Pomoc w tworzeniu forum w wschodniej Anglii

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
częściej mnie nie ma niż jestem

alek#7308

#56311 30 lip 2021, 21:48

Cześć!
Poszukujemy osób do pomocy w tworzeniu nowego forum. Mowa tutaj o SL’u osadzonym w angielskim mieście, będącym jednocześnie nowym tworem i drugą odsłoną Orchard Stable (poprzedniego forum, które działało w latach 2013-2020). Tym razem stawiamy przede wszystkim na miasto, ale wciąż nie rezygnujemy z wątku jeździectwa.
Od razu podkreślamy, że żadna z poszukiwanych osób nie musi mieć nic wspólnego z jeździectwem! Jeśli jednak masz z nim coś wspólnego i chcesz pomóc, to też się do nas odezwij.
Sprawa wygląda następująco: jest nas dwie, Joy#9747 i alek#7308. Potrzeba nam wsparcia, głównie w tworzeniu treści, a także w prowadzeniu forum już po otwarciu. Poszukujemy:
- Osoby, która udzieli nam kreatywnego wsparcia i pomoże uzupełnić i/lub stworzyć treści na forum. Mamy konkretne rzeczy do zrobienia, część jest już napoczęta/prawie skończona, ale jak najbardziej jesteśmy otwarte na kolejne pomysły! Taka osoba miałaby też za zadanie przejrzeć już istniejące treści i, w miarę możliwości, skorygować je lub zasugerować poprawki. Idealnie by było, gdyby zechciała zostać trzecim Administratorem i razem z nami prowadzić i rozwijać forum po otwarciu.
- Osoby, która wcieli się w rolę Moderatora, wspomoże proces tworzenia (np. zakładając lokacje z opisami – mamy już gotowy spis o rozsądnej długości, więc nic strasznego ;) ), a po otwarciu forum będzie wspomagać jego działanie i pomagać Użytkownikom.
Wiele rzeczy mamy już obmyślonych, tylko brakuje nam czasu na realizację, a chcemy już wreszcie oddać forum do gry.
- Mistrza Gry, który będzie potrzebny gdy forum już powstanie. Najpilniej szukamy osoby, która zajmie się miastową częścią forum i będzie wymyślać mieszkańcom zadania, ingerować w ich fabuły, wymyślać i prowadzić eventy. W drugiej kolejności potrzebujemy osoby, która wspomoże jeździecką część forum; do jej obowiązków także zalicza się ingerowanie w fabuły jeźdźców i koni, prowadzenie i wymyślanie eventów, zawodów. Oczywiście oferujemy swoje wsparcie :) A zainteresowanym osobom chętnie opowiemy przed podjęciem decyzji o forum, mieście i kierunku, w jakim chciałybyśmy się udać. Zależy nam na tym, by Mistrzowie Gry mieli z nami wspólne wizje i zajawki.
Chętni mogą się zgłaszać w tym temacie albo pisać do którejś z nas – w obu przypadkach stworzymy wspólną konwersację na Discordzie, żeby lepiej się poznać i wszystko obgadać.

Awatar użytkownika
częściej mnie nie ma niż jestem

alek#7308

#56343 06 sie 2021, 19:25

Udało nam się znaleźć 3 osoby do pomocy z lokacjami, częścią jeździecką oraz trzeciego Administratora. Niemniej dalej szukamy aktywnego Mistrza Gry, który mógłby nas wesprzeć już po otwarciu. Osoby z pomysłami oraz zaciekawione konceptem forum również serdecznie zapraszamy do kontaktu! :<3:

ODPOWIEDZ ]