Nigdy mnie nie rozumiałaś

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Żyję, pracuję, tworzę - to powinno wystarczyć.
Moje fora
Spotkasz mnie w Seattle.

#54694 05 sty 2021, 17:27

Obrazek

<div class="posz3"> Lily od zawsze była córeczką tatusia (Lionel Crane). To z nim dogadywała się lepiej, bo on na wszystko jej pozwalał. Matka, zaślepiona nadopiekuńczością, miała obiekcje do wszystkiego: szkoła tańca? Nie, bo wysiądą ci stawy. Sztuki walki? Żartujesz chyba, połamiesz się! Nocowanie u koleżanki? W nocy to się śpi, nagadacie się w dzień. <br>
Lily nigdy nie umiała pojąć, czego matka tak się bała, ale im starsza była, tym częściej zastanawiała się, na ile to rzeczywisty strach o jej bezpieczeństwo, a na ile chęć kontrolowania. Gdy państwo Crane rozwiedli się kilka lat temu, nastolatka została z matką. Oczywiście wiąże się to z wieloma kłótniami, więc Lily często ucieka do ojca, gdzie ma po prostu święty spokój. <br>
To ogólny zarys, bo nie chcemy zbyt wiele narzucać, ale chętnie dogadamy szczegóły! Może mama ma nowego partnera, którego Lily nie akceptuje? Może znalazła sobie jakieś hobby, które przewraca do góry nogami cały dom? Możliwości jest całe mnóstwo, dlatego jeśli zainteresowały Cię poszukiwania, zapraszam na PW. </div>

<h1>dodatkowe infromacje</h1>
<div class="posz3"> × Nie uciekaj! To ważna relacja i zależy nam na osobie, która zostanie na dłużej. Jeśli się nie odnajdziesz, po prostu daj znać. Nie wymagamy też kilku postów dziennie, ale byłoby fajnie, gdyby jedna gra nie ciągnęła się tygodniami. <br>
× Mama może być maksymalnie cztery lata młodsza od 42-letniego ojca. <br>
× Dobrze, gdyby miała pracę, która zapewnia bezpieczeństwo finansowe lub inne źródła dochodu, bo według mojej karty mają domek jednorodzinny w Columbia City. <br>
× Wygląd jest nam obojętny. Lily poszła raczej w rodzinę taty. <br>
× Mamy na forum całą rodzinę Crane’ów i wcale nie jest powiedziane, że musisz nie lubić się ze wszystkimi! <br> </div> </div>

Awatar użytkownika
O mnie
Żyję, pracuję, tworzę - to powinno wystarczyć.
Moje fora
Spotkasz mnie w Seattle.

#55044 30 sty 2021, 13:04

Nadal aktualne!

ODPOWIEDZ ]