Oguni poszukuje!

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
dobra - już nie cisnę, bo się robi patetycznie
Moje fora
adminuje Oguni i... knuję
śledzę stalkera, a on śledzi mnie
Podziękował(a): 3 razy

r deluxe#0116

#53292 07 wrz 2020, 23:18

Zbiorowe poszukiwania Klątwy Oguni!

Akimitsu
Szukam rodziny...
Przyrodniego brata/siostry lub w większej ilości rodzeństwa Mitsu, ze strony ojca. Szanowny pan dał nogę jak zobaczył, że jego syn ma dziwne uszy.
Na dobrą sprawę przy postaci jest pełna dowolność, a relacje do ustalenia.
Kotarou
Szukam czegoś innego...
✘ Współpracowników – wychodzę z założenia, że pewnie dochodzi do jakichś rozmów między jedną partią pracowników, a drugą, także tego.

✘ Znajomych – poznanych zapewne w szkole, w końcu jest dość socjalny.

✘ Gości – pracując recepcji hotelu Nisshoku Kotarou ma styczność z wieloma jego mieszkańcami. Niewykluczone, że podczas pracy nawiązał z kimś relację.

✘ Mordercy – chęć zemsty nigdy go nie opuściła, cały czas jest na tropie osoby odpowiedzialnej za śmierć swojej pierwszej miłości oraz autora blizny po postrzale.

✘ Kobiety – tej, z którą nie spędził zbyt wiele czasu, ale podarował jej potomka.

Chcę też zaznaczyć, że natura relacji nie jest z góry narzucona, więc można się we wszystkim dogadać. .w.
Zapraszam na pw, nie gryzę, a przynajmniej nie tam gdzie widać.

Wszystkie aktualne na dzień 06.12.2020

Ostatnio zmieniony 06 gru 2020, 16:25 przez r deluxe, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53476 27 wrz 2020, 13:08

Dziś przychodzę do was z dwoma nowymi poszukiwaniami!
Oguni również potrzebuje kadry medyków jak i nauczycieli, więc serdecznie zachęcamy do tworzenia takowych postaci!

Hakaku
Szukam relacji...
Ponieważ Hakaku egzystuje w Oguni już 26 lat, z pewnością zdążył poznać trochę osób. Przyznam szczerze, że nie poszukuję jakichś konkretnych relacji, raczej jeżeli ktoś ma ochotę znać Hakaku, to coś się wspólnie wymyśli (tym bardziej, że jak już raz na ruski rok ruszę się na fabułę, to lubię mieć jakiś pomysł, a nie pisać na żywioł). (;
Może być w zasadzie wszystko – znajomi z lat szkolnych, ex, ktoś kogo poznał przez pracę w policji, przyjaciele, toksyczne relacje itd. Jestem otwarty na różne znajomości, może być coś prostego, śmieszkowego, ale jak najbardziej chętnie popiszę też wątki w poważniejszym tonie, bardziej zawiłe pod kątem psychologicznym.

Zapraszam na PW albo discord!
Ostatnio zmieniony 06 gru 2020, 16:26 przez r deluxe, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora

r deluxe#0116

#53715 19 paź 2020, 21:05

Poszukiwania postaci na Oguni wciąż trwają! Dlatego przychodzę do was z kolejnymi dwoma zgłoszeniami.

Goro
Szukam czegoś innego...
Dawne zauroczenie - NIEAKTUALNE
Kobieta, facet, bez znaczenia. Chodzi o przeszłą relację, podczas której Goro odkrył kawałek siebie, przez moment nawet nieco się poprawił, złagodniał, ale coś się stało, coś wybuchnęło, coś się rozleciało, no zepsuło po prostu. I się skończyło. Teraz Goro osoby tej nienawidzi, ale jednocześnie ma też do niej żal i wiele wyrzutów, w tym takich, że dalej ma do niej słabość. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA PW/DISCORDZIE (b33n#0374) BO TO ŚCIŚLE TAJNE ŁAMANE PRZEZ POUFNE.
Co do wieku, preferuję raczej osobę młodszą od Goro (lub w tym samym wieku), inne kwestie nie mają znaczenia. Żeby nie było - charakter nada się prawie każdy. Historię można poprowadzić różnie, w zależności od osobowości postaci, byle skutek był ten sam.

Wrogowie
Osoba takiego pokroju jak Goro raczej nie ma wielu sympatyków, wielu ludziom zaszedł za skórę, wielu oskubał dzięki swojej profesji, działał też na szkodę innych, a poza tym straszny z niego rozpieszczony, wywyższający się gnojek, tak więc szukam osób, które go po prostu nienawidzą i wzdrygają się z obrzydzenia na samo imię.
- może przez niego twoja rodzina straciła znaczne zaplecze finansowe?
- dobierał się do twojej dziewczyny/chłopaka?
- zauroczył, wykorzystał, a potem o tobie zapomniał?
- obiecał coś ważnego (zważając na ród, z jakiego pochodzi), a potem stwierdził, że żartował i ostatnia nadzieja przepadła?
- niesprawiedliwie wskazał na twoją winę w jakiejś sytuacji tylko po to, by ci dogryźć?
- może w dzieciństwie był dla ciebie prawdziwym gnojem?
- wskazał na ofiarę twojego znajomego?

Ogólnie chcę pobawić się Goro, poniszczyć go trochę, odwalać jakieś głupie sytuacje, więc tak naprawdę każda relacja jest jak na wagę złota, a sama uważam też, że wątki z nim nie powinny być nudne.
Luka
Szukam czegoś innego...
Dawno, dawno temu (a właściwie trzynaście lat temu) Luka trafił do Oguni, ale wcześniej miał rodziców i dwójkę rodzeństwa. Możecie się domyślić do czego to zmierza.
Poszukuję brata i siostry. Najpierw parę konkretów:
- Brat był o rok młodszy od Luki, siostra o dwa.
- Cała rodzina była na wakacjach w Japonii, niestety zdarzył się wypadek. Tata umarł, mama umarła (a przynajmniej była w umierającym stanie jak Luka zniknął), wy byliście trochę połamani. Luka poszedł po pomoc i więcej go nie widzieliście. Oficjalnie uznano go za zaginionego albo martwego. Brat miał siedem lat, siostra sześć.
- Imiona są obojętne, ale na nazwisko mieliśmy Schwartz. Pochodziliśmy z Niemiec.
- Luka nie ma pojęcia co się z wami działo, więc hulaj dusza. Czemu tu wróciliście też jest mi obojętne. Może chcieliście odwiedzić okolice tragedii. Może to był dziwny przypadek. Może coś zupełnie innego. Oczywiście nie wiecie, że wasz braciszek tu siedzi.
- Relacja może być bardzo dobra, bardzo zła, do wyboru do koloru, na pewno się dogadamy.
Jak ktoś jest zainteresowany, wpadaj na PW.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]