Problemy techniczne

Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#60879 30 kwie 2023, 10:08

Nie mam możliwości zakładania tematów w dziale z avatarami i kodami. W tym pierwszym nie mogę nawet odpowiadać. Uprzejmie proszę o naprawienie tego błędu i pozwolenie mi jako zwykłemu użytkownikowi na wyżej wspomniane <3

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60881 30 kwie 2023, 13:51

@Saiko w tej chwili zakładać tematy/odpowiadać w istniejących mogą tylko graficy :<3: trwa jednak ankieta na temat obowiązkowej prezentacji, wiec jeśli jeszcze nie głosowałaś to zachęcam :) po jej zakończeniu na pewno przedstawimy wam plan działania. :smok:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#60884 01 maja 2023, 8:38

medusa pisze:
30 kwie 2023, 13:51
@Saiko w tej chwili zakładać tematy/odpowiadać w istniejących mogą tylko graficy :<3: trwa jednak ankieta na temat obowiązkowej prezentacji, wiec jeśli jeszcze nie głosowałaś to zachęcam :) po jej zakończeniu na pewno przedstawimy wam plan działania. :smok:
A dlaczego teraz randomowo zabraliście mi kolor Edeńczyka i już nie mogę odpisywać w ŻADNYCH tematach posa organizacyjnymi?

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60885 01 maja 2023, 10:44

@Saiko dlatego, ze wdytowalas swoją prezentacje i usunelas treść na: :) :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#60886 01 maja 2023, 10:57

medusa pisze:
01 maja 2023, 10:44
@Saiko dlatego, ze wdytowalas swoją prezentacje i usunelas treść na: :) :<3:
Zostałam zweryfikowana przez poprzedniego administatora i otrzymałam akceptację. Proszę wskazać mi zapis w regulaminie, który zabrania zmieniania treści własnej prezentacji.

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#60896 01 maja 2023, 22:46

A dałoby się to cudo trochę zmniejszyć? 4.23MB na element który wizualnie na stronie zajmuje mniej niż to zdanie to odrobinę sporo.

Obrazek

Na szybko:

jpg 120x40px, 3kb
Obrazek

png 240x80px (pod retinę), 37kb
Obrazek

Obie wersje wyostrzone dla czytelności.

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London, Die Ac Nocte
Podziękował(a): 13 razy

 saiko#7428

#60897 02 maja 2023, 14:52

nie rozumiem dlaczego znów z nicku zniknął mi kolor, skoro mam prezentację...?

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60901 02 maja 2023, 16:43

Dlatego @Saiko :

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#60905 02 maja 2023, 18:56

Wracam z problemem w dziale poszukiwań - nie mam pola na tagi, które powinno tam być. Nie wiem czy to kwestia uprawnień, czy cuś innego.
Potwierdzone z innym użytkownikiem, że takie pole powinno się tam znajdować :lol:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
toczę wieczną wojnę między snem a postami
Moje RPGi
morsmordre
Podziękował(a): 1 raz

 asi.a

#60995 20 maja 2023, 23:52

Cześć! <3

Podbijam powyższe, pole na dodawanie tagów nie wyświetla mi się też przy dodawaniu poszukiwań. Czy jest już na to jakieś obejście?

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60996 20 maja 2023, 23:57

@saycia, @eerie szczerze mówiąc nie wiem co się stało z tagami, ale jutro pogrzebie jeszcze w panelu :<3: w razie konieczności zwrócę się o pomoc do @Elian 🙈
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
toczę wieczną wojnę między snem a postami
Moje RPGi
morsmordre
Podziękował(a): 1 raz

 asi.a

#60997 21 maja 2023, 0:09

@medusa na spokojnie, dzięki! :<3:

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje RPGi
sol
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#61621 15 lis 2023, 10:52

Obrazek

Uhh, nie wiem, czy to tylko u mnie, ale niektóre odznaki nie mają obrazka? Nie działają mi na pewno: te Hogwartowe (Ślizgon, Puchon) i Sith, Jedi. (Jak coś to chodzi mi o wszystkie profile użytkowników, a nie konkretnie o mój <3)

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#61625 17 lis 2023, 13:40

hej @Bezimienna, spis odznak został "wyszczuplony" i usuwam je z profilów powoli, więc proszę o trochę czasu :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje RPGi
sol
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#61631 18 lis 2023, 20:39

medusa pisze:
17 lis 2023, 13:40
hej @Bezimienna, spis odznak został "wyszczuplony" i usuwam je z profilów powoli, więc proszę o trochę czasu :<3:
Oooooooo okej, rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie