Outland PBF - Grafik i Koder

#46923 22 kwie 2019, 15:39

http://outland.forumpolish.com/

Witajcie, nasze forum dopiero się rozwija i dlatego też potrzebujemy waszego wsparcia. Jeśli chciałbyś pomóc, zapoznaj się z tym ogłoszeniem i jeśli uważasz, że jest to dla ciebie - koniecznie się zgłoś na PW, najlepiej bezpośrednio na forum. Oferujemy wynagrodzenie in-game i milą atmosferę! :)

Koder - Edycja Stylu
  • Szukamy kogoś, kto mógłby dopieścić styl naszego forum - może nawet stworzyć nowy jeśli tylko ma takie chęci i umiejętności. Ten aktualny, według nas, jest całkiem w porządku ale ma kilka niedociągnięć, które na pewno można by poprawić (zwłaszcza ogłoszenia!). Przewidujemy jednorazową współpracę, aczkolwiek potem taka osoba może zostać naszym technikiem.
Wynagrodzenie: Możliwość zaczęcia rozgrywki z Rangą 3 gwiazdkową bez potrzeby spełniania jakichkolwiek wymagań (Aczkolwiek w historii nadal musi być opisany przebieg Rytuału Przejścia). Możliwe też otrzymanie jakiegoś przedmiotu przydatnego na fabule (do uzgodnienia).

Grafik
  • Za aktualną grafikę odpowiadam ja i moje zdolności raczej nie są zbyt powalające, dlatego też miło by było jakby zgłosił się ktoś kto zdecydowanie lepiej sobie radzi z Photoshopem niż ja. To co z pewnością wymaga poprawy to banery reklamujące nasze forum i zapewne nagłówek też mógłby wyglądać lepiej.
Wynagrodzenie: Możliwość zaczęcia rozgrywki z Rangą 3 gwiazdkową bez potrzeby spełniania jakichkolwiek wymagań (Aczkolwiek w historii nadal musi być opisany przebieg Rytuału Przejścia). Możliwe też otrzymanie jakiegoś przedmiotu przydatnego na fabule (do uzgodnienia).

ODPOWIEDZ ]