Pytania i propozycje

Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60890 01 maja 2023, 11:21

Saiko pisze:
01 maja 2023, 11:15
medusa pisze:
01 maja 2023, 11:14
@Saiko rysunkowe avatary znalazły się w archiwum ponieważ nie były aktualizowane od 2018 roku; nie były tez dodawane nowe. Tym tematem jednak zajmiemy się w przyszłości, gdy wrzucimy ankietę o wizerunkach i zasadach dotyczących wrzucania avatarów etc., w tej chwili priorytetem jest dla nas sprawa prezentacji :<3:

2018? Interesujace, bo rysunkowe avatary wrzucałam tu w 2020 lub 2021 roku....
To nadal jakieś 3 lata. I tak jak wspomniałam wyżej, zajmiemy się ta sprawą, po wyklarowaniu pewnych spraw. Temat dla mnie zamknięty, miłego dnia :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#60915 04 maja 2023, 7:42

Z innej pary kaloszy to nie powinno się wrzucać czyjegoś kodu nawet ze źródłem, bo po to twórcy mają strony aby na nie wchodzić. A z tego co wiem nasi zachodni przyjaciele są tym punkcie przeczuleni na maksa więc lepiej to usuńcie: X i X . Wystarczy w przydatnych stronkach podrzucić link do forum tej osoby, a będzie to już lepiej wyglądało :D
3 Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#60916 04 maja 2023, 10:04

Fajne kody, swoją drogą. Na pewno bym ich nie znalazł gdybym miał się przegrzebywać przez podkategorie podkategorii na francuskojęzycznym forum.
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#60930 10 maja 2023, 7:30

Poproszę o wypisanie zmian, które zostały wprowadzone do głównego regulaminu.

Może moglibyście na przyszłość dać w ogłoszeniu dwie wersje do porównania? Bo teraz właściwie nie wiadomo czego szukać.

Czy temat prezentacji jest zakończony? Dalej avatary mogą dawać tylko graficy, co zmusza do założenia prezentacji, a był to temat poruszany wcześniej i chciałabym wiedzieć czy w takim razie uważacie go za zamknięty i jedyna zmiana w prezentacjach oprócz wzoru to to, ze można bez niej pisać w zapowiedziach?

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60933 10 maja 2023, 9:11

@nata jasne, w przyszłości będziemy wrzucać dwie wersje do porównania. W tej chwili zostały usunięte informacje na temat obowiązkowych prezentacji.
Natomiast jeśli chodzi o avatary to wrzucać może je każdy, a grupa grafików (co jest wspomniane w regulaminie) jest dla osób zajmujących się grafiką na fora.

Tak, temat prezentacji jest dla nas zakończony. :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#60936 10 maja 2023, 9:47

To w takim razie macie jeszcze do zmiany regulamin avatarow, bo jego pierwszy punkt to:
„Tylko Graficy mogą publikować treści w dziale avatarów. Avatary dodawane z innych kont będą usuwane.”

Awatar użytkownika

 Luxter#4127

#60937 10 maja 2023, 9:52

Jak pozostawienie obowiązkowych prezentacji dla grafików i koderów ma się do wyników głosowania, w których ta opcja uzyskała tylko 8 głosów? Jakie uzasadnienie stoi za tym rozwiązaniem?


Czy prezentacje powinny być obowiązkowe?
Tak, dla wszystkich - 4 głosy
Tak, dla grafików i koderów - 8 głosów
Nie - 79 głosów

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60938 10 maja 2023, 10:23

@nata dzięki, zaraz to zmienię!
@Luxter prezentacja nie są obowiązkowe, dla nikogo. Żeby należeć do grupy technika bądź grafika trzeba zgłosić w zamówieniach :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secret of London
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 9 razy

#60941 10 maja 2023, 11:18

5. Dostęp do działu z avatarami mają wyłącznie użytkownicy Edenu, którzy przeszli weryfikację prezentacji.
Macie w regulaminie jeszcze to.

I przy okazji może zamiast karać ostrzeżeniem te konta forumowe, które zagłosowały w ankietach, to po prostu wyłączcie możliwość głosowania w ankietach grupie kont RPG. :<3:
3 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60949 11 maja 2023, 10:54

@Yukirin punkt z regulaminu został usunięty, dzięki za spostrzegawczość :<3:

Co do kwestii ostrzeżeń, to regulamin jest dla wszystkich. Uprawnienia są wyłączone, jednak domyślna grupa je nadpisuje. Mam jednak inne rozwiązanie na przyszłość, ale dziękuje za podpowiedz 🫶🏻
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secret of London
Podziękował(a): 11 razy | Pomógł(a) : 9 razy

#60951 11 maja 2023, 19:17

W kwestii uprawnień na phpBB - jeśli w którejś grupie ustawi się uprawnienie na "nigdy" to to robi się wtedy nadrzędne i nadpisuje "tak" innych grup jakie ma dane konto nadane.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60953 11 maja 2023, 21:09

Dzięki @Yukirin :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Osoba odpowiedzialna: Millennium Eye
 Millennium Eye#0538

#60955 11 maja 2023, 22:32

Macie błąd w regulaminie
8. W przypadku, w którym nazwa danego Konta RPG jest zajęta przez konto zdezaktywowane (np. różne wariacje Nowego Jorku), osoby odpowiedzialne za nowe konto RPG mogą zgłosić się do Administracji z prośbą o zmianę nicku zdezaktywowanego konta.
9. Po upływie 2 lat od ostatniego logowania Administracja usuwa konto w przypadku niskiej* aktywności, a dezaktywuje te o wysokiej** aktywności.

*Za konta o niskiej aktywności uznaje się te, na których liczba postów nie przekroczyła 20, a udostępniane treści nie obejmowały paneli dyskusyjnych.
**Za konta o niskiej aktywności uznaje się te, na których liczba postów przekroczyła 20.
Wzmianka dwiema gwiazdkami '**' w 9 punkcie regulaminu odnosi się do kont o wysokiej aktywności. Jednak oba odnośniki, w tym ten o dwóch gwiazdkach mówi o niskiej aktywności.

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60956 11 maja 2023, 22:50

@Millennium Eye poprawione, dzięki!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
babo, ile mam czekać na twoje forum ???
Podziękował(a): 25 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#60959 12 maja 2023, 15:23

Rosalinda pisze:
04 maja 2023, 7:42
Z innej pary kaloszy to nie powinno się wrzucać czyjegoś kodu nawet ze źródłem, bo po to twórcy mają strony aby na nie wchodzić. A z tego co wiem nasi zachodni przyjaciele są tym punkcie przeczuleni na maksa więc lepiej to usuńcie: X i X . Wystarczy w przydatnych stronkach podrzucić link do forum tej osoby, a będzie to już lepiej wyglądało :D
Doczekamy się jakiejś odpowiedzi/reakcji? Czy będziemy się bawić we wstawianie nieswoich kodów i avków dorzucając łaskawie link do strony autora? :kij: