Poszukiwania na Mortis [08.11.20]

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Osoby odpowiedzialne za forum: Irysek, Q
Moje fora

#53039 11 sie 2020, 1:03

Obrazek
Poszukiwania ogólne
W tym poście znajdziecie poszukiwania ogólne, czyli takie związane z fabułą forum, miejscami/zawodami, które chcemy rozwinąć, brakującymi postaciami na istotnych stanowiskach i tak dalej. Jeśli interesują was konkretne szukajki wrzucane przez naszych użytkowników, gorąco zapraszamy do posta poniżej!

Kogo szukamy?


✶ Członków Anonimowych, to jest - agresywnie anty-mugolskich, dorosłych szlachciców, którzy zaangażowani są w działania tej tajnej organizacji. Chcesz postrzelać sobie do szlam w wolne popołudni? Czekamy właśnie na ciebie! Potrzebujemy osób zainteresowanych braniem udziału w eventach i misjach z Mistrzem Gry, chętnych do bitki i nieobawiających się wyzwań!

✶ Działaczy podziemnego ROMu, czyli Ruchu Obrony Mugoli i Mugolaków. Organizacja ta protestowała od lat przeciwko zaostrzającej się polityce czystości krwi w Wielkiej Brytanii, a rok temu została całkiem zdelegalizowana przez Ministra Magii, po licznych atakach na ich marsze przez Anonimowych. ROM nie daje jednak za wygraną - działa nadal, choć na razie po cichu i z podziemia. Może właśnie ty przeprowadzisz kolejny włam na teren Ministerstwa albo zetrzesz się w pojedynku z plugawym arystokratą?

✶ Pracowników Hogwartu - osób zajmujących się uczniami i zamkiem, choć niezaangażowanych bezpośrednio w proces nauczania. Dostępne pozycje to: bibliotekarz, pomoc medyczna w Skrzydle Szpitalnym, gajowy, woźny.

✶ Uczniów Hogwartu! Jaki jest uczeń, każdy widzi. W czerwcu mała gromadka opuściła szkolne mury, wciąż mamy jednak sporo uczniaków na różnych latach, którzy z radością przyjęliby nowych kolegów i koleżanki z ławek. Wiek nie gra roli - prowadzimy zajęcia od pierwszego do siódmego roku i nikomu nie zabraknie rzeczy do roboty. Chętnie przyjmiemy osoby zainteresowane byciem prefektami, graczami szkolnych drużyn quidditcha oraz członkami (przewodniczącymi?) różnorakich kół zainteresowań.

✶ Graczy narodowej drużyny Quidditcha, a konkretniej: nowego obrońcy oraz rezerwowych z możliwością szybkiego wskoczenia do składu.


W razie pytań piszcie śmiało na pw tego konta, do @Irysek albo wpadajcie bezpośrednio na forum i discord.

Ostatnio zmieniony 09 lis 2020, 0:25 przez Mortis PBF, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Osoby odpowiedzialne za forum: Irysek, Q
Moje fora

#53180 29 sie 2020, 23:48

Obrazek
Poszukiwania użytkowników
✶ Szkolnej miłostki i narzeczonego (osobno) ✶
Dla nastoletniej panny z dobrego domu szukamy szkolnej miłostki, bardziej w formie żeńskiej, niż męskiej. Panienka Eleonora jest Ślizgonką i uczęszcza aktualnie do IV klasy. Może będzie z tego tylko zauroczenie, może coś więcej - kto wie? Grunt, żeby się pobawić, zanim dziewczę trafi w ręce przydzielonego jej przez dziadka narzeczonego - tu koniecznie chłopak z bogatej, szlacheckiej rodziny, przynajmniej kilka lat starszy od przyszłej żonki.
szuka: Eleonora Travers

✶ Żony i trzech synów ✶
Dla czystokrwistego szlachcica w średnim wieku, dowódcy jedenastego posterunku Brygady Uderzeniowej w Londynie. Żona to kobieta dobiegająca czterdziestki, która dużą część życia poświęciła na rodzenie dzieci. Okropna gaduła. Z domu Lestrange, ma na start zapewnione znajomości w tej rodzinie, zarówno pozytywne jak i negatywne. Skomplikowany związek z mężem, ale dobre relacje z dziećmi. Synowie, w liczbie trzech: dwóch uczniów Hogwartu (16 i 12 lat) oraz pierworodny, dwudziestoletni pracownik Ministerstwa Magii, któremu ojciec poświęca zdecydowanie najwięcej czasu.
szuka: William Yaxley

✶ Narzeczonej dla gwiazdy Quidditcha ✶
Panna ze szlacheckiego domu, w wieku mniej więcej 17-22 lat, która jakiś czas temu obiecana została ścigającemu brytyjskiej drużyny narodowej. Chłopak do ożenku się nie spieszy, zajęty miotłą bardziej niż narzeczoną, ale jego ojciec z każdym rokiem coraz bardziej naciska na ślub.
szuka: Keith Travers

