek do danego działu? Sprawdź, czy przypadkiem już nie istnieje na Edenie i upewnij się, że wrzucasz go w dobre miejsce. Nie zapomnij o wypełnieniu formularza i dodania przydatnych tagów, które ułatwią jego namierzenie.
  • Chętnych, którzy chcieliby, żeby ich forum znalazło się w bazie forum, prosimy o nadesłanie do @crashie bannera 600x120, tagów, opisu i daty otwarcia forum.
  • Zapowiedzi, pomysły, poszukiwania i inne tematy, które wylądowały w archiwum, można w każdym momencie przywrócić, poprosić o usunięcie lub stworzyć na nowo. W przypadku chęci przywrócenia tematu należy o to poprosić w tym miejscu i zaraz po przesunięciu, należy dodać post z nowymi aktualizacjami. Po upływie tygodnia, jeśli taki temat nadal będzie nieaktywny, zostanie usunięty.
Oprócz tego:

A już na koniec w ramach zbliżających się świąt zapraszamy do zerknięcia do czasu świątecznego, żeby razem z nami lepiej wczuć się w grudniowy klimat. Gorąco zachęcamy każdego do zaangażowania się.

Życzymy dobrego kocyka,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#57984 22 maja 2022, 12:43

Ogłoszenie #84

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
Dzielnie pracujemy nad tym, żeby na Edenie panował porządek, jak również małymi krokami staramy się dodawać nowe elementy.

W związku z tym powstał temat Edenowe porządki. W nim co miesiąc będzie pojawiał się komunikat o przesunięciach tematów, usuniętych lub dodanych kolorach kont czy zamknięciu określonych warsztatów.

Przypominamy również o dyskusji na temat Konkursów na Edenie. Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne.

Do regulaminu zapowiedzi oraz regulaminu pomysłów został dodany następujący punkt:
Posty nieodnoszące się do komentowanej zapowiedzi będą usuwane.
Posty nieodnoszące się do komentowanego pomysłu będą usuwane.
Ogłaszamy również nabór do Ekipy Edenu! Szukamy na ten moment 2-3 osoby, które mogłyby zasilić nasze szeregi i wspomóc we wprowadzaniu nowych pomysłów. W szczególności zależy nam na:
  • osobie, która zna się na technicznych sprawunkach i byłaby w stanie pomóc ze stworzeniem odmienionej szaty graficznej forum
  • osobie, która byłaby w stanie wspomóc nas przy kwestiach reklamy, nawiązywaniu współprac przez media społecznościowe, z naciskiem na FB czy inne miejsca, które pomogłyby rozreklamować Eden i same PBFy
Ale nie wpisując się w żaden z powyższych warunków i tak można się zgłosić. Zależy nam na kimś aktywnym i zaangażowanym. Kimś, kto wraz z nami ruszy tę machinę i będzie głosem wspomagającym przeróżne inicjatywy, jakie na Edenie chcemy wprowadzać.

Każdego zainteresowanego prosimy o uzupełnienie poniższego formularza i wysłanie na Prywatną Wiadomość dowolnej osoby z Administracji Edenu:

Kod: Zaznacz cały

[b]Powód zgłoszenia:  [/b]
[b]Czym chcę się zajmować na Edenie?:[/b]
[b]Kilka słów o sobie:[/b]
Wystarczy kilka krótkich zdań. Nic przesadnie rozbudowanego. Ważne, żeby były to odpowiedzi, które pozwolą nam lepiej poznać zainteresowanego i przy okazji zrozumieć, co chciałby na Edenie robić, jak wspomóc działanie ekipy.

Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca 2022 roku, przy czym termin może ulec zmianie w zależności od zainteresowania.


Dodatkowo, jeśli ktoś chciałby wesprzeć Eden choćby tą symboliczną złotówką to zapraszamy do prywatnego kontaktu na konto @crashie.

Przyjemnych dni i nocy życzy,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#58318 06 lip 2022, 1:06

Ogłoszenie #85

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
Zgodnie z ostatnim ogłoszeniem, miał miejsce nabór do Ekipy Edenu. Wszystkim osobom dziękujemy za zgłoszenia i na ten moment do naszego grona przyjęłyśmy 2 nowe osoby. Są to @stoned i @Elian. Powitajcie ich serdecznie na naszym pokładzie! Mamy wielką nadzieję, że nowa rola będzie im służyła.

