tears of Lys

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
get with the winning team
Moje fora
valar morghulis
Podziękował(a): 8 razy
 hoeish activity#6203

#52162 30 kwie 2020, 22:09

ObrazekObrazek

Pośród wielu szlacheckich rodzin Lys od zawsze płonęła ambicja i pragnienie niepodzielnej władzy. Niektórzy skupili swe siły na słynnych w całym znanym świecie domach uciech, inni na handlu niewolnikami; rodowi Vhassyl od zawsze przyświecał inny cel – miano Protektorów Lys dawało im militarną władzę nad miastem i pozycję, którą umacniali przez stulecia. Ich wojsko strzeże wysp, ich statki zbijają fortunę na handlu przyprawami, ich ambicje sięgają znacznie dalej – aż za Wąskie Morze.

poszukiwany syn rodu Vhassyl ✦ buntownik ✦ szara eminencja
Poszukiwania Helaeny Vhassyl

Wraz z początkiem ósmego księżyca w westerowskiej układance pojawił się nowy element. Jeszcze nie wiedzą, gdzie nas umieścić, pozornie wpasowujący się w obraz królewskiej rodziny stanowimy egzotyczny akcent na smoczym tle. Nie z naszej woli podejmujemy rękawicę i wkraczamy w grę pozorów. Ty, bez skrępowania a może jedynie z poczucia obowiązku, zatapiasz się w niej bez reszty, używając mnie jako narzędzia do osiągnięcia sukcesu. Bo właśnie tak pan ojciec nazwał mój mariaż ze smoczym księciem, sukcesem. I nawet jeżeli wiesz, że dla mnie oznacza to wygnanie, to nie sprzeciwisz się Protektorowi. Żadne z nas tego nie zrobi. Zatem jedyne, co Ci pozostało to szeptanie cichych słów pocieszenia. Nie płacz, Laeno, uspokój się siostrzyczko, wszystko będzie dobrze mówisz. I chociaż wiem, że to jedynie puste zapewnienia, obietnice bez pokrycia to boję się już mniej. Bo wiem, że jesteś obok. Nawet jeżeli nie rozumiem w jaką grę grasz, bracie. Nie znam twych marzeń, nie musisz dzielić się ze mną swą ambicją. Ufam Ci, masz w sobie krew Protektorów.

• Poszukiwany jest starszy brat Helaeny i zarazem najmłodszy z synów Lorda Protektora Lys; zostałeś oddelegowany jako opiekun swej siostry i przedstawiciel rodu Vhassyl na królewskim dworze. W samym Westeros miałeś już okazję kilka razy gościć i nie masz najlepszego zdania o zachodnim kontynencie.
• Jako, że jesteś najmłodszym synem i wiesz, że wszelkie tytuły oraz ziemie zostaną przekazane starszym braciom, wchodzisz w westerowską grę i próbujesz ugrać coś dla siebie.
• Jako, że rodzina Vhassyl jest w posiadaniu miecza z valyriańskiej stali, jest możliwość, aby syn Protektora takowy posiadał.

Szczegóły charakteru postaci, wizerunek, plany i potrzeby znajdziesz na PW / discordzie siostry: pisz do Helaeny Vhassyl lub mammamia#4113.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2020, 12:30 przez ocean eyes, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
valar morghulis
 hoeish activity#6203

#52249 12 maja 2020, 17:41

Poszukiwania zaktualizowane, serdecznie zapraszamy *.*

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
valar morghulis
 hoeish activity#6203

#52511 18 cze 2020, 16:09

Poszukiwania odświeżone i poszerzone o dwie nowe propozycje :<3:

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
valar morghulis
 hoeish activity#6203

#54171 12 lis 2020, 20:51

Poszukiwania zaktualizowane po raz enty, sytuacja dynamiczna! *.*

Awatar użytkownika
Moje fora
valar morghulis, morsmordre
Pomógł(a) : 1 raz

#54182 13 lis 2020, 22:15

Gorąco polecam! Nie ma co się zastanawiać, nie zawiedziecie się; tony pomysłów, hektolitry dramy i miliony przyjemności! <3

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
valar morghulis
 hoeish activity#6203

#54607 28 gru 2020, 12:33

Najsłodsza Helaena Vhassyl poszukuje starszego brata, szukajki zaktualizowane w jej imieniu! :<3:

ODPOWIEDZ ]