Namierz error, zbieraj punkty, wygrywaj nagrody!

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem zmęczona dramami, ale nie dramami azjatyckimi.
Możesz mówić do mnie oppa.
Moje fora
Kołysanka, studia i kręceniem się w necie </3
Podziękował(a): 5 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#57071 31 gru 2021, 16:16

Hej! Jesteśmy w trakcie zajmowania się wizerunkami i na pewno o tym nie zapomnimy. Możecie jednak już teraz dawać nam znać, gdy zauważycie braku konkretnego wiza na spisie. To z pewnością ułatwi nam zadanie. Z góry dziękujemy :<3:

Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic
Podziękował(a): 26 razy | Pomógł(a) : 25 razy

#57072 31 gru 2021, 18:30

stoned pisze:
29 gru 2021, 21:21
w spisie wizerunków brakuje wielu wizerunków, które mają już pozakładane swoje tematy. przy następnej takiej sytuacji będę podrzucała to w formularz, jednak może warto byłoby to przejrzeć? wiem, że to sporo pracy, ale jednak to ważna część edenu.
Ja to nadrabiam powoli, przyznam się, że trochę ostatnio nie miałam czasu tego robić, ale planuje po nowym roku znów do tego przysiąść. Jeśli coś zobaczysz, to jak będziesz miała chwilę i ochotę, to możesz wrzucić w formularz, będę wdzięczna :<3:
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
O mnie
Avatar - dances with Fern Gully Pocahontas aliens while Saving Private Ryan from 9/11
Moje fora
moduję morsa - jayden vane
Pomógł(a) : 3 razy

chubbydumpling#8363

#57193 11 sty 2022, 10:15

@Rebel nie ma problemu. przy okazji dziś natrafiłam na panią, która ma założone 2 tematy - ten i ten. pierwszy z nich jest podlinkowany w spisie wizerunków i znajduje się w złym subforum.

Zrobione - Crashie
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
avataruję na potęgę i dzielę się tym co stworzę
Moje fora
administruję bazarek, forum z zasobami graficznymi / szaleję na lunarii
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 6 razy

#57216 12 sty 2022, 15:50

Czy jest możliwe poprawienie wyszukiwarki na forum? Często jej używam w celu sprawdzenia, czy dany wiz jest już dodany i równie często to szwankuje. Stąd też może duble wizerunków? Z aktualnych rzeczy: wpisałam barnard zoe i avatary się nie pokazały, lecz pamiętając że już kiedyś dodawałam avki wyszukałam je dopiero po spisie. Teraz wyświetlają się avki ze zdublowanego tematu. Fajnie jakby coś dało się zrobić z wyszukiwarką, a jak nie to trudno :D
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 4 razy

#57220 12 sty 2022, 20:25

fassylover pisze:
12 sty 2022, 15:50
Czy jest możliwe poprawienie wyszukiwarki na forum? Często jej używam w celu sprawdzenia, czy dany wiz jest już dodany i równie często to szwankuje. Stąd też może duble wizerunków? Z aktualnych rzeczy: wpisałam barnard zoe i avatary się nie pokazały, lecz pamiętając że już kiedyś dodawałam avki wyszukałam je dopiero po spisie. Teraz wyświetlają się avki ze zdublowanego tematu. Fajnie jakby coś dało się zrobić z wyszukiwarką, a jak nie to trudno :D
a ja właśnie się dziwiłam, że jej nie ma, bo kojarzyłam :o

więc jeśli coś by się dało zrobić jak prosi Fassy to byłoby super ♥

Teraz np dodawałam angeline jolie to też mi jej wyszukiwarka nie pokazała, a widzę, że temat jest :o