Toujours Pur

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
morsmordre
 majabe#1485

#54603 28 gru 2020, 2:37

Lord Cygnus Black
najstarszy brat | 30 - 33 lata | szlachetna krew czarodzieja


W nocy z 20 na 21 września straciliśmy brata. Alphard odszedł młodo, a cała nasza rodzina pogrążyła się w żałobie. Życie stracił w trakcie wykonywania misji Rycerzy Walpurgii. Zginął jak bohater, ale zostawił po sobie pustkę w rodzinie. Ty wróciłeś z zagranicznych podróży by jako najstarszy syn, pomóc ojcu, nestorowi rodziny.
Poszukujemy kogoś kto wypełni nasze czarne serca miłością i będzie dla nas starszym bratem. Prawdopodobnie ojciec będzie naciskał byś jak najszybciej wziął ślub, ale co z tym zrobisz będzie zależeć od Ciebie. Dzięki nazwisku będziesz mógł mieć zapewnioną ciepłą posadkę w Ministerstwie i wszystkie przywileje dobrego rodu, warto skorzystać! Może chcesz zająć się astronomią albo eliksirami? Jako lord będziesz mógł pozwolić sobie na znacznie więcej niż przeciętny czarodziej, tylko nie wywołaj przypadkiem skandalu! Cała nasza rodzina wspiera Czarnego Pana, wierzymy w jego przekonania. Ty też powinieneś (przynajmniej oficjalnie). Twój charakter zależy jedynie od Ciebie, a my nic nie narzucamy, ale zależy nam na mocnej rodzinnej relacji i okazywaniu sobie wzajemnego wsparcia. Nie pogryziemy, pomożemy wczuć się w klimat jeśli jesteś nowym Morsem.
Poza tym, masz niebywałą okazję zostać kanonicznym ojcem Bellatrix, Andromedy i Narcissy (chociaż przydałby się męski potomek...).

Poszukujemy kanonicznego Cygnusa Blacka, który na Morsmordre będzie miał 30-33 lata (możliwe lekkie naciąganie w obydwie strony). Specjalizujemy się w polityce, ale nic nie stoi na przeszkodzie byś zajął się astronomią lub badaniami nad nowymi eliksirami. Twój ojciec, nestor rodziny Blacków, z pewnością Cię wesprze. Nie podyktujemy Ci charakteru postaci, ale zależy nam byś był blisko z rodziną i byśmy mogli sobie ufać i wspierać się wzajemnie. Dodatkowo planujemy nawiązać mocny sojusz z którymś z rodów, więc, jeśli będziesz tego chciał_, chętnie wepchniemy Cię w małżeństwo z jakąś miłą i szlachetnie urodzoną damą. Dodatkowo, planujemy pogrzeb naszego brata, więc czy może być coś lepszego niż dołączenie do rodziny w trakcie takiego wydarzenia?

Możesz łapać mnie albo w pw na Morsmordre (Aquila Black) albo tu albo (najlepiej) na Discordzie - majabe#1485

Tu dla Ciebie opis rodu: klik
Tablica na Pintereście: klik
Zdjęcie słodkiego kotka: klik
W sumie nie jest źle. Nie boli nic. Wstaje i od razu chce się żyć.
Maryla Rodowicz

Awatar użytkownika
Moje fora
Morsmordre
 Grosia#5445

#54715 06 sty 2021, 21:31

Polecam ekipę :cookie: Dużo pisanka, dużo wsparcia i rodzinnych intryg , głowy pełne pomysłów. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, ale ostrzegam Morsmordre wciąga! I już nie ma ratunku... :brewki: Chodź do nas!

ODPOWIEDZ ]