#11 Nowy mistrz avatarów

ODPOWIEDZ ]

Które zgłoszenie podoba Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 28 kwie 2019, 22:10

Zgłoszenie 1
19
36%
Zgłoszenie 2
15
28%
Zgłoszenie 3
10
19%
Zgłoszenie 4
9
17%
Liczba głosów: 53
Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#46495 31 mar 2019, 18:18

MISTRZ AVATARÓW 2019
Zima pożegnała nas z przytupem (ostatnią śnieżycą w Warszawie :V), a Wy wciąż nieprzygotowani do wiosny? By należycie przywitać tę porę roku na Edenie - wychodzimy do Was z propozycją nie jednego, a aż dwóch konkursów - jednego dla Grafików, i drugiego - dla projektantów. Motywem przewodnim obecnych konkursów, jak już zapewne się domyślacie, będzie właśnie wiosna!

Zasady konkursu:
  1. W konkursie może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik Edenu.
  2. Celem konkursu jest wykonanie avatarów z podanych zdjęć i artów na samym końcu (prosimy o stosowanie wymiarów końcowych 200x320 (szer x wys) z wyjątkiem awatarów nr 5 i 6, dla których prosimy o wymiary 250x400).
  3. By wziąć udział w konkursie należy wykonać awatary ze wszystkich zdjęć i artów, a następnie wysłać je w PW zaadresowanym do @Kira.
  4. Awatary zgłoszone do konkursu będą prezentowane anonimowo w galerii konkursowej, dlatego zabrania się dodawania podpisów do swoich prac.
  5. Czas na zgłaszanie swoich prac macie do 21 kwietnia, godziny 20:00.
  6. Zwycięzcy zostaną wybrani przez użytkowników Edenu w ankiecie, która pojawi się 22 kwietnia i będzie trwać do 28 kwietnia, godziny 20:00. Ogłoszenie wyników pojawi się tego samego dnia przed północą.
  7. Wygraną w konkursie jest przypięcie warsztatu z dopiskiem [polecamy], uzyskanie koloru Grafika (jeśli jeszcze go nie posiadacie) oraz specjalna odznaka, która wyróżni Wasz profil.
~~~
Zdjęcia i grafiki (kliknij, by wyświetlić pełen obraz):
  1. Wizerunek współczesny - żeński
  2. Wizerunek współczesny - męski
  3. Wizerunek kostiumowy - żeński
  4. Wizerunek kostiumowy - męski
  5. Wizerunek rysunkowy - żeński
  6. Wizerunek rysunkowy - męski
  7. Wizerunek tematyczny #1
  8. Wizerunek tematyczny #2
Powodzenia!
Eden Team
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#46931 22 kwie 2019, 22:09

Zapisy do konkursu na Mistrza Avatarów dobiegły końca! Prezentujemy Wam nadesłane przez czterech uczestników prace.
Głosujecie na zbiór, który najbardziej przypadł Wam do gustu, a czas na to macie aż do 28 kwietnia, godziny 22.00!

Nasi graficy walczą o przypięcie warsztatu z dopiskiem [polecamy], uzyskanie koloru Grafika (jeśli jeszcze go nie posiadają) oraz specjalna odznaka, która wyróżni ich profil!

Nicki uczestników zostaną opublikowane po zakończeniu głosowania, 29 kwietnia, przed północą.

Do dzieła!

Zgłoszenie 1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Zgłoszenie 2
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Zgłoszenie 3
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Zgłoszenie 4
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem częścią układu, jedną z gwiazd w galaktyce. Zgubiłam duszę i mam dwie pomocne dłonie. W lewej ręce trzymam pióro tworzenia, a w prawej nożyczki niszczenia.
Pomógł(a) : 4 razy

 Noritoshi#2699
 6016244

#47285 10 maja 2019, 21:27

Nadszedł czas na wielkie podsumowanie naszych wiosennych konkursów. Jesteśmy szczęśliwi, że pomimo niewielkiej ilości zgłoszeń wszystkie prace konkursowe trzymały wysoki poziom. Dziękujemy wszystkim za udział.

Tytuł Mistrza Avatarów Wiosna 2019 w naszym wiosennym konkursie, z liczbą 19 głosów, wygrywa Bryta. Serdecznie gratulujemy wygranej oraz życzymy dalszych graficznych sukcesów.
Drugie miejsce zajęła Annika, z piętnastoma głosami na swoim koncie.
Ostatnią pozycję na pudle zajęła Polly, która otrzymała dziesięć waszych głosów.
Czwarte miejsce zajęła Saycia z dziewięcioma głosami oddanymi na jej pracę.
x x x x

ODPOWIEDZ ]