Ekipy na małomiasteczkowy SL

O mnie
Lilibeth,Elka

#56639 28 paź 2021, 15:02

Pilnie poszukujemy chętnych do współpracy przy tworzeniu małego, klimatycznego miasteczka, gdzie każdy zna każdego. Miasteczko umiejscowione zostanie w Stanach Zjednoczonych - podobne do Brookhaven lub Forks. Będzie to autorskie miasteczko, znajdujące się wgłąb kraju z dala od większych metropolii. Chcemy skupić się na mało miejskim klimacie, wydarzeniach regionalnych takich jak święto lasu, czy błękitnych gór, czy spotkania kół zainteresowań. Miasteczko rozdzielone będzie przez rzekę. Będzie miało stronę bogatą i biedną. Prawdopodobnie będziemy mieć 3 rodziny fabularne, każda różniącą się od poprzedniej - ale jednocześnie mająca jakiś wspólny punkt.
Rozbudowany MG dostępny tylko dla osób aktywnych - czyli takich, którzy sami zadeklarują chęć gry z mistrzem. Główna jego rolą na forum będzie narzucanie comiesięcznych scenariuszy/opisów w formie gazetki miejskiej o wszystkich wydarzeniach w najbliższym czasie - dla całego miasteczka. A także udział w eventach.

Więcej informacji niebawem w zapowiedzi.


Kogo poszukujemy?
Zarówno wsparcia w prowadzeniu samego forum, jak również i jego budowie. Potrzebujemy osób do uzupelniania tematów, tworzenia list, w także grafików i koderów. Chcesz nam pomóc? Zapraszamy do zgłoszeń. Jeśli zbierzemy solidne grono pracę ruszą bardzo szybko ❤️

ODPOWIEDZ ]