Chodź, spełnię Twoje 3 życzenia!

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

Lama #9514
 7123822

#47855 16 cze 2019, 0:42

Wróżkowej rodziny i innych

1) Rodzeństwo

• Od strony ojca Nimat - Dżina, gwardzisty Ciemnego Dworu. Początkowo, przy wychowywaniu Nimat, zakładałam, że był surowym i wymagającym, ale też na swój sposób kochającym rodzicem. Później, kiedy po kilkuset latach spadła na niego opieka nad wnukiem widać już zmianę, był dla niego łagodniejszy i nie naciskał już aż tak na bezwzględne posłuszeństwo, nie narzucał też swojej woli co do kierunku, w którym ma zmierzać młoda wróżka pod jego opieką. Całą resztę można dogadać, dodatkowo rodzeństwo nie musi być dżinami - może być dowolną inną rasą (oprócz kitsune, z tego co mi wiadomo, ale to kwestia ich forumowego kanonu).

2) Dzieci – Tutaj również mam dwie opcje:

• Biologiczne — Nimat kiedyś dosyć często romansowała, więc chętnie przygarnę kilkoro dzieciaczków. Rasa dowolna, tak samo charakter, czy stosunek z jakim odnoszą się do Matki. Maksymalny wiek dziecka, które mogłaby urodzić ustaliłam sobie na około 860 - 900 lat, zaś minimalny, ze względu na ustaloną historię postaci, aktualnie wynosi około 250 lat. Co do ojca - gracz, który się zgłosi ma pełną dowolność w wykreowaniu drugiego rodzica. Ba, jeśli będzie chciał poszukać na miejsce ojca gracza - nie mam nic przeciwko, bo może wyjść fajna relacja!

• Adoptowane — Tutaj zostawiam furtkę głównie dla ludzi i półwróżek, ale wróżki pełnokrwiste też przygarnę. Nimat lubi czasem namieszać komuś w życiu i możliwe, że mogła sobie któregoś człowieka upatrzyć i uwikłać w intrygę mającą na celu ściągnięcie danej osoby do faerielandu i zamienienie go w półwróżkę. Oczywiście jeśli już się na to decydowała, to roztaczała swoją opiekę nad taką osobą i przygarniała ją pod swoje skrzydła, czasem też spełniała jakieś jej życzenie, jednak skoro to było jej "dziecko" to najpierw informowała je o konsekwencjach cudotwórstwa. W każdym razie tutaj również jest dowolność co do postaci i można wszystko ładnie dogadać, żeby wpasować postać :<3:

4) Bliższa i dalsza rodzina – Kuzyni, kuzynki, ciotki i wujkowie, zakładam jednak, że od strony ojca, ponieważ od strony matki nie bardzo jest już miejsce (forumowe ograniczenia królewskich dzieci ;D). Może nawet ktoś pokusiłby się o zagranie macochą Nimat? Albo może ktoś chciałby wcielić się w Ojca?

5) Wrogów, przyjaciół, informatorów, dłużników, czyli relacji wszelakich – Nimat przez kilkaset lat między 100, a 426 rokiem życia podróżowała po krainie przyziemnych, napotykając na swojej drodze różne istoty. Ciągle zmieniała tożsamości i imiona, oraz, co najważniejsze, często spełniała życzenia. Gdzie tu haczyk? Życzenia zwykle tak obracała w głowie, żeby wyszło coś, czego życzący kompletnie nie chciał i potem używając aury i manipulacji wmawiała tym osobom, że to właśnie tego chcieli. Mogła również wdawać się w różne romanse, czy po prostu zaprzyjaźniać i zapoznawać z innymi rasami. Po 426 roku życia Nimat wróciła na Ciemny Dwór i zaczęła pracować jako szpieg, więc i tutaj znowu otwiera się kilka furtek. Może jacyś informatorzy? Ktoś, komu wybitnie nie spodobało się to, że nakablowała Królowi o buncie kogoś z rodziny, albo z bliskich tej osoby? A może ktoś, z kim Nimat mogła współpracować przy misjach szpiegowskich? Może pomogła komuś, przez co ta osoba ma u niej dług wdzięczności?
Jestem otwarta na wszystkie propozycje!

Czego oczekuję?
— Chciałabym, żeby osoba, która się zgłosi, była komunikatywna i w razie potrzeby potrafiła otwarcie postawić sprawę, żebym wiedziała na czym stoję. Chodzi mi tutaj chociażby o komunikowanie, że odchodzi się z forum. Nie zjem za to, za to będę wdzięczna za szczerość i ewentualną możliwość oddania co ważniejszej dla mnie fabularnie postaci komuś innemu.

Co oferuję?
– Postać, która nie zniknie z forum bez słowa. Jeśli kiedyś zdecyduję się na opuszczenie forum to postawię sprawę jasno i poinformuję o tym.
– Sporą już rodzinkę, z którą można zawiązać różne szalone relacje, a której można się przyjrzeć na drzewku >> [ https://i.imgur.com/G7tSIGg.png ] (Brakuje tam Yagi wśród dzieci Marbasa!)
– Staram się odpisywać w miarę często. Wiadomo, nie zawsze to wychodzi, na ile mogę, to daję znać, kiedy mogę mocniej przymulać, bo dopadnie mnie życie.
– Pomogę ogarnąć wszystkie informacje o wróżkach jak tylko potrafię! No i jeśli będzie trzeba to mogę pomóc szukać wizerunków (Również tych, nadających się na dżiny!), avków, albo sama avatary zrobić. :<3:
– Otwartość na wszelkie pomysły, nawet te, mogące mocno namieszać w życiu postaci! Naprawdę, można się ze mną dogadać, więc nie bójcie się odzywać, razem na pewno ustalimy coś, co będzie pasować obu stronom. :<3:

KONTAKT:
Discord: Lama#9514
GG: 7123822
PW na forum - Nimat, ewentualnie Faoiliarna Creswell

Link do forum
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, 21:28 przez Lama, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Lama #9514
 7123822

#48034 01 lip 2019, 21:02

Dalej aktualne, więc podbijam <3

Awatar użytkownika

Lama #9514
 7123822

#48773 20 sie 2019, 21:29

Podbijam, bo dalej aktualne <3

Awatar użytkownika

Lama #9514