Edenowe porządki

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem zmęczona dramami, ale nie dramami azjatyckimi.
Możesz mówić do mnie oppa.
Moje fora
Kołysanka, studia i kręceniem się w necie </3
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#57870 29 kwie 2022, 2:16

Edenowe porządki
Miejsce, w którym będą się pojawiały pomniejsze ogłoszenia o terminach przewidzianych czystkach. Będą one bazowały na regulaminie głównym i regulaminach pomniejszych, przyklejonych bezpośrednio w działach.
Tylko od czasu do czasu zauważyłem łańcuch na stópce ptaszka lub zastanawiałem się nad tym, jak okrutny zgotowano mu los - wzbijał się na krótko, zmuszony do powrotu zawsze w to samo smutne miejsce.

Obrazek

Dołącz do Stowarzyszenia Nieumarłych Tekstówkowiczów i razem z nami promuj tekstówki.

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem zmęczona dramami, ale nie dramami azjatyckimi.
Możesz mówić do mnie oppa.
Moje fora
Kołysanka, studia i kręceniem się w necie </3
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 4 razy

#57871 29 kwie 2022, 3:01

Czystki przewidziane na 6 maja
  • Porządek w grupach: przewidziane usunięcie koloru @Houndour, @crystaleth, @Cursebreaker, @Episkey, @Hope Valley,@monterey, @New York City, @Vattghern, @Venandi (konta forumowe mogą poprosić o zwiększony czas na podtrzymanie koloru, zyskując tym samym dodatkowy miesiąc na wrzucenie aktualizacji forum)
  • Porządek w pomysłach: jutro zostaną wystosowane PW i w przypadku braku odpowiedzi, podane tematy zostaną przerzucone do archiwum:
    - Psie forum, lekkie powiązanie z mitologią @Malai
    - Isle of Skye @Isle of Skye
    - Dziki zachód ze szczyptą fantastyki - pomysł zupełnie luźny @Yee-haw
    - Black Creek @Black Creek
    - polskie klimaty @weselnyklimat
    - Milan by Night
    @Kira
  • Porządek w warsztatach: przewidziane przerzucenie Goodaz's avatars od @goodaz do archiwum
  • Porządek w poszukiwaniach: przewidziane przesunięcie poniższych tematów do archiwum:
    - Wilczyca poszukuje @Pani Zuo
    - Dzieci dla rodziny zmiennokształtnych kojotów @Agnis
    - Pan 36lat @turiruri
    - Bracie, poprowadź nas @Jaga
    - Starring role @Rebel
    - Była dziewczyna i przyjaciółka z korzyściami @wanilia
    - Dwaj starsi bracia poszukiwani @TIS0N
    - BĄDŹ MOIM ŚWIATEŁKIEM... KIEDY TYLKO WIDZĘ MROK @Jesse
Tylko od czasu do czasu zauważyłem łańcuch na stópce ptaszka lub zastanawiałem się nad tym, jak okrutny zgotowano mu los - wzbijał się na krótko, zmuszony do powrotu zawsze w to samo smutne miejsce.

Obrazek

Dołącz do Stowarzyszenia Nieumarłych Tekstówkowiczów i razem z nami promuj tekstówki.

ODPOWIEDZ ]