Kontakt z administracją

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

Noritoshi#2699
 6016244

#54424 05 gru 2020, 11:05

Hej, zaktualizowaliśmy ogłoszenia. Przepraszamy za zwłokę.
x x x x

Awatar użytkownika

#54441 06 gru 2020, 12:04

fassylover pisze:
05 gru 2020, 9:22
Hej :krul: Istniałaby możliwość uregulowania częstotliwości podbijania tematu z reklamą? Np. kilka dni albo tydzień między newsami?
Chyba umknęło po niefortunnej zmianie strony w temacie :D
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.

Noritoshi#2699
 6016244

#54445 06 gru 2020, 12:49

Okej, dobra, źle zrozumiałem pytanie. Myślałem że chodzi o nieaktualność reklam w nagłówku forum. Porozmawiamy o tym aspekcie, o który pytasz :smok:
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Ta dziwna ciocia, przed którą ostrzegała cię rodzina.
Moje fora
Sacred28
Podziękował(a): 15 razy | Pomógł(a) : 4 razy
 bezimienna#5963

#54446 06 gru 2020, 14:40

Ja czytając nowe posty w tym temacie zauważyłam, że fassylover ma dwie odznaki - uczestnik jednego konkursu i uczestnik dwóch konkursów. Coś mi mówi, że powinna mieć jedną?

Poprawione!
~Nori

Awatar użytkownika
 Crimson Rose#9033

#54497 14 gru 2020, 0:00

Dzień dobry. Ja bym chciała poprosić o usunięcie z reklam sci-fi całego tematu z marvel: bright times

Usunięte!
Nori

Awatar użytkownika
O mnie
rzuciłam pbf'y po raz drugi

#54661 03 sty 2021, 11:29

A ja (pewnie nie tylko ja) bym chciała wiedzieć czy jest jakiś plan na dalsze istnienie Edenu, bo jak na razie to nawet adminów ponownie nie widać :rip:

Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic, Hope Valley
Podziękował(a): 19 razy | Pomógł(a) : 11 razy

#54663 03 sty 2021, 15:40

VAYNER pisze:
03 sty 2021, 11:29
A ja (pewnie nie tylko ja) bym chciała wiedzieć czy jest jakiś plan na dalsze istnienie Edenu, bo jak na razie to nawet adminów ponownie nie widać :rip:
Twoje zachowanie jest co najmniej śmieszne, by nie powiedzieć żałosne. Odeszłaś sama z administracji Edenu i teraz szkalujesz: ta wiadomość i "dajcie mi dobre forum o pbf'ach" jest dobrym przykładem.

Eden zawsze w dużej mierze miał jedną funkcje, był punktem informacyjnym o nowych PBFach, gdzieś gdzie administracja może zamieszać aktualizacje etc. I Eden dalej tą funkcje spełnia. Nie musi być zawalony co chwilę konkursami, milion nowych postów każdego dnia. Administracja wrzuca w nowe reklamy, akceptuje wizerunki do spisu z formularzy, wszystko działa pod tym względem... po co ma być ich widać? Od zawsze Eden ma fazy mniejszej aktywności userów - większość się głównie ogranicza do czytania i szukania sobie jakiegoś forum do pogrania, co w tym złego?

Miłego dnia i powodzenia w szukaniu osoby, która ci da dobre forum o PBFach :*
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. I'm aggressive and you know it
2. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
O mnie

Noritoshi#2699
 6016244

#54664 03 sty 2021, 15:41

Hej Vayner! Dzięki za wiadomość. Przykro nam, że masz tak słabą pamięć i nie pamiętasz jak wygląda nasza sytuacja, mimo że minęło dopiero około miesiąca jak od nas odeszłaś. Nie musisz się o nic martwić, sytuacja się stabilizuje i tak jak wcześniej było Ci przekazywane, z początkiem roku nasz czas się przeoeganizuje. Pozdrawiamy i przypominamy, że masz do nas kontakt, a próby rozpętania dramy są całkowicie zbędne.

~Administracja
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
rzuciłam pbf'y po raz drugi

#54668 03 sty 2021, 17:39

Nie przyszłam tu rozpętać dramy :) chcialam po prostu wiedzieć jak się sprawy mają i czy wszystko idzie do przodu, to co miało iść, Nori, bo pamiętam, że miało się zmieniać po Nowym Roku, ale już siedzę ciuchutko i się nie odzywam. Dziękuję za odpowiedź i czekam w takim razie na wszystko <3

Awatar użytkownika
O mnie
Ta dziwna ciocia, przed którą ostrzegała cię rodzina.
Moje fora
Sacred28
Podziękował(a): 15 razy | Pomógł(a) : 4 razy
 bezimienna#5963

#54711 06 sty 2021, 18:25

1) Propozycja: zamiast łapek w górę i w dół w dziale ocen o wiele bardziej przydałyby się one w dziale Okiem Edenu, żeby zamiast cytowania czyjegoś posta i pisania „zgadzam się hehe” można było po prostu klepnąć kciuka.

2) Czy skoro dało się dodać takie łapki, to może dodajcie jeszcze „dziękuję”? I włączcie to w działach gdzie sobie nawzajem pomagamy, wrzucamy kody i tak dalej. <3 Takie podziękowania za podpisy i avki na pewno zmotywowałyby ich twórców i pokazały im, że robią je dla kogoś kto się z nich cieszy i chętnie korzysta.

Takie o, drobne sugestie wrzucam. :<3:

Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic, Hope Valley
Podziękował(a): 19 razy | Pomógł(a) : 11 razy

#54745 09 sty 2021, 16:28

Obrazek
Chyba bym tę ramkę z pomocą przeniosła wyżej, nad linki z prezentacją i warsztatami, będzie chyba estetyczniej wyglądało moim zdaniem <3 Taka ma sugestia <3
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. I'm aggressive and you know it
2. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
O mnie

Noritoshi#2699
 6016244

#54750 09 sty 2021, 18:26

Oceny dodałem w działach: Okiem Edenu, Zapowiedzi i Pomysłów na forum. Podziękowania są i są tam, gdzie Rebelion wskazała. Jeszcze popracuję nad prezentacją podziękowań w widoku profilu, bo jest brzydko :P I nad przetłumaczeniem wszystkich kwestii na język polski.
x x x x

Awatar użytkownika

#54778 10 sty 2021, 16:51

Proponuję archiwizację tego tematu i założenie nowego ze względu na sporą liczbę stron. Warto byłoby wyeksponować ten temat, aby był widoczny na głównej stronie :<3:
Czy porozmawialiście już o podbijaniu reklam, o czym pisałam kilka postów wyżej?
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek