Słonko szuka dramatu

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Lubię rzucać kostkami i lubię ciastka
Moje fora
Prowadzę Story of Magic
Pomógł(a) : 2 razy

Ameba#2379

#54360 29 lis 2020, 16:21

Szukam ludzi na Story of Magic! Forum działa od miesiąca, cały czas się rozkręca, a mi brakuje postaci do mojego dziecka szczęścia!

Bliźniaczka
Obrazek
Kiedy byliśmy mali, byliśmy nierozłączni. Nie potrzebowaliśmy nikogo i niczego, przeciwstawiając się całemu światu. Było wspaniale, do tego wypadku, pamiętasz? Gdybym tylko wtedy nie zdenerwował ojca…

Chris ma siostrę bliźniaczkę, która jest jego kompletnym przeciwieństwem. Jest raczej poukładana i spokojna, może wydawać się chłodna, tam gdzie sam Brams jest szalonym imprezowiczem.  Urodzili się w 1996 roku, w Bostonie, w maleńkim mieszkaniu. Elias Brams, ich ojciec, pochodził ze Szwecji, ale ze względu na potwornie trudne relacje z rodzicami, uciekł z domu, zostawiając rodzinę.
Jak bliźnięta miały 15 lat, cała czwórka była w wypadku samochodowym, za który Chris się obwinia. Rodzice zginęli, zostawiając bliźniaki same sobie. Wtedy do Bostonu zjeżdżają dziadkowie Brams, chłodni, wyrachowani ludzie. Przez kilka miesięcy mieszkają w starym mieszkaniu, ale potem Chris ucieka, po kolejnej utarczce. Zabierają bliźniaczkę do Szwecji, gdzie zostaje ona zamknięta w złotej klatce chłodnej rezydencji. Tam pewnie była wychowywana żelazną ręką, w lodowatych warunkach, przyuczana wszystkiego, co przystoi dobrze wychowanej damie.
Trzy lata temu, dziadkowie zmarli. Siostra przyjeżdża do NY, żeby nakłonić Chrisa do powrotu, ponieważ mogą wreszcie ułożyć sobie życie. Nie mieli ze sobą za dużo kontaktu, mają do siebie bardzo dużo pretensji.
I wtedy Chris dostaje się do Brakebills.
Mogli dostać się obydwoje, może bliźniaczka się nie dostała, ale Bramsowie są rodziną magiczną, także magia na pewno nie jest jej obca.
Dalej, zostawiam chętnemu/chętnej wolną rękę. Grunt, żeby była jakkolwiek podobna to do Toma Hollanda, bo to wizerunek Chrisa.

Ze swojej strony mogę obiecać to, że się nigdzie nie wybieram. Mogę też pomóc z forum, mechaniką, uniwersum, odpowiedzieć na wszystkie pytania. Kontakt: Ameba#2379 na DC albo tu na pw *.* :omg: [/justify]
Ostatnio zmieniony 19 lut 2021, 12:25 przez Ameba, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Prowadzę Story of Magic

Ameba#2379

#54504 15 gru 2020, 10:00

Boop, dalej aktualne! Uszczęśliw ktoś dziecko na święta!

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Prowadzę Story of Magic

Ameba#2379

#54588 26 gru 2020, 14:08

Przyjaciel się znalazł, ale wciąż brakuje Bramsowej bliźniaczki <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic, Hope Valley
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 16 razy

#55076 01 lut 2021, 16:18

Polecam tego edenowicza :<3:
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Prowadzę Story of Magic

Ameba#2379

#55274 19 lut 2021, 12:25

Nieaktualne, ale pewnie pojawią się inne <3 Zawsze zapraszamy do drama train <3

ODPOWIEDZ ]