Szykują się kolejne Edenowe porządki. W związku na terminy regulaminowe i ilość tematów, regularne czystki będą pojawiać się, co 2 miesiące. Przypominamy, że jeśli ktoś czuje, że powinien przynależeć do określonej grupy, a nie przynależy to może się zgłosić do kontaktu z Administracją.

Ponownie przypominamy o dyskusji na temat Konkursów na Edenie. Pozostanie on otwarty dla Was na czas nieokreślony, żebyście mogli swobodnie się wypowiadać i proponować swoje rozwiązania.


Dziękujemy, że z nami jesteście,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#58573 16 sie 2022, 14:41

Ogłoszenie #86

Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
W tym miesiącu doszło do pewnych zmian w Ekipie Edenu. Do zespołu dołączyła jeszcze jedna osoba, @Adirael i odeszły dwie - @Rebel oraz @Moonstar. Serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas Edenowi, a naszej nowej członkini gratulujemy.

Nadal jesteśmy w trakcie porządków, ale już powoli myślimy nad zmianami układów tematów i działów. W razie gdyby coś nam umknęło, były jakieś pytania lub prośby, bardzo prosimy kierować się do przeznaczonego do tego tematu - kontakt z administracją.


Pozdrawiamy,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#59112 02 gru 2022, 22:32

Ogłoszenie #87

Cześć wszystkim,
Przychodzimy z kilkoma informacjami.
W ramach kolejnych akcji porządkowych zajęliśmy się między innymi działem archiwum. Opis został zmieniony w następujący sposób:
W archiwum przechowujemy przez okres 12 miesięcy nieaktualne tematy. Tematy mające więcej niż rok będą całkowicie usuwane.
W związku z powyższą zmianą dajemy czas do końca roku 2022, żeby każdy zainteresowany skopiował istotne dla niego treści, które przekraczają wskazany okres. Po rozpoczęciu 2023 rozpoczniemy bowiem trwałe usuwanie nieaktualnych tematów i postów z archiwum.
Od dzisiaj działa również automatyczne skalowanie avatarów w profilu oraz wprowadzono znacznik [avatar] do skalowania avatarów wstawianych w galerii. Znacznik znajdziecie w edytorze posta.

Pozdrawiamy,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#59362 19 gru 2022, 22:20

Ogłoszenie #88

Drodzy Edeńczycy,
Przychodzimy z najnowszymi wieściami!
Jak część z Was mogła zauważyć od jakiegoś już czasu wprowadzamy zmiany i pracujemy nad ulepszeniem Edenu. Jesteśmy maratończykami, nie sprinterami, dlatego dokonane poprawki będą wprowadzane powoli i chcemy uczulić na to, że forum będzie zmieniało się w przeciągu najbliższego czasu. Nie jesteśmy w stanie podać Wam dokładnie określonego terminu, jednakże o wszelkich istotniejszych zmianach będziecie informowani przedwcześnie. Na ten moment prosimy o cierpliwość. Wciąż pracujemy i staramy się ulepszyć naszą wspólną przestrzeń. Gorąco zachęcamy choćby konta forumowe do sprawdzania swoich skrzynek z prywatnymi wiadomościami.
Z uwagi na wystosowane propozycje związane z Ogłoszeniem 87 sporządziliśmy ankietę. Jej zamknięcie nastąpi 5 stycznia 2023 roku, dlatego poprosimy, żeby każdy Edeńczyk oddał do tego czasu swój głos.

Pozdrawiamy,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#59814 16 lut 2023, 1:07

Ogłoszenie #89

Drodzy Edeńczycy,
Przychodzimy do Was z nową ankietą, która pomoże nam wprowadzić kolejne zmiany z jak największą korzyścią dla wszystkich zarejestrowanych. Będziemy wdzięczne za oddanie głosów w ankiecie, dotyczącej Ocen. Jej zamknięcie nastąpi 28 lutego 2023 roku i do tego czasu prosimy wszystkich zainteresowanych o zagłosowanie i wyrażenie swojego zdania.

Pozdrawiamy,
Ekipa Edenu.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want