I'm a man, don't spin me a lie

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem zmęczona dramami, ale nie dramami azjatyckimi.
Moje fora
Kołysanka, studia i kręceniem się w necie </3
Podziękował(a): 1 raz

#54179 13 lis 2020, 19:54

No hej! Moja (kolejna) postać jest w trakcie przygotowania. Będę robić kanona, a konkretnie Igora Karkarova. Na ten moment już wiem, że będzie miał wygląd Faresa Faresa, będzie pracował w magimilicji, oczywiście ukończony Durmstrang i z pewnością dobra znajomość z Antoninem Dolohovem. Póki co, chcę dla niego znaleźć tylko to, co znajduje się poniżej. Jeśli ktoś będzie miał inne pomysły to też śmiało może mnie "atakować". Moje drzwi zawsze otwarte.

Młodsza stażem pracownica magimilicji
Obrazek

Nie jest istotny wiek, krew zaś nie ma znaczenia, o ile, jeśli zamierzasz być mugolskiej krwi, nie afiszujesz się tym przede mną. Najlepiej by było, gdybyś była mieszanej. Z braku laku przejdzie też czysta lub błękitna, choć raczej mało kto chciałby pracować w magmilicji. Nie mówiąc już o rodzinnych restrykcjach. Może jesteś czarną owcą? Albo jakimś sposobem ci się udało przez odczuwane powołanie? Miałaś kłopoty finansowe? Trudności ze znalezieniem pracy? To nieistotne, bo wylądowałaś tam, gdzie najczęściej trafiają odrzucani kandydaci na aurorów. W magimilicji. I jesteś pod moją protekcją.
Świeżo upieczona, odrobinę krnąbrna, na pewno są rzeczy w których się nie zgadzamy. Pewnie niezbyt traktuję poważnie ciebie i twoje pomysły, daje ci wymyślne, często beznadziejne zadania. Swój staż zakończyłaś szybciej niż reszta, nadajesz się do tej roboty, ale nigdy ci tego nie powiem.
Bo jeszcze byś poczuła się za pewnie i dopiero by było.
Magmilicja przez wielu czarodziejów jest bagatelizowana, ale my łączymy ze sobą spektrum przeróżnych działań. Szukamy zaginionych, zwalczamy agresywnych czarodziejów z różnych zakątków Wielkiej Brytanii, przeprowadzamy dochodzenia i ogólnie ogarniamy największy szajs, którego nie chcą tykać aurorzy. Ich też wspomagamy, oczywiście. Nie ma u nas typowych wydziałów jak u niemagicznych, organizacja jest jaka jest, bierzemy wszystko jak leci.
Masz pytania? Świetnie. Zachowaj je więc dla siebie.
Vy ponimayete?
Szukam na Kołysankę.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#54395 02 gru 2020, 2:12

Konto zrobione, paskudna buzia Igora już zawitała na ML (tworzę KP), świat się kręci, a my wraz z nim - zakręć się i ty <3

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#54636 31 gru 2020, 13:45

Podbijam i doklejam sobie jeszcze pachnące świeżością poszukiwania od innej mojej postaci, Abla (jedne z kilku, które są na forum):
Zamiennik
Obrazek
Jestem zepsuty i z każdym dniem, ciernie pod moją piersią rosną. Nie ma tego, kto miał na mnie zbawienny wpływ i tym razem jego zniknięcie nie jest takie jak to poprzednie. Jest bardziej bolesne i to tak, że nie potrafię oddychać.
Stanęłaś/eś na mojej drodze, nie wiedząc jeszcze w jakie korniczakowe bagno się pakujesz. Jak liczne stały się moje pęknięcia, które staram się zamaskować tobą.
I to nie jest przyjemna operacja. Bo nie jesteś nawet jego odbiciem tylko czymś, zbliżonym do kradzionej różdżki.
Rozlecę się albo ja, albo ty.
Załóżmy się.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#54985 25 sty 2021, 15:43

Hej! <3 Powoli wracamy do żywych, budząc się z letargu. Obawiasz się KP/KR lub że nie będziesz miał/a z kim pisać? Zgłoś się do mnie! Zaszalejmy.
Poszukiwania Igora i Abla z wyżej aktualne jak najbardziej.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

#55287 20 lut 2021, 1:59

Podbijam, bo aktualne. Nowy rozdział wleciał, więc sponiewierajmy się wspólnie ;>

ODPOWIEDZ ]