So stay with me, Evelyn...

Awatar użytkownika
O mnie
Antyspołeczna kluska z zamiłowaniem do krzywdzenia postaci, a jednocześnie płakania nad ich losem
Moje fora
Szukam swojego miejsca + pomagam tworzyć Brakebills
 Lyanna#7804

#48969 31 sie 2019, 16:23

Zapewne najważniejszy w życiu Evelyn mężczyzna, który po niezbyt spokojnym rozwodzie jej rodziców dość skutecznie wszedł w oczach dziewczyny w niemal ojcowską rolę. Jedyna osoba, z którą była niegdyś w stanie porozmawiać zupełnie szczerze, opowiadać bez ogródek o obawach i nadziejach na przyszłość. Jeśli ktokolwiek dostrzegł pęknięcia w jej wizerunku idealnego dziewczęcia, powstające w wyniku wywieranej na nią presji by osiągnęła sukces, to był to właśnie on.
Jak zniósł jej uprowadzenie? Na ile udało mu się odbudować więź z dziewczyną, gdy ta wróciła do domu skrzywiona tragicznymi wydarzeniami? I czy jego staraniami od początku kierowały jedynie bezinteresowne pobudki? Na te i inne pytania mam nadzieję wspólnie znaleźć odpowiedzi, a żadna z nich nie musi być ani łatwa, ani przyjemna. Lubię rozgrywać trudne relacje, jestem więc otwarta na nawet największe dramy. Nie mam szczególnie sprecyzowanych oczekiwań, acz dobrze by było, gdyby pan X miał powyżej 35 lat i nie mogę nie polecić pewnego konkretnego wizerunku ;)
Kontakt ze mnę przez PW tutaj, na Ashtown - Alyona/Evelyn lub przez Discorda - Lyanna#7804
Aktualne - 31.08

ODPOWIEDZ ]