I'm your hero, so pay me off

Awatar użytkownika
O mnie
Bździągwa
Moje fora
Nowy Jork
 Banshee #2857

#46825 14 kwie 2019, 20:40

Obrazek
I'm your hero
14.04.2019
Obrazek
Meet Airlin Woods
Airlin jest dziewiętnastolatką, co do której nie do końca wiadomo, czy ma więcej talentów, czy wysokiego mniemania o sobie. Urodziła się w skrajnie biednej rodzinie wywodzącej się z Irlandii i zajmującej się połowem i produkcją konserw rybnych. Taki styl życia zupełnie jej nie odpowiada i już od wielu lat nie ustaje w wysiłkach zdobycia sławy. Na każdy sposób.
Włącznie z szukaniem starszych i naiwnych sponsorów i zarabianiem na kamerkach internetowych.
To się jednak skończyło, kiedy zaraziła się wirusem HIV, prawdopodobnie od swojego byłego szefa z agencji reklamowej (a przynajmniej ona tak twierdzi). Ucichła więc na około miesiąc, żeby wrócić... z nową umiejętnością i pomysłem.
Zostanie superbohaterką. Wybrała do tego zupełnie nieodpowiedniego pomocnika i potoczyło się to w bardzo zły sposób. I sama jest osobą nie pasującą na to miejsce, jako straszny tchórz.
To nie może wyjść dobrze. Ale co jeśli jednak?
I saved you
To w zasadzie nie było nic wielkiego. Jakiś absurdalny zbieg okoliczności. Zepchnięcie z drogi rowerzysty, dzięki czemu uniknąłeś/łaś połamanych kości i zdążyłaś/łeś na ważne spotkanie. Złapanie w locie komórki, która była na dobrej drodze do zniknięcia na zawsze w kanałach. Odstraszenie zbyt nachalnej i groźnej już trochę amantki, bo akurat Airi miała ze sobą swój łuk... A może jesteś kryminalistą, któremu Woods niechcący pomogła zbiec, myśląc, że pomaga niewinnemu?
Opcji jest mnóstwo, a ja nie jestem fanką dostarczania całkowicie gotowych rozwiązań - wolę jak przychodzisz do mnie i zawłaszczasz sobie mój pomysł. Im więcej własnych pomysłów do niego włożysz, tym bardziej będzie też twój.
W każdym razie, Airi całkiem przypadkiem znalazła się w dobrym miejscu, w dobrym czasie i powstrzymała twoje życie przed wykolejeniem się.
It's your turn now
Więc twoja postać jest wdzięczna. Nie chce tego tak zostawić, a Woodsówna ma parę swoich kłopotów. Chce dowiedzieć się, kto tak naprawdę sprzedał jej tę okropną chorobę i postawić tę osobę przed sądem. Musi pozbierać dowody.
Chce, musi, pragnie całym sercem być sławna.
Chce się wydostać z nędzy, w jakiej żyje jej rodzina, a ma do tego teraz ograniczone pole do popisu.
Potencjałów na fabuły, mieszanie, dramy i kłopoty jest tutaj mnóstwo, wystarczy tylko po nie sięgnąć.