koder pilnie poszukiwany

Awatar użytkownika

#54665 03 sty 2021, 16:14

Hej! Desperacja w poszukiwaniu jakiegoś magika kodów sprawiła, że zdecydowałam się założyć tutaj konto, z nadzieją, że uda nam się znaleźć jakąś dobrą duszyczkę do pomocy. Nie przedłużając jednak.

Wraz z koleżankami, z którymi mamy już wprawę w prowadzeniu forum (tak przynajmniej wnioskujemy po niektórych opiniach od niezależnych ekspertów) zdecydowałyśmy się stworzyć coś nowego, na tym coraz bardziej kurczącym się rynku SL-ów. Pomysłów nam nie brak, zaangażowania także, mamy już ustalonych sporo rzeczy, z wykupieniem domeny czy wgraniem na nie forum również nie ma żadnych trudności. Żadna z nas nie zna się jednak na tyle na kodach, aby stworzyć jakiś piękny wygląd, który zachęciłby ludzi do wpadnięcia do nas i rozgoszczenia się. Na ten moment możemy zdradzić, że nie będzie to miejsce osadzone w Stanach Zjednoczonych, z większą ilością szczegółów wolimy się jednak wstrzymać, skoro wciąż nie wiadomo nawet czy projekt nam wypali. Z kwestii technicznych mogę dodać, że ze względu na wygodę zależałoby nam na kimś, kto zna się na pisaniu kodów w phpbb3, wiemy jednak, że takich osób jest niewiele, więc z przema również będziemy się cieszyły!

Gdyby znalazła się jakaś chętna duszyczka, to więcej mogę powiedzieć i ustalić na ten temat osobiście tutaj na pw bądź na discordzie clumsy llama#5202

PS. Oczywiście nie mówimy tutaj o pracy za ładny uśmiech, wszelkie kwestie związane z tym co, kto i za ile omówimy już osobiście!

ODPOWIEDZ ]