blood of the dragon

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
big oof.
Moje fora
valar morghulis
 indeed #8127

#53100 19 sie 2020, 16:26

ObrazekObrazek
R Ó D T A R G A R Y E N
{ t h e m e }

Pierwsza córka króla, ta pominięta, lady Końca Burzy

Był ci pisany zgoła odmienny los – miałaś poślubić bliźniaczego brata, zagwarantować przyszłość rodzinie oraz całemu królestwu. Matka, żona, królowa – byłaś ziszczeniem marzeń setek dziewczynek, które patrzyły na Ciebie z podziwem, gdy dumnie przemierzałaś Królewską Przystań.
Kiedy twój ojciec, a nasz król zmienił plany co do Twego ożenku, świat legł w gruzach; za męża ofiarowano ci starszego od siebie lorda Końca Burzy nie brata, zamiast korony otrzymałaś przysadzisty, ponury zamek w krainie pełnej twardych ludzi.
» poszukujemy najstarszej córki króla: 45 lat, bliźniaczka zmarłego Aemona, lady Końca Burzy, żona lorda Baratheon,
» jedyne, co Cię ogranicza, to wiek postaci oraz noszone przez nią nazwisko – z chwila poślubienia lorda Baratheon przyjęłaś jego miano,
» charakter, szczegóły historii, usposobienie do dzieci – wszystko w Twoich rękach! Odezwij się na pw lub discordzie, a pomożemy Ci ze wszystkim: indeed#8127 {więcej informacji}

(aktualne)

ObrazekObrazek
Najmłodszy syn króla, ten zapomniany

Przyszedłeś na świat dość niespodziewanie, gdy wydawało się, że królowa nie może już powić dziecka; ostatni syn, ostatni potomek, ostatni z tych, na których dwór zwraca uwagę. Kim jesteś w skomplikowanej, politycznej grze? Czy bierzesz udział w dworskich potyczkach, czy wybrałeś drogę nauki i przetrwania w pułapkach, które czyhają w Czerwonej Twierdzy? Sam zdecyduj, w jaką grę postanowisz zagrać; czy spiski płyną w Twojej krwi czy też preferujesz bolesną szczerość?
» poszukujemy najmłodszego dziecka króla: 25 lat, wielki zapomniany rodziny królewskiej,
» przed Tobą niepowtarzalna okazja – możliwość wykreowania od podstaw najmłodszego dziecka króla i królowej,
» charakter, historia, zajęcie – wszystko w Twoich rękach, ogranicza Cię jedynie wiek, z całą resztą pomożemy czy to na PW czy discordzie: indeed#8127 {więcej informacji}

(aktualne)

ObrazekObrazek
Królewskie wnuki, smocze książęta

Czwarty wnuk króla, ten odległy
Przyszedłeś na świat ze związku królewskiego syna oraz kobiety z Lys; choć w twych żyłach nadal płynie valyriańska krew, małżeństwo z rodem Rogare nie każdego przekonało o czystości tego związku. Kim jesteś, co próbujesz osiągnąć w młodym życiu, jaką rolę pełnisz w skomplikowanej, dworskiej grze?
» poszukiwany czwarty wnuk króla: 18 lat, młody książę, oczko w głowie (niestety nieaktywnego) ojca, nadzieja rodu,
» możesz być młodym wojownikiem, możesz pójść w ślady ojca i preferować przestrzeń wielkiej wody – masz wiele możliwości kreacji tej postaci!
» z każdym pomysłem wspomożemy i podpowiemy, napisz na PW lub discordzie, by odnaleźć ścieżkę młodego księcia. indeed#8127 {więcej informacji}
(aktualne)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2020, 12:00 przez balenciaga, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
big oof.
Moje fora
valar morghulis
 indeed #8127

#54139 10 lis 2020, 19:23

Poszukiwania zaktualizowane :smok:

ODPOWIEDZ ]