Kontakt z administracją

Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#43266 20 sie 2018, 20:27

Poszukuję adminów forum http://www.vampire-diaries.wxv.pl/ Chciałabym odzyskać karty postaci. Nie wiem, gdzie mogę napisać ogłoszenie z prośbą o kontakt od tych osób. Czy jest takie miejsce na Edenie? A jeśli nie - czy przy okazji mogę złożyć wniosek o stworzenie go? Podejrzewam, że nie tylko ja od czasu do czasu chciałabym się skontaktować z adminami zamkniętych forów w takiej lub innej sprawie. Z góry dzięki. :)

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.

Noritoshi#2699
 6016244

#43271 20 sie 2018, 22:30

Hej!

Proponuję, abyś założyła temat w dziale: Poszukiwania osób (link). Proponuję otagować jako (3 tagi): aktualne, Vampire-Daries, szukam-kontaktu.
x x x x

Awatar użytkownika

#43278 21 sie 2018, 9:30

Ok, dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Moje fora
New York PBF

#44010 18 wrz 2018, 17:54

Jak sobie powiększyć czcionkę w okienku pisania? Jest dla mnie trochę za mała :(
https://i.imgur.com/PToTbAS.png
And don't believe the narcissism when everyone projects and expects you to listen to 'em. Make no mistake!

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.

Noritoshi#2699
 6016244

#44027 19 wrz 2018, 13:14

@Captain Marvel
Hej, powiększyłem czcionkę w okienkach.

Pragnę cię też poinformować, że po wejściu w edycje profilu (twoje konto), a następnie w ustawienia witryny, można skorzystać z opcji Wielkość czcionki na forum. Wszystkie czcionki na forum w twojej aktualnej przeglądarce zostaną w ten sposób powiększone. Efekt powinien być od razu widoczny.
x x x x

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem tą dziwną ciocią przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje fora
Necronomicon / Resurectio ♥

bezimienna#5963

#45440 21 gru 2018, 22:09

Hej, ja mam takie pytanko, które było rzucane już wiele razy, ale chyba nigdy nikt mi nie powiedział czemu ostatecznie tak jest (albo już nie pamiętam). Na czacie edenu nie da się edytować wiadomości. Jest to dla mnie bardzo nieprzyjemne. Jakoś nie rzucam tą informacją na prawo i lewo, ale niestety mam jedno z tych takich znienawidzonych w internecie (bo przecież słownik poprawia!!1) "dys" i bardzo często robię błędy, których nie zauważam jeszcze przez dobrych kilka minut, bo po prostu mi ich nie podkreśla. (Słowo jest napisane poprawnie, ale nie jest tym słowem o które mi chodziło, najczęściej przestawiam litery wewnątrz wyrazu kotek - ketok - ktoek. Nawet teraz zamiast "przez" napisałam "przed" gdyby kogoś zastanawiało dlaczego post był edytowany. ;;) O przecinkach nie wspomnę. Taka opcja edit ratowałaby mnie od wstydu. ;_;

Druga rzecz o której chciałabym wspomnieć to to, że nowe tematy z ukrytych notatników pojawiają się jako nowe tematy na chatboxie. Widać nazwę tematu oraz kto go dodał. Co prawda wejść w temat nie można, ale trochę psuje to to "poczucie tajności" jeżeli mogę to tak nazwać. W sensie, że chcesz sobie coś przetestować po cichu, a tu nagle całe forum wie. Super by było, gdyby jednak te działy ukryć przez wzrokiem tych, którzy nie mają do nich dostępu.

//edit 2

Po namyśle wydaje mi się, że powinnam (przynajmniej to drugie) dać tutaj: viewtopic.php?f=77&t=8107, ale nie ruszyłam głową. Nie bijcie. Już nie będę tam tego przenosiła. Chyba, że jest taka potrzeba, bo łatwiej wam ogarnąć. ;o Bo to bardziej pytanie i propozycja niż błędy ostatecznie.

