need some quiet space

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
pozwalam na erotyczne doznania, robię avki, bo nic mi się nie podoba
Moje fora
morsmordre, la

#49403 19 wrz 2019, 17:49

need some quiet space
when the world is too loud
ObrazekObrazekObrazek
codzienności, nieznajomej
♫♪♬
Nie wiem, kim jesteś ani czym się zajmujesz. Gdzie mieszkasz ani po której stronie stoisz. Być może jesteś człowiekiem takim jak ja — podobnym do samotnej wyspy, która próbuje odnaleźć swoją drogę w zwiększającym się chaosie. I w tym chaosie na siebie trafiamy. Gdzie się spotykamy? Być może mijamy się w tej samej księgarni w labiryncie półek. Być może, gdy ty wychodzisz do pracy, ja zawsze ze swojej wracam tą samą uliczką. Być może lubimy siadać na sąsiadujących ławkach między parkowymi alejkami. Być może mamy słabość do tych samych ciast w ulubionej cukierni. Być może zaopatrujemy się u tego samego krawca. Być może... Być może... Nie wiem, co spowodowało przerwanie tej linii nieświadomości. Czy przypadkowe zderzenie. Czy uderzająca o podłogę książka. Czy porwana wiatrem gazeta. Czy wydłużająca się kolejka. Czy... Dostrzegamy w końcu jednak swoją obecność i co z tym faktem zrobimy?
Nie narzucam płci, zawodu, politycznych preferencji poszukiwanej osoby. Widziałabym tutaj jednak zdecydowanie dorosłego, bliżej Jaydenowi nieznanego. Nie mam wyklarowanej wizji tej relacji ani jej charakteru, ale widzę ją jako pełną niuansów, codziennych rytuałów, trywialnych spotkań, podczas których zamienimy parę ulotnych słów, a potem rozejdziemy się w swoje strony. Chwilowe zawieszenie w wojennych zamieszkach, o którym zapomina się zaraz po zakończeniu, ale zostawia pewną dziwną nostalgię. Czarno-biała fotografia angielskiego życia. Czy uda nam się zmienić to w coś innego, czy pozostanie jak jest? To już zależy od nas i tego, jak pokierujemy relacją. Jestem otwarta na pomysły i jeśli szukasz urozmaicenia — zapraszam! Chętnych zapraszam na PW i do zapoznania się z moją postacią.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
pozwalam na erotyczne doznania, robię avki, bo nic mi się nie podoba
Moje fora
morsmordre, la

#49601 04 paź 2019, 5:58

Nieaktualne!
Obrazek

ODPOWIEDZ ]