✶ Młodszej siostry wróżki ✶
Mała, wesoła rodzinka McBride'ów pochodzi od walijskich faerie - pań jeziora. Wraz z przywiązaniem do rodzinnego akwenu wodnego, kolejne pokolenia przekazują sobie o tyle niezwykłe, co tajemnicze zdolności magiczne. Aktualna najmłodsza generacja wróżkowych potomków składa się z trójki rodzeństwa: najstarszego Jessiego (34), wiecznie na bakier z prawem uroczego drania, który nie wie co to mydło, okularnika Lesliego (32), który nie potrafi odmawiać i kocha swoją posadę nauczyciela w Hogwarcie oraz Jamie (25 lat) - najmłodszej siostry, słonecznego promyka Walii, pełnej energii i optymizmu, zaradnej istoty, której poszukujemy.
szukają: Jessie i Leslie McBride

✶ Rodziny Travers ✶
Głowa dumnego, choć niezbyt bogatego rodu, sędzia Wizengamotu Hector Travers przez lata doczekał się całego mnóstwa dzieci oraz jeszcze większej gromady wnuków. Aktualnie aktywnego mamy Hectora, jego drugą, świeżo poślubioną żonę, najmłodszą córkę Perspehone i jednego z synów - Keitha, plus wnuczki: Eleonorę i Azrę. Rodzina jest silnie antymugolska i zaangażowana w działania tajnego stowarzyszenia.
szuka: Hector Travers

✶ Rodziny Nott ✶
Szukamy przede wszystkim głównej odnogi rodziny Nott, która związana jest z głową rodu, Cantankerusem, czyli człowiekiem, który napisał Skorowidz Czystości Krwi, powodując tym samym zaognienie kwestii czystości krwi w Wielkiej Brytanii. Aktualnie mamy na forum jego siódmą córkę i drugiego syna. Poszukujemy: rodziców, starszego rodzeństwa (w tym pierwszy syn, wężousty) i młodszego rodzeństwa (13-17 lat, uczniowie Hogwartu).
szuka: Henriette Travers

✶ Siostry, która straciła narzeczonego ✶
Na rzecz swojej młodszej siostrzyczki! Panny von Schwarzenberg wywodzą się z magicznej szlachty Austrii, wychowały się jednak w Wielkiej Brytanii, u boku ojca - ambasadora. Amelie, poszukiwana starsza siostra, została zaręczona z bogatym panem Crowleyem, ten jednak nie okazał się być szczególnie wierny. Dramaty w relacji z siostrą i kłody pod nogami - idealna propozycja dla każdego, kto lubi wyzwania.
szuka: Aurora von Schwarzenberg

✶ Opiekuna/ki dla pół-hinduskiej dziewczynki ✶
Poszukiwana osoba, która zajmuje się i wychowuje jedenastolatkę z Indii, którą ojciec "podrzucił" członkom swojej rodziny licząc, że wychowają ją na "porządną, cywilizowaną Europejkę". Karta postaci małej wiedźmy jest w trakcie tworzenia, można więc wszystko dogadać!
szuka: Ethel Harrington

✶ Najlepszej przyjaciółki szlachcianki ✶
Poszukiwana najlepsza przyjaciółka, z którą Dru utrzymywała kontakt listowny ucząc się za granicą. Preferowany wiek: 18-22 lata, koniecznie czystej krwi, wychowana w Wielkiej Brytanii.
szuka: Druella Lestrange

✶ Stażysty w sklepie z eliksirami ✶
Główny twórca eliksirów w zakładzie przy ulicy Pokątnej szuka stażysty, który pomoże mu z pracą w sklepie i przy okazji nauczy się co nieco o warzeniu magicznej zupy.
szuka: Joaquim Lopes

✶ Znajomych, przyjaciół, dawnych wrogów ✶
Max Royce szuka znajomych pracujących z nim w Ministerstwie Magii, on sam działa z ramienia Departamentu Tajemnic.
Antioch Lestrange, Ślizgon trzecioklasista, szuka kolegów i koleżanek z ławki, do wspólnego bujanai się po korytarzach i pakowania w tarapaty.
Vincent Royce, były i obecny belfer z Hogwartu, poszukuje znajomych ze szkoły (lata 1909-1916), z czasów dawnej pracy w Hogwarcie oraz byłych uczniów (1916-1927).
Jörgen von Absberg szuka starszego (ur. 1908-1912) kolegi ze szkoły, któremu Jörgen zaszedł kiedyś za skórę.

W razie pytań piszcie śmiało na pw tego konta, do @Irysek albo wpadajcie bezpośrednio na forum i discord - tam złapiecie wszystkich reklamujących swoje poszukiwania graczy.


Ostatnio zmieniony 09 lis 2020, 0:37 przez Mortis PBF, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Osoby odpowiedzialne za forum: Irysek, Q
Moje fora

#53460 24 wrz 2020, 16:49

Obrazek
Nowe poszukiwania dodane!

Wszystkie poszukiwania zostały uaktualnione, dodano też nowe, w tym nastoletnią relację homoromantyczną z przebojową Ślizgonką. Brzmi interesująco? Jeśli tak, to...Awatar użytkownika
O mnie
Osoby odpowiedzialne za forum: Irysek, Q
Moje fora

#54084 09 lis 2020, 0:42

Obrazek
Poszukiwania odświeżone!

Wszystkie poszukiwania zostały uaktualnione, dodano też nowe...
Spójrz, może coś Cię zainteresuje!ODPOWIEDZ ]