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...

ALE ZAGRAŁABYM NA WIĘZIENIU.
Pomogę nawet w stworzeniu!
Moje fora
The Gifted (Admin/MG); Nowy Jork
Przez Koronę jestem zawalona robotą. JAK COŚ PILNEGO ZOSTAW PW NA EDENIE I KOPNIJ NA DISCORDZIE/GG!!!

Saycia#7474
 46242385

#45441 21 gru 2018, 22:37

Hej @SHAPPie !
Doskonale rozumiemy Twój problem, jednak w ostatecznym rozrachunku wspólnie stwierdziliśmy, że lepszym wyjściem będzie zablokowanie edycji wiadomości wysyłanych na SB.
Nie jesteśmy w stanie pilnować czatu 24/7 i tego typu zabieg jest dla nas jedynym sposobem na wyciągnięcie konsekwencji wobec osób, które mogłyby sobie pozwolić na zbyt wiele. Na dzień dzisiejszy w archiwum shoutboxa nie mamy wglądu w historię edycji i dopóki to się nie zmieni (a na to potrzebujemy nieco czasu) - edycja wciąż nie będzie możliwa.
Wierzymy też, że wysłanie drugiej wiadomości z poprawionym błędem jest mniejszym utrudnieniem, niż ewentualne późniejsze konsekwencje z nadużycia opcji edycji.

Co do notatników - na ten moment staramy się usuwać powiadomienia tak szybko, jak jest to możliwe i ten problem jest na liście priorytetowych do rozwiązania.
<style>.wielka62 {position: relative; width: 200px; height: 105px; outline-offset: 5px; outline: solid 1px #333; margin: 30px 0px; overflow: hidden;}.wielka62 img {width: 200px; height: 105px;}.wielka62 h1 {font-family: rochester; font-size: 23px; line-height: 27px; color: #fff; text-align: left; text-shadow: 2px 1px 3px #000; margin: 5px 7px;}.mruczanka62a {position: relative; width: 200px; height: 105px; background-color: rgba(0,0,0,0.6); margin-top: -210px; -webkit-transition-duration: 0.75s; -moz-transition-duration: 0.75s; -ms-transition-duration: 0.75s; -o-transition-duration: 0.75s;}.mruczanka62b {display: table-cell; width: 180px; height: 85px; font-family: armata; font-size: 12px; line-height: 15px; color: #fff; text-align: center; vertical-align: middle; padding: 10px;}.wielka62:hover .mruczanka62a {margin-top: -105px;}.mru62 {color: grey; text-decoration: none; font-size: 6px; line-height: 10px; position: relative; top: -25px; margin-left: 180px; opacity: 0.8;}</style><center><div class="forleo62"><div class="wielka62">Obrazek<div class="mruczanka62a"><div class="mruczanka62b">Please I wanna<br>
Die, die, die<br>
It’s muffin time!</div></div></div><div class="mru62">[mru]</div></center>

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

bezimienna#5963

#45442 21 gru 2018, 23:06

Okej, rozumiem. :c

Dzięki za tak szybką odpowiedź. <3

Awatar użytkownika
O mnie
*checking whether I can blame mercury retrograde for my latest problems*
Moje fora
angeltown, berrylane, deep lakes
bywam, ale rzadko
 gold#8233
 54725397

