Budowniczego na FIU!

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
całkiem groźna ze mnie panterka
Moje fora
skrobiemy Florida International University, a Ty?

#53770 22 paź 2020, 23:59

Obrazek
Hejka, Panterki!

Roary w naszym avatarze naprawdę potrzebuje towarzystwa, a właściwie - wsparcia i to fachowego. Na dzień dzisiejszy nasza ekipa jest skromna, ale ma pomysł, chęci do pracy i potrzebne środki. Czego nie ma to... skillsów w tej dyscyplinie czarnej magii, którą mugole nazywają kodowaniem w css. O ile jakieś bardzo podstawowe i proste rzeczy nie sprawiają nam problemów, o tyle zakodowanie własnego stylu - już tak, więc akurat tę sowę ślemy przede wszystkim do utalentowanych koderów. Nie mamy wygórowanych wymagań, bo zależy nam przede wszystkim na prostocie i czystości, ale za to proponujemy ciacha, świeży projekt i wizję stworzenia nowego, przystępnego miejsca do gry.

Reasumując zatem:
  • szukamy kodera, zdolnego i chętnego zaprojektować dla nas styl na forum, o którym więcej można przeczytać tu
  • optymalnie byłoby, gdyby koder był w stanie pracować z phpbb3, gdyż mamy swój serwer i domenę, a silnik ten proponuje mnóstwo nowoczesnych i przydatnych rozwiązań, natomiast dopuszczamy do siebie ewentualność, że zostaniemy na starym, poczciwym przemo; to nie jest wielki problem.
Chętnych po więcej informacji - klasycznie zapraszamy na PW, a wszystkim życzymy dużo zdrówka.
No i najważniejsze: go Panthers!

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
całkiem groźna ze mnie panterka
Moje fora
skrobiemy Florida International University, a Ty?

#53923 30 paź 2020, 23:39

Bump.
Na pokładzie udało się odnaleźć grafika, więc to powinno ściągnąć część czasochłonnych obowiązków z barków potencjalnej panterki-magika, a na dodatek dotarło do nas zaopatrzenie w postaci kwaśnych żelków*, więc oferta robi się poważna. :brewki:
Chodźcie do nas, zróbmy razem coś fajnego. :wroc:

* dużej ilości kwaśnych żelków.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]