wish i could just let go of all the memories i know #aktualne #Dreamy-Seattle

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...
Moje RPGi
What Comes After (admin/gracz),
Die Ac Nocte (gracz),
Gifted (gracz)
Podziękował(a): 1 raz

 Saycia#7474
 46242385

#60902 02 maja 2023, 17:30

Obrazek


Wiesz, że pochodzę z przemocowego domu.
Widziałeś/aś siniaki i szramy na moim ciele, wiedziałeś/aś że potrzebuję wsparcia i przyjaznej gęby, do której mogę się odezwać. Nie widziałeś/aś w tym nic poważnego, potrzebowałeś/aś odskoczni, a ja wydawałam się idealną zabawką.
Ja za to się przywiązałam, trochę za mocno. Myślałam, że to co nas łączy jest szczere. A może tylko chciałam w to wierzyć, samej nie mogąc dostrzec wszystkich czerwonych flag?
Mieliśmy swoje miłe chwile, pakowaliśmy się razem w kłopoty, zapijaliśmy smutki i zażywaliśmy zbyt wiele innych substancji. Razem ściągaliśmy się na dno, a może Tobie zależało na tym, bym tam wylądowała? W końcu z tego miejsca nie dałabym rady się odbić bez Twojej pomocy.
Może z czasem Twoje nastawienie się zmieniło? Może chciałeś/aś by to się jednak zmieniło? A może tak naprawdę zaczęłam Cię już męczyć i wolałeś/aś się odciąć?
Cokolwiek się stało, nasze relacje się skomplikowały. Dobrych chwil było coraz mniej. Pojawiła się za to agresja i ciągłe kłótnie.
I tak trwamy do dzisiaj. W tej niepewności, ciągle na siebie trafiając. Ale wszyscy wiedzą - nie będzie z tego nic dobrego...


dodatkowe informacje
⚝ nie mam ustalonego, jak bym chciała, by ta relacja się skończyła - możemy się nienawidzić, możemy do siebie lgnąć, może to być kompletny emocjonalny rollecoaster - tak długo jak nie będzie to zdrowa relacja, jestem otwarta;
⚝ relka może się opierać na miłości lub przyjaźni (a raczej ich negatywnych odpowiednikach)
⚝ płeć i wiek są mi względnie obojętne, choć raczej wydaje mi się, że prokuratury nie chciałabym w to mieszać, więc może trochu bez przesady
⚝ może to być istniejąca postać lub dopiero się tworząca
⚝ mam za dużo pozytywnych relacji, szukam kogoś do ciągłych dramek, eo
⚝ kontakt przez PW lub DC - Saycia#7474
Obrazek

ODPOWIEDZ ]