Z rodziną najlepiej na zdjęciach

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic, Hope Valley
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 15 razy

#53767 22 paź 2020, 17:24

"Магија, мудрост, моћ."
Magia, mądrość, moc.
- Napis znajdujący się pod drzewem genealogicznym Peterców znajdującym się na ścianach ich posiadłości w Serbii.

Obrazek

P E T E R C A
Rodzina pochodząca z terenów Jugosławii (obecnie - Serbii). Od wielu pokoleń kształcąca się w zakresie magii w tamtejszej szkole. Podczas problemów politycznych związanych z rozpadem Jugosławii, Mitar wraz z żoną opuścili ojczyznę i przeprowadzili się na nowy kontynent - do Nowego Jorku konkretniej. Po jakimś czasie podążyła za nim reszta rodzeństwa, osiedlając się w okolicy.
W skrócie - szukamy kuzynostwa.
Mitar ma młodszą siostrę Marinę i jeszcze młodszego brata Momira, którzy mają swoje rodziny. W rodzie Peterca od dawien dawna jest tradycja nadawania imion zaczynających się na literę M, związana z mottem rodzinnym. Jako że Marina już nie jest Peterca, jej dzieci nie muszą mieć imienia na literę M... ale mogą to już jak chcecie.
Jeśli chodzi o wiek dzieci Mitara:
Milovan - 32
Mileva - 24
Milana - 23
Milian - 20 (gdyby żyła, zginęła w wieku 6 lat)
Jeśli chodzi o wiek kuzynostwa, mi to obojętne. Raaczej Milovan powinien być najstarszy, bo pierwszy syn najstarszego z pokolenia, jednak jeśli ktoś będzie chciał wyżej, to możemy pogadać, chociaż to nie powinna być duża różnica wieku. Wszyscy gałęzi Mitara poszli do BB, jednak zawsze możecie się zbuntować i zostaniecie guślarzem albo wgl nie dostaniecie się do Bakebills. Wasza wola <3 Ogólnie w rodzinie jest bardzo duże parcie na bycie najlepszym we wszystkim, nie każdy musi wytrzymywać taką presję.

Drzewko genealogiczne jest poglądowe, liczbę rodzeństwa można zmieniać ;v
Aktualne - 03.01.2021
kontakt: Rebel#9304
Ostatnio zmieniony 03 sty 2021, 21:06 przez Rebel, łącznie zmieniany 3 razy.
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
Moje fora

#54165 12 lis 2020, 14:36

Podbijam, dalej wszystko aktualne, zapraszam. Milo ma herbatki, Mile daje cukierki i Mila ciasteczka dla kuzynostwa <3

Awatar użytkownika
Moje fora

#54716 07 sty 2021, 0:15

Dalej jeśli ktoś jest chętny to ucałujemy! <3
Obrazek
ps. Wszystkie Peterci przeżyły święta :v

ODPOWIEDZ ]