#49363 15 wrz 2019, 20:29

Hejka, przychodzę ze jedną sprawą. Bywam tu stosunkowo rzadko w sumie i nie wiem, czy tylko mnie się to rzuciło w oczy czy faktycznie jest dość dostrzegalne, kiedy się zerka na Eden częściej - chodzi mi o sprawę botów czy jakiegoś innego cholerstwa, które wrzuca w działy posty z różnymi dziwnymi rzeczami. Idk czy coś z tym robicie (szczerze nie zagłębiałam się w ogłoszenia, zerknęłam tylko w ten temat i wyłap error, więc może już gdzieś to było poruszane, jeśli tak, to sorki), ale osobiście mam wrażenie, że pasowałoby to chociaż na bieżąco usuwać. Nie znam się na tym absolutnie, co widać, bo nawet nie wiem czy poprawnie to nazwałam, ale tak w dużej mierze z ciekawości chciałabym wiedzieć, czy w ogóle podejmujecie jakieś kroki, by się tego pozbyć (na stałe, nie tylko doraźnie poprzez usuwanie tych tematów po jakimś czasie) lub czy to w ogóle możliwe. Thank you from the mountain :lama:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
*beep*
obecna
 Kira#6571
 43673436

#49378 17 wrz 2019, 12:17

Nie ukrywamy, że Eden ma problem z najazdami kolejnych botów na stronę. Zapewniam Cię, że usuwamy ich śmieci na bieżąco, a przynajmniej tak szybko na ile pozwala nam na to czas. Niestety cała administracja to osoby pełnoletnie, które mają inne obowiązki poza siedzeniem na Edenie i czekanie na bota do usunięcia. :(
Co do prób eliminacji problemów, to Nori pracuje nad całkowitym rozwiązaniem tej kwestii, ale jak już mówiłam jesteśmy ludźmi pracującymi, więc rozłazi się to trochę w czasie.
Niemniej dziękujemy za twoje spostrzeżenia oraz troskę o stan Edenu. :heart:

Awatar użytkownika

#49391 18 wrz 2019, 0:29

Na jakiej wersji skryptu działa Eden? Jeśli chodzi o boty, to u siebie na Granicy znalazłem rozwiązanie, które je całkowicie wyeliminowało i nie pojawił się żaden bot od... nie wiem, siedmiu lat? (poza krótkim okresem, gdzie forum było updatowane do dużo nowszej wersji i trzeba było przerobić skrypt ponownie). Rozwiązanie jest o tyle fajne, że nie wymaga żadnych dodatkowych capchy, pytań pomocniczych ani innych rzeczy utrudniających rejestrację normalnym użytkownikom. Główny minus jest taki, że trzeba uważać żeby nie nadpisać sobie plików przy updacie skryptu forum.

Odpowiedź udzielona na PW ~Nori.

#49911 01 lis 2019, 18:48

Sama nie wiem czy do dobry temat, ale prosiłabym o usunięcie postów w poszukiwaniach w tym temacie lub przesunięciu do archiwum całości :loff:

Awatar użytkownika
O mnie
23-letnia studentka charakteryzacji. Zapalony RPGowiec z ponad 11 letnim stażem w temacie, twórca larpowy na największych konwentach w Polsce, wychowawczyni na obozach fabularnych dla młodzieży.
Moje fora
*beep*
obecna
 Kira#6571
 43673436

#49915 02 lis 2019, 13:34

fassylover pisze:
01 lis 2019, 18:48
Sama nie wiem czy do dobry temat, ale prosiłabym o usunięcie postów w poszukiwaniach w tym temacie lub przesunięciu do archiwum całości :loff:
Przeniesione do archiwum.

Awatar użytkownika
O mnie
Fame is a beast that you can't control or be prepared for.
Moje fora
Angeltown, NYC, South Haven, Yellowlair Oats.

Quackson#5780

#50986 27 lis 2019, 21:51

Nie wiem właściwie, gdzie mogę się z tym zgłosić, zatem piszę tutaj. Chciałabym zmiany nicka z White Rabbit na Quackson, z tym, że nie wiem czy taka opcja jest możliwa, ale jeśli jest, to będę wdzięczna! C:
Quackson
Obrazek Obrazek
All these wasted days away, All I wanted was a way back home,
Take me back to that westwood road, Cause I'm moving on...

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

bezimienna#5963

#51760 20 mar 2020, 23:16

Babeczka za pięć lat mi nie działa.