Belgrave czeka na Ciebie!

Awatar użytkownika
O mnie
Belgrave University, forum gdzie członkowie tajnego stowarzyszenia praktykują magię, zarówno tą dobrą, jak i mroczniejszą. Jeżeli nie boisz się tego, że każda magia ma swoją cenę - to może być miejsce właśnie dla Ciebie!

#53585 07 paź 2020, 18:39

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE
Obrazek

Belgrave poszukuje kilku postaci zarówno do fabularnej ścieżki na forum jak i dla samych użytkowników! Temat będzie co jakiś czas aktualizowany garstką nowych poszukiwań.
become a Knight!

Obrazek

Kiedy zła magia sieje spustoszenie na kampusie, Rycerze muszą stanąć na wysokości zadania, realizując swoją misję i bronić przed nią niewinnych. Niestety! Ich szeregi się mocno przerzedziły, a oni pomiędzy opłakiwaniem poległych, wilki szukają nowych kandydatów na wolne miejsca! Może to właśnie Ciebie szukają? Kiedy już Skóra Cię wybierze, a na swojego czempiona wciąż czeka Midnight, Sage, Coy i Rising, nie tylko staniesz się silnym, potężnym wilkołakiem, ale również zyskasz rodzinę na całe życie! Czy mogłoby być coś wspanialszego?
Pilnie poszukujemy dalszej części watahy Rycerzy! Jesteś aktywnym graczem, lubisz mieć wpływ na fabułę na forum i chcesz zostać jednym z nas? Zarejestruj się i napisz do administracji forum!
szaleniec czy wizjoner?
Na forum powstała postać NPC Jacoba Whittakera rozgrywana przez Mistrza Gry, która zrobiła furorę pośród użytkowników, którzy teraz chcieliby go zobaczyć jako faktyczną postać!
W skrócie:
Kim jest Jacob? Jacob to student drugiego roku oraz członek Zamkniętego Bractwa Niebieskiej Róży. Akolita, który dostał się do Bractwa w połowie pierwszego roku studiów, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i podzielić się magią z niewtajemniczonymi. Na jeden z imprez studenckich rzucił zaklęcie pośród ludzi za co grozi mu wymazanie pamięci i wyrzucenie z Barctwa. Nie ukrywamy, że postać trochę narozrabiała, ale dzięki Pulveris Memoria będzie mogła zacząć "na nowo".
Wygląd? Jacob to wysoki blondyn, dość przystojny i dobrze zbudowany.
Jak zacząć grać? Wystarczy założyć konto z imieniem i nazwiskiem Jacoba Whittakera oraz zgłosić się do administracji. Blondyn grę rozpocznie po użyciu na nim Pulveris Memoria, więc Twoja postać będzie miała czysty start. Jedyne czego będzie musiała się obawiać to podejrzewające ją o należenie do Bractwa wilki, jednak członkowie Bractwa na pewno będą chronić osobę z wymazaną pamięcią, której dali jeszcze jedną szansę. Z dodatkowych plusów, Twoja postać będzie miała z góry ustalonych kilka relacji, więc szybko wkroczysz w świat Belgrave!
poszukiwania użytkowników!
:crystal_ball: Lucy Flores poszukuje rodziny, a dokładniej trójki przyrodniego rodzeństwa. Kwestie wieku, płci, a także wyglądu są dowolne! Relacje z Lucy są do ustalenia z samą poszukującą, a my zapraszamy serdecznie jej rodzinkę na forum!
:crystal_ball: Hayden Seigner poszukuje swojej miłości! Najchętniej studenta w wieku 21-22 lat, a także należącego do Zamkniętego Bractwa Niebieskiej Róży! Szczerze polecamy gry z Haydenem (wcale nie próbujemy go zeswatać)!
:sparkles: :sparkles: :sparkles:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

https://belgrave.forumpolish.com/ODPOWIEDZ ]