Poszukiwania zbiorowe - Burlington

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 Liv #4000, Nene #4306, Reiven #4502, RemiZ #3905, scarlett #5419

#54764 09 sty 2021, 21:37

Obrazek

Autor: Sophie Hastings

Sophie urodziła się jako drugie dziecko państwa Hastings – pierwszy był chłopiec. Ponieważ dzieli ich niewielka różnica wieku, początkowo Soph nie była lubiana przez brata. Dopiero gdy urosła na tyle, by mogli razem biegać po podwórku i bawić się w wojnę albo ścigać zdalnie sterowanymi autami, chłopiec uznał, że nie taka siostra zła, jak mogłoby się wydawać.

Nasi rodzice są prawnikami i powodzi nam się dobrze. Mimo to znamy wartość pieniądza, bo mama i tata zachęcali nas do różnych prac – ja nadal bawię się czasem w nianię dzieciaków z sąsiedztwa. A Ty? Tego nie wiem, bo nie mam tak szczegółowych wymagań. Wszystko, co ważne i dotyczące rodziny, znajdziesz w mojej karcie, a resztę pozostawiam Tobie. Zależy mi na tym, żeby dobrze Ci się grało.

Dodatkowe informacje
  • Brat (imię pozostawiam Tobie) powinien mieć minimum 19 lat. Górna granica to 21, ale możemy negocjować.
  • Celowo omijam w dotychczasowych grach informacje o tym, czy mieszkasz jeszcze z nami – zadecyduj o tym samodzielnie.
  • Chciałabym, żebyśmy mieli dobre kontakty. Wiadomo, czasem sobie ciśniemy, jak to w rodzeństwie, ale możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.
  • Rodzice wysyłają mnie na prawo, Ciebie pewnie też próbowali. W Twojej gestii zostawiam to, czy im się udało.
  • W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam na PW! :liv:

Awatar użytkownika

#54765 09 sty 2021, 21:39

Obrazek

Autor: Richard Welsh

Przyjechaliśmy do Burlington krótko po nowym roku. Razem. Szef powierzył nam do wykonania ważne zadanie i postaramy się je zrealizować. Porażka nie wchodzi w naszym przypadku w grę, nawet jeśli wszystko na tym świecie będzie zdawało się być przeciwko nam. Nie jesteśmy ludźmi, którzy zwykli łatwo się poddawać, prawda?

Nie lubie pisać poszukiwań, dlatego będzie w tym przypadku krótko i na temat. Dick przyjechał do Burlington wraz ze swoją współpracownicą - może to być druga prawniczka, może to być jego asystentka - i razem mają tutaj do wykonania zadanie polegające na przekonaniu kilku osób do odprzedania ziemi oraz pozyskaniu zgód na budowę ośrodka wypoczynkowego.

Mam już na forum ustalonych kilka relacji, postać jest na etapie tworzenia. Szukam w tym przypadku kogoś, kogo z moim panem będzie łączyło zlecone zadanie (a może do tego jeszcze coś więcej?) i z kim uda mi się rozegrać fabuły typowo pracownicze. Jestem otwarta na różne pomysły. Zapraszam na PW. :>

Awatar użytkownika

#54766 09 sty 2021, 22:06

Obrazek

Autor: John Wright

Jesteś moją żoną. Jesteś matką mojego syna. Jesteś kobietą, z którą prawdopodobnie nigdy nie powinienem był związać się tak silnymi więzami. Obydwoje od bardzo dawna zdajemy sobie sprawę z tego, że to nie powinno tak wyglądać. Żyjemy ze sobą, ale w rzeczywistości wcale nie żyjemy razem. Przed innymi udajemy prawdziwie szczęśliwą rodzinę, prawie jak z obrazka, ale w gruncie rzeczy daleko nam do takiej. Staramy się jednak jakoś ze sobą wytrzymać, bo... bo wydaje nam się, że z jakiegoś powodu powinniśmy? Bo jesteśmy przekonani o tym że - niestety - tak to powinno wyglądać, skoro w naszym życiu jest on - i on powinien posiadać pełną rodzinę?

DODATKOWE INFORMACJE
  • John oraz poszukiwana pani, są małżeństwem od kilku lat (do ustalenia od jak dawna) i posiadają 3-letniego syna imieniem Jake.
  • John jest pracoholikiem, który bardzo często zaniedbuje rodzinę. Nie raz i nie dwa zdarzało się, że był nieobecny w chwilach, kiedy żona mogła go rzeczywiście potrzebować. Poza tym drobnym problemem, jest z niego porządny facet, któremu ciężko zarzucić coś więcej.
  • Wizerunek, wiek, zawód, w gruncie rzeczy to praktycznie wszystko - do dogadania. Jestem elastyczna, no i wcale nie gryzę. Chętnie poznam Twój pomysł na postać oraz Twoją wizje relacji.
  • Zależy mi na kimś, kto jest w stanie znaleźć czas na minimum 1 post w tygodniu. Chciałabym, żeby fabuła szła wyraźnie do przodu (nie lubię zbyt długo tkwić w jednym miejscu). Znajdź się, a obsypie ciasteczkami. :>

Awatar użytkownika

#54769 10 sty 2021, 10:40

Obrazek

Autor: James Lockwood

Krótko i na temat - poszukiwany brat bliźniak Jamesa :)
James jest ten starszy. Jego brat może być z charakteru zupełnie inny, może mieć żonę i dzieci (James jest zatwardziałym kawalerem). A może wprost przeciwnie. W większości kwestii wolna ręka :D

DODATKOWE INFORMACJE
  • to bliźniaki jednojajowe, więc wygląd już ustalony (Henry Cavill) :)
  • jak się zgłosisz, nie uciekaj, będzie fajnie <3

Awatar użytkownika

#54775 10 sty 2021, 15:32

Obrazek

Autor: Allison Miller

Poszukuje ucznia miejscowej szkoły średniej, który w ostatnim czasie zdołał ściągnąć na siebie uwagę mojej Allison. Być może już wcześniej on lub ona bywali dość problematyczni, może nawet od tej problematycznej strony byli bardzo dobrze znani nauczycielom - tutaj pełna dowolność. Zależy mi jedynie na tym, żeby dla Allison ta postać była kimś, komu kobieta chciałaby pomóc. Początkowo w grę wchodziłyby rozmowy oraz prośby o zostanie w klasie po lekcjach. Później ta chęć pomocy mogłaby wyjść poza szkolne mury, natomiast na samym końcu - nawet doprowadzić do tego, że poszukiwany uczeń lub uczennica, tymczasowo zatrzymałby/ zatrzymałaby się w mieszkaniu mojej nauczycielki.

DODATKOWE INFORMACJE
  • To Twoja postać, więc chętnie zapoznam się z Twoim pomysłem na tą relacje. Nie zostawiaj wszystkiego na mojej głowie. Chętnie pomogę natomiast całość dopracować, tak żeby miało to ręce i nogi.
  • Postać może być chłopakiem, może być dziewczyną. Wiek to 16-18 lat.
  • Lubie dłuższe posty, nie wymagam natomiast codziennych odpisów (post na tydzień mi wystarczy).