Daddy's Girl

Awatar użytkownika
O mnie
Żyję, pracuję, tworzę - to powinno wystarczyć.
Moje fora
Spotkasz mnie w Seattle.

#54687 04 sty 2021, 14:13

Obrazek

<div class="posz2">
<h1>Nastoletniej/prawie dorosłej córki</h1>

<div class="posz3"> W zasadzie to nawet nie wiem, co mogę tu wcisnąć jakże wymyślnego, a więc z grubej rury - szukam dla Lio córki (jakkolwiek to brzmi). Lionel i jego była żona (celowo nie podaje imienia, bo też chcę wystawić na panią poszukiwania) rozwiedli się prawie 4 lata temu z powodu, no tak, on się oczywiście
nie przyzna, że chodzi o jego pracoholizm. Już wcześniej pomiędzy tą dwójką nie układało się najlepiej i w zasadzie wciąż pozostawali małżeństwem ze względu na córkę. Młoda oczywiście po rozwodzie trafiła pod skrzydła matki, aczkolwiek praktycznie każdy weekend bądź poszczególne dni tygodnia (zależne od pracy!) spędza u boku ojca. Ma z nim bardzo dobre stosunki. Zależy mi, aby były lepsze niż z matką. Come on! Time for little drama! Lio to typ, który objawia jakiekolwiek cieplejsze uczucia jedynie w stosunku do swojej córeczki, a reszty świata nienawidzi. Bo tak. Na bank przegoni każdego chłopaka, który się koło niej zakręci. W końcu to glina.</div>

<h1>dodatkowe infromacje</h1>
<div class="posz3"> - odpowiedni wiek córki to 17-18 lat <br>
- wizerunek mi obojętny tak na dobrą sprawę <br>
- nie oczkuję po kilka postów dziennie, bo sama mam na bakier z czasem<br>
- No i kurde, powinno Cię skusić to, że ciepło zostaniesz przyjęta do familii Crane'ów<br>
- Walić od razu na discord proszę! - Strigoica#6868, ewentualnie na konto Lionela w Seattle.
</div> </div>

ODPOWIEDZ ]