high lords with a thousand faces

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
bloody noses are just like roses
Moje fora
morsmordre i midgard
Podziękował(a): 1 raz
 martini#4320

#53953 01 lis 2020, 19:48

in omnia paratus
bracia Bulstrode ● twarze arystokracji ● naczelni manipulatorzy polityki
Obrazek
Stójcie na straży. Nadajcie kształt cieniom.
Bracia, rządźcie przywódcami.

Nikt nie powie jasno, że to nasza zasługa. Nikt nie skinie głową w pełnym uznania geście zrozumienia, choć słuszności czynów nie da się pojąć zerknięciem w horyzont geniuszu ludzkiego umysłu. Jesteśmy kłamcami, jesteśmy manipulantami, jesteśmy szarymi eminencjami w polityce, którą kreujemy delikatnymi ruchami idealnie długich palców. Gramy na strunach przyszłości, skaczemy nad przepaścią teraźniejszości, bo wiemy, że przyniesie to chwałę rodzinie, która zwycięstwem mianuje ład i porządek. Idealną hierarchię polityki, którą pragniemy budować własnymi, starannie polerowanymi przez relacje pionkami.
Jesteśmy reprezentatywni, jesteśmy białymi perłami z czarnym wnętrzem - zgnilizną przodka, którzy chłodem bezcielesnego bytu nadaje znaczeniu wielkiemu imperium władzy. Nasz ojciec skroił nas na podobieństwo jego samego - macie jednak znacznie więcej niż on, macie w rękach o wiele potężniejszą władzę i całkowicie realne możliwości. Możecie być politykami, przedsiębiorcami, artystami. Kimkolwiek, obyście byli inżynierami dusz. Uniwersalna prawda i jedyne przyrzeczenie, jakie złożyliście na ramię rozwoju intelektualnego, naukowego. Rodowego.
Po co sięgacie, nadając zagubionym w wojnie kukiełkom sens? Możecie śledzić politykę za pazuchą obojętności, przestawiać pionki z pomocą interesów czy rozwijać skrzydła naukowych możliwości. Dróg jest wiele, jestem też przekonana, że w każdej sprawdzicie się na miarę nadanego nazwiska.
Najlepiej.

●●●

Poszukuję dwóch starszych braci Vivienne. Pierworodny syn, z przedziału wiekowego 27-32 lat oraz młodszy około 23-25 lat. Liczę na zapał do grania ciekawych, rodzinnych i politycznych wątków, u podróży których leżeć będzie naturalny talent i największy materiał budulcowy rodu Bulstrode- manipulacja, kłamstwo i szczególnie umiejętnie wykorzystywana dwulicowość. Nie mniej, z chęcią rozpatrzę najróżniejsze możliwości i pomysły, ze wszystkim pomogę i wszelkie wątpliwości rozwieję! <3
Do kontaktu zapraszam na discorda martini#4320 tutaj na pw oraz w wiadomości do Vivienne !
Poszukiwania na forum.
Opis rodu.
Tablica.

Aktualne 22.02.21
Ostatnio zmieniony 24 lut 2021, 17:35 przez Wenus, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
at least i’m pretty and i get that good dick
Moje fora
moduję morsmordre - jay vane
Pomógł(a) : 1 raz

chubbydumpling#8363

#54535 20 gru 2020, 10:18

wenus pisze mistrzowsko. można czytać jej jeden post wiele razy i zawsze odkrywać coś nowego. pozostawia subtelne znaki pobudzające wyobraźnię i sprawnie uwodzi językiem pisanym współautora. mnie uwiodła dość szybko, wciąż posiada moją uwagę, gdy nie pisze, czuję niecierpliwość, a to nie jest takie proste. jej pomysły są siecią małych, lecz znaczących elementów świata przedstawionego - mimo że jest całkiem nowym morsem, szybko łyknęła, co forum ma do zaoferowania i co może wykorzystać na swoją korzyść. ma wiele, ciekawych planów. zdecydowanie nie można się z nią nudzić.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
bloody noses are just like roses
Moje fora
morsmordre i midgard
Podziękował(a): 1 raz
 martini#4320

#55074 01 lut 2021, 12:17

Podbijam i dalej poszukuję was, bracia! <3

ODPOWIEDZ ]