you look like a gangster

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60412 21 mar 2023, 10:51

Kilka słów o mojej postaci:
Lorenzo Martinelli, czarodziej mugolskiego pochodzenia, Sycylijczyk, były Ślizgon, członek mafijnej rodziny Martinellich i szef domu uciech Rozbrykana Różdżka. W wolnym czasie ściąga długi, stawia na trefne pegazy, a większość żetonów goblińskiego kasyna przeszła mu przez palce. Ciągnie się za nim reputacja nerwusa i bawidamka.


Obrazek
Goodfellas
Poszukiwany Włoch. Z Enzem i Lucą znacie się z dzieciństwa, byliście i w dalszym ciągu jesteście blisko. Sycylijscy trzej muszkieterowie. Należysz do rodziny, choć możesz podpisywać się innym nazwiskiem. To nie ma znaczenia, przecież jesteście jak bracia i nie zdarzyło się (jeszcze), by ten szczegół was podzielił.
Różnisz się od pozostałych, ale żadna z ciebie oferma. Może od jakiegoś czasu wydaje ci się, że bycie żołnierzem nie jest dla ciebie? Albo wiesz, że jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na bycie sobą w pełni, przestaniesz pasować do reszty?

Jestem otwarta zarówno na pielęgnowanie tej przyjaźni, jak i kompletną dramę z zakończeniem w stylu Titanica. Duża dowolność, szczegóły do ustalenia.
aktualne

Obrazek
Donnie Brasco
Jesteś magimilicjantem (albo magimilicjantką?), a może i aurorem przydzielonym do nokturnowskich mafii. Kierują Tobą pieniądze, ambicja, chęć zostania legendą, wykazania się na tle innych, albo pragnienie zemsty, bo któryś z Martinellich odstrzelił Ci kogoś bliskiego. Traktujesz to na tyle poważnie, by zaryzykować własnym życiem, postanawiasz więc spróbować przeniknąć do mafijnych struktur pod przykrywką.

Byłoby miło, gdyby z biegiem fabuły pojawiły się wątpliwości, może związane z sympatią w stosunku do któregoś z Martinellich, rodzącą się przyjaźnią, albo i nawet zauroczeniem.

Włoskie pochodzenie jest mile widziane i z pewnością będzie ułatwieniem, daje też więcej możliwości oraz szansę wspięcia się wyżej. Relacja o dużym ryzyku, w dodatku obustronnym, która może mieć różny przebieg: zostanie podwójnym agentem? Zmiana stron?

Od razu ostrzegam, że chciałabym, by rozwój relacji miał powolny charakter – mozolne budowanie zaufania, najlepiej od zera, zbieranie dowodów, obserwacja, takie tam.
aktualne

Obrazek
Mean Streets
Poszukuję czystokrwistego absolwenta Hogwartu (lub kilku, obojętnie jakiej płci), o konkretnych, rasistowskich poglądach względem tych o mniej nieskazitelnym rodowodzie. Nie jesteś zadowolony, że taka szlama i jej krewni noszą zielono-srebrne barwy domu węża.

Enzo, gdy był jeszcze nastolatkiem, prowokowany łatwo tracił kontrolę. Zależy mi więc na tym, aby pomiędzy naszymi postaciami dochodziło do zaognionego konfliktu skutkującego siniakami, połamanymi kośćmi, szlabanami i ujemnymi punktami. Ma to być negatywna, ciężka relacja, której limity ustalimy sobie sami.

Martinelli uczył się w latach 1964-1971, koniecznym jest więc, aby Twoja postać się z nim nie minęła. Jestem chętna do rozgrywania zarówno myślodsiewni z tamtych lat, jak i obecnych wątków, na które oczywiście będą rzutować szkolne przepychanki. Chętnie przyjmę też tych, którym z upływem czasu poglądy zmieniły się na mniej radykalne.
aktualne

Obrazek
The Sicilian Clan
Przygarnę wszystkich, którzy chcieliby należeć do Martinellich, lub z nimi współpracować. Chciałabym stworzyć sieć relacji i kontaktów, albo z szeroko pojętą rodziną Sycylijczyków, albo z samym Enzem.
Poszukiwane są płotki, które dopiero pracują na wstęp do rodziny, Soldati, współpracownicy różnej maści i kariery, a także przyjaciele skuszeni obopólnymi korzyściami.

Przyjmę również pracownice i klientów Rozbrykanej Różdżki.
aktualne


Gwarantuję, że nie ucieknę z forum, bo mam już na nim całkiem długi staż i pełnię tam obowiązki admina. Zainteresowanych zapraszam na edenowski priv albo od razu na Kołysankę :<3:
Jednocześnie zastrzegam sobie prawo do zdejmowania rezerwacji z szukajek po czasie przewidzianym na skończenie Karty Postaci, określonym w regulaminie Kołysanki, to jest 3 tygodnie od rejestracji konta.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2024, 13:18 przez bambik, łącznie zmieniany 12 razy.

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 1 raz

#60510 31 mar 2023, 21:52

Polecam graczkę!
I do tańca, i do różańca.
I na kebsa, i na szczepionkę na tężca.
I do szabli, i do szklanki.
I do piwa, i do wina.
I do Taco, i do Quebo.
Nie umiem w wiersze i rymy, więc odpowiednie sobie tu dołóżcie pod spodem.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60603 16 kwie 2023, 9:17

Z poszukiwań gliny pod przykrywką znika rezerwacja, można brać :<3:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#60980 17 maja 2023, 11:17

Dodałam nowe poszukiwania na szkolnych bully, zapraszam :hi:

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#60985 18 maja 2023, 9:18

Polecam mocno! Na pewno się zaopiekuje zainteresowanymi <3
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61062 20 cze 2023, 21:31

Wszystko pięknie aktualne :<3:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61141 25 lip 2023, 15:17

Daję znać, że wszystko dalej aktualne :wroc:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61218 28 sie 2023, 10:39

Podbijam, bo dalej szukam *.*

Awatar użytkownika
O mnie
tequila z domieszką płaczu i kociego miauku
Moje RPGi
Aurum Regis
Bywam
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

 tequilowagoha

#61303 13 wrz 2023, 12:27

Polecam użytkowniczkę jak najmocniej, ciężko się z nią nudzić, a postać Enzo potrafi dopiec nawet największemu pacyfiście. Kłopoty to jego drugie imię <3

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61365 29 wrz 2023, 22:45

Bumpik

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61366 29 wrz 2023, 23:11

Bierzcie! Gwarantuję fajne emocje plus możliwość zrobienia biznesów z moim smoczym łamaczem klątw z Gringotta czy marudnego magipałę Karkarowa do kolekcji :omg:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61537 29 paź 2023, 16:25

Wszystko aktualne, podbijam

Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61695 10 gru 2023, 13:17

Podbijam, zapraszam!

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61698 10 gru 2023, 23:11

Kochany użytkownik, który chętnie pomoże z Kartą Rozwoju, wprowadzi zamieszania i jeszcze wdrąży w tajniki półświatka przestępczego! <3
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
Moje RPGi
admin magic lullaby - enzo m.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#61832 22 sty 2024, 20:08

Podbijanko, zapraszanko :<3: